Дюймовочка• 31 января в 17:47
Суми, Харків, Дніпро, ЗП, прикордоння - як там справи під час перемир´я?
У Києві три дні можна сказати тихо. Як у прикордонних регіонах ситуація ці дні?
В мене таке враження, що кацапам самим було потрібне перемир´я, тому вони так легко на нього погодилися (або може й самі запропонували).
Ответ дляДюймовочка
Куди луплять? Чи ви вже і не слідкуєте мабуть з таким життям..
Як ви там взагалі? Опалення є?
Опалення в деяких багатоповерхівках немає, в деяких може і є, я не знаю. Куди воно прилітає я не знаю, нам не повідомляють. У мене трясеться будинок. Але руйнуваннь будинків поки що немає, це все кудись у промисловість чи в ж.д. Я в приватному будинку, у нас генератор
Бабуся мороз• 31 января в 18:18
Ответ дляДюймовочка
Тому і питаю яка ситуація. По чому вони б´ють тепер? По цивільним об´єктам?
Сумська обл, вночі били шахедами в районі підстанції
Лиса Патрикевна• 31 января в 18:19
Ответ дляФайна_зупка
Яке перемир’я? Ви в спятці?
Оно шо коїться зі світлом
Це ви напевно поза свідомістю. Те, що коється зі світлом, це результат тривалого планомірного цілеспрямованого руйнування енергетики за всі роки війни. Руйнується за лічені хвилини, фактично миттєво, а відновляється днями-тижнями-місяцями і навіть роками
Жена_КотораяСтена• 31 января в 18:22
Ответ дляДюймовочка
Я у Києві, саме тому і знаю що оголошено енергетичне перемир´я. А ви якщо не в темі, то помовчали б, зійшли б за розумну може
Простите конечно, умная вы наша, но аналитик из вас никакой... Новости лучше почитайте...
Завжди з рушником• 31 января в 18:26
Ответ дляДюймовочка
Можливо що сьогодні якразе екстренні, бо Києву оце лише щойно дали тепло та воду - збій був десь по Молдові, звідки нам електрику подають.
Я рада, що вам дали
На лівому я, нема нічого
Опалення нема три тижні зовсім, води нема, світла зараз нема теж
До цього вода холодна була
На лівому я, нема нічого
До цього вода холодна була
дама_из_декрета• 31 января в 18:27
Ответ дляДюймовочка
По военным
дама_из_декрета• 31 января в 18:30
Ответ дляДа будет так
По яких енергооб’єктах були прильоти сьогодні?
Днепр. Свет был 2,5 часа сегодня, с 12.30 до 15.00. Ещё ночью был, но кому он ночью нужен?
Цікавий писочок• 31 января в 18:41
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ви вважаєте, що все насення з перерахованих міст повинно виїхати?
Я з Маріуполя, так виїзжали, хоча евакуації не було. А Маріуполь більше ніж Суми
Сладкий лимончик• 31 января в 18:42
Ответ дляЦікавий писочок
Ви не плануєте з Сум виїжджати?
От, на ваш особистий погляд, куди саме ми можемо виїхати?
Ананомчикус• 31 января в 18:42
Ответ длядама_из_декрета
Киев, вчера не было света с 17-24, сегодня на пару часов отключали, но хоть не лупили шахедами и ракетами, это и есть энергетическое перемирие. А то что света нет, так нам же сказали что даже если вообще дальше не будут лупить то графики отключений будут надолго с нами
Дюймовочка
• 31 января в 18:52
Ответ дляЖена_КотораяСтена
І які ж саме ви пропонуєте почитати?
В яких новинах пишуть що гатять по енергетиці прямо зараз?
Дюймовочка
• 31 января в 18:53
Ответ дляЗавжди з рушником
Я рада, що вам дали
На лівому я, нема нічого
До цього вода холодна була
На лівому я, нема нічого
До цього вода холодна була
Дніпровський?
18 мнеУЖЕ• 31 января в 18:59
Ответ дляЦікавий писочок
а я з Сум.
І я знаю що таке скитатися по Україні по зймному житлу, починати зпочатку все життя з одною валізкою, міняти роботу, міняти школу дитині - я вже це в житті проходила ( ще раніше до війни, так склалися умови в житті). Тому що я знаю як це - тому поки тут. І доречі, я не бачу зараз тут массової істерії визду з міста серед знайомих. Всі хотів виїхали у 22, потім по різним причинам і обставинам протягом інших років потроху. Місто живе, дуже багато ВПО з прикордоння. Зараз багато рідні з Києва приїхало в місто, бо в Києві капець, а ми тримаємся, за 15 км від лінії бойових дій.
Да будет так• 31 января в 19:02
Ответ длядама_из_декрета
Я про прильоти питаю.
Сьогодні з 11 ранку блекаут був навіть в Молдові
Да будет так• 31 января в 19:03
Ответ дляДодаю напруги
В Харькове недавно шарахнуло
По гаражах
О, і зараз шось бахкає
Цікавий писочок• 31 января в 19:04
Ответ дляСладкий лимончик
Да куда угодно!
Я из Мариуполь.
С 2022 года арендую квартиру в Украине
Я из Мариуполь.
С 2022 года арендую квартиру в Украине
Цікавий писочок• 31 января в 19:06
Ответ для18 мнеУЖЕ
а я з Сум.
Я вас понимаю. Сама переселенка. С 2022 года снимаю жилье в Украине
18 мнеУЖЕ• 31 января в 19:10
Ответ дляЦікавий писочок
Якщо є можливість якось жити в своєму місті ( скоріш виживати), то люди тримаються за цю можливість.
А так, як поїдуть всі касири АТБ чи продавці Аврори і кур’єи Нової пошти, то місто ’вимре’.
Дюймовочка
• 31 января в 19:15
Ответ дляДа будет так
Я про прильоти питаю.
Ого, я не знала
Да будет так• 31 января в 19:17
Ответ дляДюймовочка
Ого, я не знала
Аварійне відключення на мережах Румунії і Молдови
Цікавий писочок• 31 января в 20:06
Ответ для18 мнеУЖЕ
Русня от Запорожья в 15 км. Многие уже начали оттуда выезжать
Дюймовочка
• 31 января в 20:37
Ответ дляДа будет так
Про це знала, але думала то лише на система не витримала в силу вразливості.
Да будет так• 31 января в 20:39
Ответ дляДюймовочка
Не витримала, бо було намерзання дуже сильне. Ви ж бачите, яка погода
Вимагаю спілкування• 31 января в 22:09
Ответ дляДюймовочка
По енергетиці?
Так. Три КАБа. Частина міста без світла. Це на вашу думку по енергетиці чи ні?