Дайте згадаю• 31 января в 21:05
Деформація Хаглунда. Що вам допомагає?
Доброго вечора! Дівчатка, можливо хтось також має таку хворобу, як деформація Хаглунда. Що вам допомагає, щоб зняти запалення та сильні больові відчуття? Я вже більше 5-ти років страждаю, а останні декілька місяців просто вже нестерпно турбує мій ахіл, ходити дуже тяжко. Всім заздалегідь вдячна за поради!
Я не Тролль• 31 января в 23:07
в мене таке від батька (це генетично передається) Взуття все натирає - купую на Алі спец мякі накладки + пластир завжди з собою, ну і вже знаю яке взуття не купувати по формі. Займаюся спортом, багато ходжу пішки. Був момент що так боліло що не могла стати на ципки. Допомогли індивідуальні ортопедичні устілки в усе взуття без винятку. Рік так проходила, робила само масаж, протизапальні мазі, зняло запалення і знову норм.