пАлАвинкА• вчера в 21:31
Навчання в Європі. Кібербезпека
Можливо, є досвід навчання на цій спеціальності в закладах Європи?
Як називається факультет? Навчання дуже важке?
Всюди влазю• вчера в 21:32
В России подойдет? Скорей всего так и называется и язык учить не надо европейский
кураГАЛЯ• вчера в 21:37
Ответ дляВсюди влазю
А что-то умное написать можете?
Всюди влазю• вчера в 21:37
Ответ длякураГАЛЯ
А что-то умное написать можете?
А в чем проблема? Россия не в Европе?
пАлАвинкА
• вчера в 21:39
Ответ дляВсюди влазю
Росія до Європи має таке ж відношення, як ви до розуму.
Всюди влазю• вчера в 21:40
Ответ дляпАлАвинкА
А где Россия находится?
Чекаю завтра• вчера в 21:40
Ответ дляВсюди влазю
А в чем проблема? Россия не в Европе?
Конечно нет. Это бывшая татаро Монголия
Тётушка Лошадь• вчера в 21:42
Ответ дляВсюди влазю
А где Россия находится?
А що на росії того вже не вчать у школі? Європа проходить по уральським горам. Відкриваєте карту і дивитеся на якому материку лежить більша частина кацапстану. І запам´ятовуєте, що кацапстан - це Азія. Дика орда.
Повелитель бітка• вчера в 21:43
Це специфічна професія. Коли ти працюєш і все добре, то начебто за що ти отримуєш гроші? Але коли щось пішло не так, то на тебе вішають всіх собак на світі. А 100% захисту не існує. Якщо захочуть, то нашкодять. Тому потрібен багаторівневий захист, на який не кожен хоче витрачати кошти.
Всюди влазю• вчера в 21:44
Ответ дляТётушка Лошадь
Росси́я, или Росси́йская Федера́ция[e] (сокр. РФ[f]), — государство в Восточной Европе и Северной Азии.
Тётушка Лошадь• вчера в 21:52
Ответ дляВсюди влазю
Хто б сумнівався - однією Ж на два стільці. Звісно, з 23% території на європейському континенті орда вважає себе ’європейською’, хоча не відповідає Європі ні за формою, ні за змістом.
Меломанка Маланка• вчера в 21:52
Ответ дляВсюди влазю
За такою логікою у вас і Туреччина - це Європа.
Тётушка Лошадь• вчера в 21:53
Ответ дляМеломанка Маланка
Я вам скажу більше, у Казахстана є теж невеличкий шматочок до Уралу ) Тож і його теж можна ’вважати’ європою.
Всюди влазю• вчера в 21:55
Ответ дляТётушка Лошадь
Не пойму в чем ваша проблема. Государство находится в Европе, в которой автор ищет факультет. Расскажите тогда, Украина видповидае? Молдова может?
Всюди влазю• вчера в 21:56
Ответ дляТётушка Лошадь
Да и Беларусь тоже. Может автору подойдет?
Тётушка Лошадь• вчера в 22:00
Ответ дляВсюди влазю
У кого кацапстан асоціюється з європою? 77% території в Азії. За ментальністю і по суті - дика орда. Від Європи на росії лише загули в куршавелі і ’золота молодь’ на ПМЖ в Лондоні і Парижі, допоки їх батьки вливають у вуха рядовим іванам про гей-ропу і ’загнивший’ захід.
Всюди влазю• вчера в 22:01
Ответ дляТётушка Лошадь
Удалено администрацией...
Тётушка Лошадь• вчера в 22:03
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
Купіть глобус кацапстану і насолоджуйтесь.
пАлАвинкА
• вчера в 22:06
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...