долой_лама• вчера в 23:26
Чоловік попрікає тим, що зламала йому життя. Чи дійсно це так?
Він старший за мене на 15 років.
Познайомились коли йому було 38, мені 23. Дітей у нього не було і шлюбу теж.
Любов, я ігнорувала всі червоні прапори.
За 5 років нашого шлюбу таки переконалась в тому, наскільки він кінчений, сказала, що подаю на розлучення.
Він затягнув свою пісню - ʼой, я повівся на тебе, міг би мати вже дітей, а тепер мені 43, кого я знайду, пізно для дітейʼ
І мене це чіпляє. Бо він правда хотів дітей, а я не хотіла так рано, була не готова.
Як ви вважаєте, чи є доля правди у його словах?
Кофе в лобби• сегодня в 01:23
Ответ длядолой_лама
Ну я ж не мразота. У мене є почуття. Совість.
Все-таки я його любила
Тогда рожайте и терпите 😃
Впораюсь зі всим• сегодня в 01:31
Кто ж подбирает сорокалетних холостяков? Это уже ред флаг, если холостяковал до седых яиц
Твердая валюта• сегодня в 02:12
В 43 мужчина запросто может зачать детей. Но возможно он просто нафиг никому не нужен. Так это не ваша вина , а его.
РокерША• сегодня в 06:43
В чому він виявився конченим?
Те, що шукав значно молодшу - то зрозуміло. Одружився б з одноліткою, вже б мав дітей.
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 09:47
Ответ длядолой_лама
Все-таки я його любила
Гм, тільки не кажіть, що ви з почуття провини йому народите дитину)))