Помидорина• 1 час назад
Народ, ви реально постійно
хімічну курку їсте? Прочитала тему про окреме готування. Що не порада- курка, курка, курка 15 хв і готово... мало віриться , що сільська курка на зерні чи траві вариться 15 хв.
Тобто сидите на бройлерах з антибіотиками виходить ?
Мандолина Бу• 1 час назад
Ответ дляПомидорина
Ой, все, дівчата, дякую. Я зрозуміла. Що якщо хтось і говорить про здорове харчування, то не на порадниці.
Ще вам дякую за чесні коментарі! Тема на моє питання вичерпана.
Вы себя исчерпали уже в названии вашей дурацкой темки.))
Губной рояль• 1 час назад
Ответ дляМеряю линейкой
Сняли с языка :))
Именно так: чистое молоко от альпийских коров, их же мясо
А маленькі звірятка загортають все в пакетики
2410diana2410• 1 час назад
Ответ дляЦукрові вишні
Жесткая и жирная. У меня от домашней желудок останавливает
А мне она воняет
Тантрический кекс• 1 час назад
Я не хочу їсти ’сільську курку’, її щоб зварити пів дня треба, щоб прожувати - ще пів дня. Дякую, їжте її самі.
Королева спама• 1 час назад
А взагалі дівчата ви смієтесь, а в моєї подруни на курці магазинній, це була основа харчування, в дитини 1 року почали рости груди. Думала, вде гормони прищначать.Добре, що її направив педіатр до старого професора, який в першу чергу спитав яке мєясо їдять. Ітот відмова від курятини і за місяць груди спухли.
Хочу на Балі• 1 час назад
Ответ дляЭлектричка
Это не есть хорошо
Після ковіду не можу їсти червоне мʼясо і магазинну курку, максимум кролик та індичка. Аналізи в нормі.
Помидорина
• 1 час назад
Ответ дляМандолина Бу
Для вас дурацька, а для мене ’ познавательная’.
Электричка• 1 час назад
Ответ дляХочу на Балі
Морепродукты обычно содержать тяжёлые металлы, их не рекомендуют каждый день есть
Королева спама• 1 час назад
Ответ для2410diana2410
Я вам открою в секрет. В селах курям тоже дают антибиотики, если не давать, то может подохнуть вся их стая из-за какой-то инфекции. Я помню лет тридцать назад, когда гостила у бабушки в селе, если у кого-то из соседей сдохла курица молодая, то там прям кипишь был на всей улице, кто-то резал своих, кто-то не выпускал своих из сарая на выгул, что-то в корм добавляли. И знаете, бабушка тоже покупала им зерно, потому что трава только весной-летом и одной ее недостаточно. А что там за зерно было, никто не знает. Фермеры тоже свои поля удобряют химикатами. Поэтому то, что сельские куры без химии - это иллюзия
Антибіотики, то таке, вони ж і виводяться за тиждень максимум. А в селі їх дають тільки ціплятам. А от гормони для росту , товде інша історія.
Тому то вже самим вирощувать.
Сонячний зайчик• 1 час назад
У мене батьки чоловіка пів свині передали, повна морозилка, дитині купую ту довбану курку, бо не хоче їсти свинину. І що робити...
Свисток ля-минор• 1 час назад
Ответ дляХочу на Балі
Ніяке мʼясо не їм практично. Тільки морепродукти.
уявляю собі рівень ртуті вє вашому організмі
Помидорина
• 1 час назад
Ответ дляКоролева спама
Тому то вже самим вирощувать.
Курка нормальна росте 5 місяців
Сонячний зайчик• 1 час назад
Ответ дляКоролева спама
Я дивлюся і свинину і говязину зараз доситьтшвидко готувати. А домашня свиня вже дуже жирна. Шукаю звісно домашню, але беру з нех лише вирізочки.
І курку стараюсь бройлера, але доиашнього.
Я вже по людяз вичисляю, коли одні й тіж, топерекупи, коли хтось разовий , то домашнє
Домашні бойлери тримали, теж у них спец харчування. А звичайна домашня курка лише на бульйон і для яєць, так їсти неможливо
Мандолина Бу• 1 час назад
Ответ дляПомидорина
Вы в разведении домашней птицы ничего не смыслите.
Меряю линейкой• 1 час назад
Ответ дляПомидорина
Почему вичерпана?
Нам всем интересно кто ваши поставщики мяса, молока, творога.
Помидорина
• 1 час назад
Ответ дляСонячний зайчик
Якщо вона до року , то дуже м´якенька, якщо більше року , то твердіша.
Сонячний зайчик• 1 час назад
Ответ дляТантрический кекс
Бо вона для яєць, бройлерів тримають в селах для м´яса
Меряю линейкой• 1 час назад
Ответ для2410diana2410
Что ж вы с козырей и на первой странице:)))
Помидорина
• 1 час назад
Ответ дляСонячний зайчик
Бройлери якщо вони вирощені за 5 місяців, досить здоровіі бігають на вільному вигулі. Якщо комбікормами, то трабли...
Сонячний зайчик• 1 час назад
Індиків теж тримали, там взагалі дуже ніжні пташки, тому спец корм тільки
Хочу на Балі• 1 час назад
Ответ дляЭлектричка
Я десь написала про кожен день? Не уявляю, щоб хтось їв щодня мідії, креветки.
Сонячний зайчик• 1 час назад
Ответ дляПомидорина
Та не бігають вони коли вже виросли, ледве ходять) І для них ми постійно купували спец корм, ну і зерно теж давали
Тантрический кекс• 1 час назад
Ответ дляСонячний зайчик
Тримають, у нас теж були. Такі ж жорсткі) А якщо на нормальне м´ясо - той самий комбікорм,ті ж самі препарати. То яка різниця? Але якщо на фермі їх по технології годують, то який там технолог з бабці-сусідки хз. Ніколи не їли ’домашніх яєць’ які тхнуть, що жодним ’магазинним’ і не снилось, бо треба кожен день яєчко і норма стимуляторів перевищена в рази?
Хочу на Балі• 1 час назад
Ответ дляСвисток ля-минор
Навчіться читати до кінця відповіді, перш ніж коментувати:)
КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
Ответ дляМандолина Бу
В смысле честность, а вы думали у всех дома курятники?
Конечно! Разводим в квартире в отдельной комнате.
Меряю линейкой• 1 час назад
Ответ дляПомидорина
А где сейчас выгуливают бройлеров?
И что они там клюют, лёд?
Первоклашка Я• 1 час назад
Ответ для2410diana2410
В нас в селі точно ніхто нічого не дає.
Годують зерном з паїв, все інше з городу.
Помидорина
• 1 час назад
Ответ дляПервоклашка Я
В нас в селі точно ніхто нічого не дає.
Люди такі далекі від розуміння життя в селі, судячи з коментарів.
Зараз на дієті• 1 час назад
Ответ дляПомидорина
Дякую за чесність!
Я на них и выросла, человек асфальта, как и мои дети и мои родители....а какие ещё варианты?