Всіх підсаджую• 31 января в 15:06

Как забеременеть, если он не хочет?

Мне 25.Истощаются яичники,прогрессирующие миомы уже в этом возрасте.Гинеколог сказала беременнеть нужно в течении года,потом уже ставить гормональную спираль.
Замораживать яйцеклетки не хочу,т.к. боюсь стимулировать яичники.Яйцеклеток не станет совсем,а гарантии на будущее никакой нет,если не приживутся
У парня есть ребёнок от первого брака,уже не маленький.Но сколько не заводила тему за планирование и говорила за свои проблемы-от него никакой реакции и действий.Я и сама до сих пор не очень готова к материнству,но остаться бесплодной тоже не хочется😩
Посоветуйте,пожалуйста,каким способом(кроме прокалывания презерватива) можно забеременеть,чтобы он не заподозрил?Понимаю как это дико звучит,но нового партнёра я искать не буду и не хочу,да и времени уже на это нет
Обижулька• 31 января в 15:09
Не дай бог на такую дуру мужику попасть. Все ж окосится если не на тебе, так на ребенке. Живи и знай это.
Идууу--уууу блин• 31 января в 15:10
Тю, від іншого завагітнійте, їх повно в інтернеті.
Чеширская кошечка• 31 января в 15:11
Автор ви готові самостійно виховувати дитину? Гроші на вагітність і пологи є? В гроші на утримання дитини у вас є? Утримання це не тільки памперси і одяг це і коляска, кровать, всілякі іграшки і можливість щоб вам хтось допомагав?
Тому що ця дитина потрібна тільки вам, в татусь скаже - сама завагітніла сама і мудохайся. Або варіант будете отримувати аліменти яких вистачить на дві пачки памперсів і радість від материнства дуже швидко перейде в інші відчуття.
Якщо на всі питання у вас є можливість і гроші то робіть як хочете ви.
Якщо не на всі питання є відповіді або фінансово ви не тягнете то ДУМАЙТЕ автор тільки за себе і своє життя.
Продаю витрішки• 31 января в 15:11
У вас всё ок? Человек дал понять что детей не хочет, что значит забеременеть чтобы он не знал? Зачем ему ответственность за ребёнка, которого не хочет?
Ищите донора спермы, если так переживаете. Впервые такую дикость читаю
Кондуктор трамвая• 31 января в 15:11
Ви усвідомлюєте яким він буде батьком в майбутньому, чи вас турбує лише процес зачаття? Більшої тупості я ще не чула
Капризуля• 31 января в 15:12
Завагітнити від чоловіка що цього не хоче, сама дурнувата думка що може з´явитись у жінки. Тупіше нічого бути не може.
Домашня Зюзя• 31 января в 15:12
Найдите врача, который докопается до причины ваших диагнозов, устранит ее, а не скажет, что часики тикают и поставит на пожизненную гормональную спираль…

Причем тут мужик ваш
Снегурочко• 31 января в 15:13
Навіщо вам це? Як він не хоче, то може в втекти, як почує про вагітність. Чи буде вас ненавидіти, не визнає дитину. Для чого вам це? Не простіше знайти чоловіка, який хоче дітей? Вам лише 25. А якщо ваш цей мужчина заможний, то не факт що вашій дитині щось буде, ви, по суті, його обдурите.
автор Всіх підсаджую • 31 января в 15:13
Ответ дляКапризуля
Підскажіть а де мені знайти в найближчий рік чоловіка,який одразу захоче дитину?😅
Ms. Dolly• 31 января в 15:14
Ответ дляВсіх підсаджую
В банке спермы.
Идууу--уууу блин• 31 января в 15:16
Ответ дляВсіх підсаджую
Зверніться до Павла Дурова, він рекламує свої послуги.
Стріляний птах• 31 января в 15:16
Ужас. А потом к мужику претензии будут: почему не содержишь меня и ребенка?
Снегурочко• 31 января в 15:16
Автор, ви до скількох гінекологів ходили? Можливо, ваш діагноз та прогнози помилкові.
Капризуля• 31 января в 15:17
Ответ дляВсіх підсаджую
а чого ви вирішили, що після спіралі не зможете завагітнити? Ваші яєчники загонять в сплячку, як у вагітних. Міома зменшиться, спіраль знімуть і ви зможете завагітнити. Ви точно зрозуміли вашу лікарку? Може просто лікарку змінити?
Звезда в шоке• 31 января в 15:22
Ответ дляОбижулька
Чего сделает? ’Окосится’ это как?
автор Всіх підсаджую • 31 января в 15:25
Ответ дляКапризуля
У мене дуже мізерний АМГ, «сплячка» може затримати резерв на тому ж рівні що зараз є, а може знизити до нулю.Це як мені пояснили,я не гінеколог і не репродуктолог.А спіраль тільки для того щоб не розростались міоми…
автор Всіх підсаджую • 31 января в 15:28
Ответ дляСнегурочко
Після виявлення першої міоми на узі я була у трьох гінекологів.Не бачу сенсу йти до четвертого,якщо всі кажуть одне й те саме
Капризуля• 31 января в 15:30
Ответ дляВсіх підсаджую
Проконсультуйтесь з іншим лікарем.
Лупаю цю скелю• 31 января в 15:32
Ответ дляВсіх підсаджую
Амг реально мало що значить.
Некомильфо• 31 января в 15:32
Ответ дляВсіх підсаджую
Так вы ж себе хотите ребенка,будете матерью одиночкой
Лупаю цю скелю• 31 января в 15:34
Їхати за кордон за кращею долею. Шукати серед старших чоловіків. І дитину народите, і закріпитесь. Бінго.
Ряженка• 31 января в 15:35
Автор, если готовы воспитывать ребёнка сама без помощи мужчины и вам действительно нужен ребёнок а не игрушка, то рожайте от нынешнего, он у вас уже проверенный. Но если он бросит вас после того как узнает о беременности, то будте готовы к этому морально и не расчитывайте на финансовую помощь с его стороны и алименты- будьте честны с собой
Зайченя• 31 января в 15:37
Автор, не нужно такое делать, поговорите с парнем, если он детей не хочет, реально глупо от такого рожать , да ещё и обманом. Если он не хочет, расставайтесь и ищите другого
автор Всіх підсаджую • 31 января в 15:38
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
Некомильфо• 31 января в 15:42
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Так он вам сказал что не хочет,обманывать любимого нормально?
МЧСница• 31 января в 15:43
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
То вагітнійте. А там, як буде.
Дитина не перешкода, знайдете ще своє щастя, якщо що
КартаБезКомиссий• 31 января в 15:43
Ваша здоровье только ваши проблемы.
Решайте за свой счет либо ищите того, кто готов на ваш проект родительства.
МЧСница• 31 января в 15:45
А скільки парню років, якщо дитина вже доросла?
автор Всіх підсаджую • 31 января в 15:46
Ответ дляМЧСница
34.Дитині 12
МЧСница• 31 января в 15:47
Ответ дляВсіх підсаджую
34.Дитині 12
12, то ще не доросла.