Борщичок• 31 января в 23:08

Дружина мого однокласника, навіть не знаю як реагувати?

Через відсутність світла я живу в батьків в місті де я виросла і прожила до університету. В школі і ще в студентські роки в мене був закоханий мій однокласник, ми з ним деякий час зустрічалися і все таке.
Весь час по ім звʼязок ми не втрачали, переважно допомагали одне одному в межах своєї роботи. Він давно одружився і я теж вийшла заміж, як чоловік він мене абсолютно не цікавить.
В мене декілька тижнів тому було ДН, друзі присилали мені квіти через курʼєра і він теж відправив букет.
От зараз дзвонить його дружина зі скандалом, образами, погрозами в істериці щоб я дала спокій її чоловіку. Це все в дуже агресивній формі. А я його за цей весь час бачила один єдиний раз випадково в ТЦ.
Я так зрозуміла що вона в інстаграмі в нього вичитала що він букет замовляв, там же і номер взяла.
Мені йому подзвонити завтра нехай вгамує свою даму, чи взагалі не реагувати?
Я просто не знаю що чекати від неадекватних
ЛюбимаЯНЬ• 31 января в 23:29
Ответ дляБорщичок
О боже
Кстати да, на букетах от друзей в безразмерном обьеме слишком заметно, на будущее возьми на заметку
KotoSintez• 31 января в 23:29
Ответ дляДідова баба
Удалено администрацией...
автор Борщичок • 31 января в 23:29
Ответ дляПрибираю щодня
А вы эталон))? Ну так огреет вас курицей, тогда и расскажете нам что да как)
Вроде вы вопрос задали? Я ответила и в такой ситуации вы я не я
Я вам себе в приклад не ставлю але і ви не приклад ні для мене, ні для когось іншого
Дідова баба• 31 января в 23:30
Ответ дляKotoSintez
Удалено администрацией...
KotoSintez• 31 января в 23:30
Ответ дляДідова баба
Удалено администрацией...
автор Борщичок • 31 января в 23:30
Ответ дляМой_ужин
Вона випустила пар
І ще, ви не знаєте чоловіків. На людях принц, вдома звір. Може він її порівнює, каже, треба було мені з Советчицею женитися, був шанс, а не з тобою.
Навряд, він знає що я б за нього заміж не вийшла
Дідова баба• 31 января в 23:31
Ответ дляKotoSintez
Удалено администрацией...
Ms. Сама прямота• 31 января в 23:32
Ответ дляБорщичок
Это не мешает ему др...ть на ваши школьные фото)) Бедная его жена.
KotoSintez• 31 января в 23:32
Ответ дляДідова баба
Удалено администрацией...
Муууумие• 31 января в 23:32
Ответ дляKotoSintez
Удалено администрацией...
Вам час піти в БАН охолонути
автор Борщичок • 31 января в 23:32
Ответ дляРаботать надо
Ее можно понять. Бывшая любовь ее мужа теперь живёт рядом, шлёт смайлики в Инстаграме и принимает букеты
Я не шлю йому смайлики в інстаграмі, я навіть не знала що в нього є інстаграм
Дідова баба• 31 января в 23:32
Ответ дляKotoSintez
Удалено администрацией...
KotoSintez• 31 января в 23:33
Ответ дляДідова баба
Удалено администрацией...
KotoSintez• 31 января в 23:33
Ответ дляМуууумие
Вам час піти в БАН охолонути
Да вы что?
Дідова баба• 31 января в 23:36
Ответ дляKotoSintez
Удалено администрацией...
Меня не звали• 31 января в 23:36
Ответ дляKotoSintez
Причем здесь автор?
потому шо брешет- ’ ми з ним деякий час зустрічалися і все таке.’ а потом..як чоловік він мене абсолютно не цікавить. ага верим.. присоединяюсь к даме с курицей
автор Борщичок • 31 января в 23:36
Ответ дляДідова баба
Удалено администрацией...
Ви не могли б це робити в іншій темі?
Дідова баба• 31 января в 23:37
Ответ дляБорщичок
Ви не могли б це робити в іншій темі?
Я вибачилась і вже пішла.
Ще раз вибачаюсь.
KotoSintez• 31 января в 23:37
Ответ дляДідова баба
Удалено администрацией...
Меня не звали• 31 января в 23:38
Ответ дляlilul990
Автор, нічого смішного не бачу. Чоловіки просто так ніколи нічого не роблять. Пошліть йому той букет назад. Ревниві жінки здатні на багато шо. І перестаньте улибаться кожному зустрічному поперечному. Чоловіки неадеквати, любу посмішку сприймають як флірт
так она и флиртует- принимая букеты и тд
автор Борщичок • 31 января в 23:38
Ответ дляKotoSintez
Удалено администрацией...
Реально, йдіть в іншу тему
автор Борщичок • 31 января в 23:39
Ответ дляМеня не звали
Я так розуумію - я вам на мозоль наступила?
Меня не звали• 31 января в 23:41
Ответ дляБорщичок
вам бы своим мужиком заняться,а не чужими ,а то курица вас догонит в конце концов)
автор Борщичок • 31 января в 23:41
Ответ дляМеня не звали
Ви за мого мужика не переживайте
Меня не звали• 31 января в 23:42
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну с букетом он перегнул. Вам бы было приятно, если б это ваш муж своим бывшим пассиям букеты рассылал?
та не перегнул...там есть за шо букет дарить- она ж пишет
Меня не звали• 31 января в 23:43
Ответ дляМой_ужин
Вона випустила пар
короче авторица- сучкакрашеная
Меня не звали• 31 января в 23:43
Ответ дляРаботать надо
В какой-то тьмутаракани причем. И непонятно, как муж автора реагирует на этот букет
ему нра
автор Борщичок • 31 января в 23:44
Ответ дляMs. Сама прямота
Та я б з ним про це б і говорила
Меня не звали• 31 января в 23:44
Ответ дляБорщичок
Ви за мого мужика не переживайте
а шо такое- завтра он мне букет пришлет- и не вздумайте звонить,а то будете как та малохольная в вашем опусе))
Жена аллигатора• 31 января в 23:46
Ответ дляБорщичок
Автор, ужасная ситуация, жена наверное поняла, что это не просто дружеский жест. Скажите ему больше так не делать, мужики тупые конечно.