Біле пальто• вчера в 09:32

От вам мої пиріжки- негритосики))) але смачнющі - капєц

особливо коли трішки постояли. Смакота нереальна, дякую вам дівчатка за ваші вчорашні поради.
Сьогодні знову спечу вже нормальних, вже знаю як це зробити щоб гарно получились))
размахер• вчера в 10:17
Ответ дляБіле пальто
Дякую
Это пирожки первые в жизни?
Виниловая пластинка• вчера в 10:18
Ответ длявкрации
Удалено администрацией...
вкрации• вчера в 10:18
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
Козяка-маляка• вчера в 10:19
Ответ дляБіле пальто
Чому ви проектуєте свою біль на інших?
Судячи по вашим відповідям ви теж не з пансіонату благородних дівиць, де вас таку виховали?
Ви така розумниця, майстриня примитивных психологических манипуляций - як і господиня))
По яким відповідям ви мене судили тут, якщо у мене відповідь тут всього одна. Відповідала я в тон тій, хто тут ділився своєю біографією про комуналки))
Анютины ласки• вчера в 10:19
Ответ дляпобольшомусекретику
Как они могут быть вкусными? Это что-то из рецептов Высоцкой ’а у нас такие сырники любят’?
Согласна, чёрные ’объедение капец’😂
автор Біле пальто • вчера в 10:19
Ответ дляразмахер
Это пирожки первые в жизни?
Так, я вчора в іншій темі писала
автор Біле пальто • вчера в 10:20
Ответ дляКозяка-маляка
Да, ви праві, але я здаю в оренду 4 квартири
Козяка-маляка• вчера в 10:21
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
Ой, сострили)) идите съешьте пирожок, вот тот, что в тарелке на фото)) В вашей среде это вкусно.
sur_sur• вчера в 10:22
Стільки тут щоденних тем від ботів/тролів ніхто не хейтить, а як людина спекла реальні пиріжки , то поприплітали ’стремные общаги’) ніби в нових ЖК без світла на 28поверсі пиріжки не можуть згоріти)) А де та тема з рецептом? ніколи нічого не пекла) мабуть, це складно, не наважусь)
Ашотакоя• вчера в 10:23
С чем они? Тоже жарить собираюсь
автор Біле пальто • вчера в 10:24
Ответ дляАшотакоя
С чем они? Тоже жарить собираюсь
Обсмажений з цибулею бекон, гриби і варена картопля
автор Біле пальто • вчера в 10:26
Ответ дляsur_sur
Я теж думала що це дуже складно, але це легко і дуже швидко, ну перший раз не дуже, але тепер я швиденько зроблю..

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3812467#a94...
Козяка-маляка• вчера в 10:26
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
Откровенно маргинальный юморок очень соответствует любительницам так приготовленных пирожков )) представляю кто вас там не дожарил)
У кого что болит тот, о том и говорит. Если вы и в кулинарную тему принесли свою боль про интимную жизнь, то видимо вам это очень болит. Вы бы так не вываливались сюда все свои проблемы)
Виниловая пластинка• вчера в 10:29
Ответ дляКозяка-маляка
Вы в кулинарную тему принесли свой бАгатый внутренний мир с первым своим ответом. Не зря и ник в тему. И людей, проживающих в общагах обгадили, и нутро свое показали.
Козяка-маляка• вчера в 10:29
Ответ дляsur_sur
Удалено администрацией...
автор Біле пальто • вчера в 10:30
Ответ дляКозяка-маляка
Удалено администрацией...
Я навіть не вірю зо людей так може попаяти від вигляду звичайного пиріжка
Вам би до лікаря
Кукусики• вчера в 10:31
Для першого разу норм.
Трохи пережарили, але будете тепер знати, що так не треба, до золотистого кольору, і по бокам білі, мабуть плотно поклали в сковорідку.
Виниловая пластинка• вчера в 10:31
Ответ дляБіле пальто
Вам би до лікаря
Если ее так накрыло после фото чужих пирожков...представьте как ее окружению.
автор Біле пальто • вчера в 10:33
Ответ дляВиниловая пластинка
Чесно, я не уявляю.
Ну згоріли пиріжки і згоріли, я ж не заперечую , але відверто це не критично і вони смачні, а чого в людей це викликає стільки злості - дуже цікаво.
Аноним_1857• вчера в 10:33
Лав лав пирожки теперь жарит?
Козяка-маляка• вчера в 10:35
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
Звожу з розуму• вчера в 10:37
Не знала що досі таке готують)
Жена_КотораяСтена• вчера в 10:38
Ответ дляБіле пальто
А раніше писала що 12 у Львові. Де інші поділися?
автор Біле пальто • вчера в 10:39
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Де я таке писала?
Гл. Амурная• вчера в 10:39
Ответ дляразмахер
Какой ужас, в первый раз что ли?))
Чекаємо від вас фото ваших шедеврів
размахер• вчера в 10:40
Ответ дляГл. Амурная
Чекаємо від вас фото ваших шедеврів
ждите
Не против• вчера в 10:40
Ответ дляАль де Барановна
Обосрать кого-то - национальный вид спорта?
да, и это прогрессирует( Прямо не обосравши спать не ложатся(
Последний вагон• вчера в 10:41
Ответ дляsur_sur
Ну, не знаю про які общаги мова, студентські чи що? Тоді, молодь купує пиріжки , фіг там в общазі зготовиш.Це мадам з епохи розвиненого комунізму 60- 70х , мабуть. Трущоби зі спільною кухнею, туалетом і душовою.
Автор просто показала свої перші пиріжки ( до речі, дріжжові не найлегші). Але у кожного свої асоціації в голові.
Хай це і не одне із блюд здорового харчування, але , якщо молоді і здорові , і не часто готувати , то чому б ні?
Аноним_1857• вчера в 10:41
Ответ дляЗвожу з розуму
Не знала що досі таке готують)
Автор еще куриные лапы любит пожарить
Жена_КотораяСтена• вчера в 10:41
Ответ дляБіле пальто
Де я таке писала?
В коментарях у всіх темах, пані Юлія.