Давно без алко• 2 часа назад
Основна причина бідності - ваші думки та спостереження...
Напишіть так, як ви думаєте - ЧОМУ люди бідні?
Давайте поміркуємо та обговоримо...
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
В европейских странах в больницах работают врачи интерны по большей части, а младший медицински персонал нигде не шикует
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляЕлькиПальки
А у нас и без страховок и аренды многим ничего не остаётся. Коммуналку оплатил, проезд, еду и одежду из секонда . Все, зарплата закончилась
Значит надо что-то менять)
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Посуточно? Вы букинг давно открывали?
Вчера открывала)
Сейчас в отеле кстати)
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Открывают собственные праксисы и рубят огромное бабло
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Ніякої конкретики
Особливо про гроші у дівчини- студентки , хоча далі відповідь про батьків
Яку вам потрібно конкретику? Торгівлею займалася на початку 90х. Спочатку на НСК Олімпійському стояли, потім вже людей наймали, потім почали займатися оптовою торгівлею.В 92му в росію перебралася на 2 роки.Там в Лужниках організовували торгівлю,потім оптом по області торгували-Жуковський,Електросталь,Воскресенськ та ін.В 96 році дикі часи закінчилися, друзі лишились в торгівлі, а я пішла довчатись в КПІ, бо потрібно було визначатись-або торгівля, або навчання.
А батьки що?В батьків пенсії 10.5,та 11.Потрібно допомагати,і я рада що маю таку можливість з чоловіком
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я уже устала писать одно и то же, сорри
Так , сорі , їжте сир - логічно думати не ваше
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
сейчас расплачусь😅
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Поляки очень даже едут в Германию и UK
Трудова міграція називається
Ми про медичний персонал , який не їде , бо потреби немає
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
А є різниця між можу купити але шкода коштів , між працюю і нічого собі дозволити не можу ?
Странно что автор комментария живёт заграницей и не знает что там так не помешаны на шмотье, поэтому и не тратятся
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Не знаю, я родителям в Польше снимала за 200€
Продешевили
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
сейчас расплачусь😅
Ну так , не всіх відсутніх логіки розчаровує
Живуть і інших повчають
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Живуть і інших повчають
Да мы вас поняли, можно было не пояснять😅
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ага , смішно
Особливо для типово стаціонарних спеціальностей - шо відкриває анестезіолог чи абдомінальний хірург чи реаніматолог
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Сир вплинув на мозок
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вчера открывала)
Сейчас в отеле кстати)
И вы там кроме отелей за 200евро ничего больше не видели? Ну лох не мамонт. А я то дура в прошлом году снимала евро квартиру в элитном доме в Дубае в центре за 80 долларов в сутки)
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ви ? Вас там декілька таких логічно - розумних ?
Це спільний мозковий штурм ?
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Продешевили
Найти отель в Польше за 10 тысяч грн в сутки это надо быть сказочным оленем
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Ага , смішно
Анестезиологи ездят по праксисам, например, по той же стоматологии в дни плановых операций, там нет стационарной бригады и приезжает по запросу. В понедельник один праксис, во вторник другой итд. И они нормально так рубят бабло, да.
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Сир вплинув на мозок
Почему сыр?) Я пропустила этот момент)
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Сир вплинув на мозок
Ваш не пострадал от интеллекта
Бабка-байкерша• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мне революции и дефолты не мешали, например
Не заважали чому саме? Людям і війна зараз як заробіток.
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ага , кожен реаніматолог мріє стати асистентом стоматолога
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Відповіді то вже нн- ну сторінку підтверджують
Ну поки швейцарець листає - пані користується
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Почему сыр?) Я пропустила этот момент)
Швейцарія на звʼязку
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Ассистентом стоматолога😭😭😭😭
OMG
Та никада в жизни• 1 час назад
Основная причина- вера в отстроим, построим и відбудуєм. А в уелом у нас трудяги люди и так жаль пенсионеров и их копейки в пенсии😞
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ассистентом стоматолога😭😭😭😭
OMG
Слухайте , мені лікарю особливо цікаво почитати як люди які вміють знеболити трансплантації і тд мотиляються між дентистами
Розкажіть ці казки комусь іншому
І типово стаціонарні спеціальності працюють в лікарнях і після інтернатури
Ще можете розказати куди нейрохірург їздить ?
Розкажіть ці казки комусь іншому
Бабка-байкерша• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Медсестры подрабатывают капельницами и уколами только так, и на косметологов переучиваются кто хотел
Так вона ще може по вечорах в порно зніматись але питання до вас було не в цьому. Чому в грошовому еквіваленті їх праця коштує по різному. В Швейцарії її зарплатня буде ще більше ніж в Польщі.
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ваш не пострадал от интеллекта
Чи вам судити і чим
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Если без шуток конечно, то у нас страна действительно делится на частные услуги и государственные. В ветеринарной 1 капельница 2 тысячи, поставить её 10 минут максимум. А таких пациентов у них по 10 в день, вот и считайте. И это не Киев, Днепр. И в то же время медсестра в больнице смена 12 часов и зарплата сколько там у них, ну 10-15 тысяч. Вот и пропасть поэтому. Но они не понимают, что страна не может держаться на одних частниках, иначе это геноцид населения, если перестанут лечить пенсионеров, детей и малообеспеченных