ЕлькиПальки• вчера в 20:11

Енергетики - ви ТИТАНИ!

Я щиро дякую вам усім і кожному з вас!
Ви попри все робите титанічну роботу для нас. Ви нейморівні✊
Я вам дякую за тепло і світло!
І щиро дякую всім воїнам і кожному з них, хто боронить нашу землю від кацапів!
Нехай береже вас, Господь!
Слава Україні!
Братья Капли• вчера в 20:12
Підтримую !
Творог для розжига• вчера в 20:17
Підтримую!
Але дуже сильно сумніваюся, що вони сидять на совєтчіце і прочитають цю тему)
Дюйм оф о4ка• вчера в 20:18
Ответ дляТворог для розжига
Підтримую!
Сидять) реально купа роботи…. Дякую!!! Все буде Україна!!!
Русланка з гілки• вчера в 20:20
Ответ дляТворог для розжига
Підтримую!
Звісно не сидять, але наші сердечка і вдячність летять до них додаючи сил.
Виннипуховна• вчера в 20:22
Дверной_Проем• вчера в 20:25
Какой важный труд, какая колоссальная работа. Сколько бригад работают в максимально сложных условиях ради нас🙏🏼 Молча, нигде не фигурируя, без пафоса и работы на камеру.
Огромная им благодарность
Коплю на груди• вчера в 20:30
Від фрази всім і кожному вже тіпає...
Жена брата Админа• вчера в 21:04
Они не прочитают,а их жены, близкие сейчас прочтут и через нас скажут им Большое спасибо
Усатая полосатая• вчера в 21:49
Приєднуюсь!
Сьогодні так само думала про наших енергетиків.
Люблю Украину• сегодня в 02:17
О да. В нас по суті два фронти наразі - військовий та енергетичний. І я вже не впевнена, що другий безпечніший чи легший..