Дюймовочка• 31 января в 17:47

Суми, Харків, Дніпро, ЗП, прикордоння - як там справи під час перемир´я?

У Києві три дні можна сказати тихо. Як у прикордонних регіонах ситуація ці дні?
В мене таке враження, що кацапам самим було потрібне перемир´я, тому вони так легко на нього погодилися (або може й самі запропонували).
Файна_зупка• 31 января в 17:48
Яке перемир’я? Ви в спятці?
Оно шо коїться зі світлом
спальное место• 31 января в 17:48
Доброе утро. Киев сегодня вапще в шоколаде
Мюллерная• 31 января в 17:50
Так і без нових обстрілів срака
Птица секретарь• 31 января в 17:50
Вчера балистика была, сегодня вот дрон где-то ударил.
18 мнеУЖЕ• 31 января в 17:52
Про Суми можу сказати... весь день над містом літали шахеди.
Є прильот у місті. Зараз на цю хвилину по області теж літають.
Цікавий писочок• 31 января в 17:53
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ви не плануєте з Сум виїжджати?
спальное место• 31 января в 17:53
Ответ для18 мнеУЖЕ
Условное перемирие только для энергообъектов. Хотя какое это перемирие. Так одно название
Спілий баклажан• 31 января в 17:54
Запорожье: тревоги по 20 часов бывают или около того, без отбоя. Только отбой на 5-10 мин и снова на большое количество часов тревога. РСЗВ достает по спальным районам. Дроны даже днём уже летать не стесняются. Последние дни хоть не глушат без остановки чем только можно - несколько раз в день только.
Мафиозная• 31 января в 17:54
перемирие энергетическое, на другие объекты не распространяется, поэтому лупят по другим местам
18 мнеУЖЕ• 31 января в 17:55
Ответ дляЦікавий писочок
Ви не плануєте з Сум виїжджати?
Ви вважаєте, що все насення з перерахованих міст повинно виїхати?
автор Дюймовочка • 31 января в 17:56
Ответ дляФайна_зупка
Яке перемир’я? Ви в спятці?
Оно шо коїться зі світлом
Ви на Місяці десь живете?
Файна_зупка• 31 января в 17:57
Ответ дляДюймовочка
Ви на Місяці десь живете?
А ви на Луні?
автор Дюймовочка • 31 января в 17:57
Ответ дляПтица секретарь
Це де?
автор Дюймовочка • 31 января в 17:57
Ответ дляСпілий баклажан
Жахливо(((
Море Щастя• 31 января в 17:57
Ответ дляДюймовочка
Ви на Місяці десь живете?
Меньше смотрите ТВ. Нет никакого перемирия. Буквально несколько минут назад прилет был в городе.
автор Дюймовочка • 31 января в 17:58
Ответ дляМафиозная
Тому і питаю яка ситуація. По чому вони б´ють тепер? По цивільним об´єктам?
автор Дюймовочка • 31 января в 17:58
Ответ дляФайна_зупка
А ви на Луні?
Я у Києві, саме тому і знаю що оголошено енергетичне перемир´я. А ви якщо не в темі, то помовчали б, зійшли б за розумну може
спальное место• 31 января в 17:58
Ответ дляДюймовочка
По жд логистике. А вообще завтра перемирие закончится
автор Дюймовочка • 31 января в 17:59
Ответ дляМоре Щастя
По енергетиці?
Мафиозная• 31 января в 17:59
Ответ дляДюймовочка
Я не буду писать, в тг каналах всё есть. Почитайте про Днепропетровскаую область
автор Дюймовочка • 31 января в 18:00
Ответ дляспальное место
З морозами? От і я цього боюся( Якщо так, то вже сьогодні вночі вдарять по Києву - буде мінус 20-25 найближчі 3-4 дні
Ольга520• 31 января в 18:00
Ответ для18 мнеУЖЕ
У нас весь вечір вибух за вибухом. Сумська область
Да будет так• 31 января в 18:00
Ответ дляФайна_зупка
Яке перемир’я? Ви в спятці?
Оно шо коїться зі світлом
По яких енергооб’єктах були прильоти сьогодні?
спальное место• 31 января в 18:01
Ответ дляМафиозная
А вы оттуда? Интересно есть шанс, что восстановят жд соединение между Днепром и Запорожье?
40каградусная• 31 января в 18:01
Днепр, экстренные отключения. свет дали на полтора часа. или кацапы или авария- не знаю.
автор Дюймовочка • 31 января в 18:01
Ответ дляОльга520
Куди луплять? Чи ви вже і не слідкуєте мабуть з таким життям..
Як ви там взагалі? Опалення є?
спальное место• 31 января в 18:02
Ответ дляДюймовочка
Так сегодня уже было обрушение системы даже без новых притетов. Только вот все вернули. Сегодня вам не было страшно?
автор Дюймовочка • 31 января в 18:03
Ответ для40каградусная
Можливо що сьогодні якразе екстренні, бо Києву оце лише щойно дали тепло та воду - збій був десь по Молдові, звідки нам електрику подають.
автор Дюймовочка • 31 января в 18:04
Ответ дляспальное место
Світло в нас весь день було. Води та опалення кілька годин не було, на вулиці -9 лише, квартира навіть не встигла охолонути. Прильотів по ТЕЦ не було.
Чого саме я мала боятися сьогодні?
спальное место• 31 января в 18:05
Ответ дляДюймовочка
Чого саме я мала боятися сьогодні?
Ну то радійте шо хоч світло було.