Указка• 31 января в 10:47
Хайлайтер який ваш улюблений?
І рум´яна.
Попельшка• 31 января в 10:53
Евелін була непогана, але упакування жесть, все постиралось швидко, недавно і поломалась. Діор ще хороша. Хайлайтери сухі люблю
Указка
• 31 января в 10:56
Ответ дляПопельшка
Діор який відтінок? Дорого, але там немає переплати за дизайн? Чи справді варті уваги?
Раздражевская• 31 января в 11:05
Ламель але зламалась кришка майже одразу(а хайлайтер хороший і багато
Санта Барбара• 31 января в 11:20
Ответ дляПерша на селі
Буржуа. А рум´яна їхня нескінченна
У меня довольно быстро раньше заканчивались
Кнопкотиць• 31 января в 11:28
Хайлайтер - диор #1 ( белый )
Румян у меня много хороших . Вас какие интересуют ?
Астоновитесь!• 31 января в 11:32
Барвіночка• 31 января в 12:05
Использую метеориты поверх финишной пудры, но я на все лицо, любою этот глоу эффект))) какой эффект от румян хотите?
Попельшка• 31 января в 16:27
Ответ дляУказка
Найпопулярніший, 01, уваги варті, дійсно хороші, але в дешевшому сегменті можна знайти не гірші. Чи купила би повторно не знаю, але їх і не довго хватає
Указка
• 31 января в 21:18
Ответ дляПопельшка
Дякую!
Попельшка• 31 января в 23:28
Ответ дляУказка
Дякую!
Я взагалі вважаю, що за більшість косметики немає сенсу переплачувати