Форточка• Изменено 31 января в 16:14
Я лінива.. як заставити себе ходити в зал? Чоловік вже рік туди ходить
А в мене завжди куча вдмов чому я туди не ходжу
Гроші дає, часу вистачає
Начиталась що при діастазі багато протипоказів вправ , при варикозі також
Думала ходити на флай йогу - написав джіпіті що не можна, перетискає ця тканина ноги
Гроші дає, часу вистачає
Форточка
• 31 января в 16:16
Ще в мами і бабусі грижі, в мене також це може бути, а може вже і є
Дисплазія тканини
Джіпіті написав шо розтяжки мені не можна
Що можна!?
Я просто боюсь собі нашкодити
Забагато “не можна” → мозок каже: краще нічого не робити, ніж помилитись
Дисплазія тканини
Що можна!?
Я просто боюсь собі нашкодити
Котики-муркотики• 31 января в 16:21
Ви туди і не підете, вам можна бути дрихлою і розлізлою, не дисциплінованою не люблячою себе бабою.
Щоб було це все що ви написали треба не рік ваги таскати з порушенням техніки. Для цього потрібно бути зовсім дибілом відбитим.
очки_ннадо• 31 января в 16:47
Ответ дляФорточка
Дисплазія тканини
Що можна!?
Я просто боюсь собі нашкодити
Дисплазія тканини
Що можна!?
Я просто боюсь собі нашкодити
Тогда там, где реабилитации под надзором врача. То вы так долго будете придумывать себе отмазки)))
Форточка
• 31 января в 21:02
Ответ дляКотики-муркотики
Можна нормально пояснити