Менее Более• 31 января в 23:16

Як швидко висушити взуття після мокрого снігу?

Как_б_не_так• 31 января в 23:17
Прогреть у батареи.
Оля_с_киркою• 31 января в 23:18
Напхати газетами/ паперовими рушниками і під батарею поставити (якщо є опалення). І через час змінити рушники на сухі.
Стрекозей• 31 января в 23:18
Газет напхать, вытянут влагу. Скомканых
Королева Сарказма• 31 января в 23:19
Электросушилку не предлагать?
ВыФсеВрете• 31 января в 23:19
У меня сушка для обуви
МастерЮля• 31 января в 23:23
Набить бумагой, как выше написали. Фен, батарея, газовая духовка - нужно тепло снаружи.
Оля_с_киркою• 31 января в 23:23
Ответ дляКоролева Сарказма
Электросушилку не предлагать?
Якби вона була, то питання не стояло б. А якщо її нема, то де її взяти серед ночі? Не говорячи вже про те, що це електосушарка, а з електрикою у нас, мʼяко кажучи, напряжонка.
ХуАнита• 31 января в 23:32
Папір.
Ви в якій країні? Де нема морозу