всемВсёИмного• сегодня в 12:00
Як гінекологам не противна їх робота?!
Цей треш типу виділень і т д
Престидижитатор• сегодня в 12:01
А стоматологи типу ок
Хірурги ? Проктологи ?
То ще не найгірша робота
Хірурги ? Проктологи ?
То ще не найгірша робота
Меломанка Маланка• сегодня в 12:02
Я в дитинстві кізяком огірки підливала.
Коров´яче перепріле лайно бродило в бочці. Розводиш водою і підливаєш.
А ви виділення
Задираю носа• сегодня в 12:02
Ви б ще про лаборантів згадал,які під мікроскопом те все роздивляються
Меломанка Маланка• сегодня в 12:02
А! Семен Семенич!
Це ж для вас саме піся щось неймовірне огидне
Коренная киевлянка• сегодня в 12:04
Ответ дляМеломанка Маланка
Я в дитинстві кізяком огірки підливала.
А ви виділення
Я и сейчас так делаю)) лучшее удобрение
СамавиховуюКота• сегодня в 12:05
Вони медіки, вони на все це дивляться по іншому.
Ті, хто думає як ви, медіком не працює.
Кривая спроса• сегодня в 12:05
Вони в рукавичках і ваші виділення не їдять.
Мене більше дивують медсестри на прийомі гівна, оце жесть.
Коренная киевлянка• сегодня в 12:06
Автор, у вас проблемы с принятием себя и своего тела, от этого такие мысли. Ну если вам лет 15 то ладно, но когда взрослый человек о таком думает.
А вы рожали?
Прикуси Язика• сегодня в 12:06
Это в вас ваши психологические комплексы говорят. Невосприятие своего тела, отношение к половым органам и сексу как к чему-то постыдному и грязному.
А у гинекологов их нет, поэтому им норм. Среди медиков далеко не самая грязная работа.
Кривая спроса• сегодня в 12:08
Ответ дляМеломанка Маланка
Я в дитинстві кізяком огірки підливала.
А ви виділення
Ахаха, сусіди на дачі такі хитрі, робили це перед від´їздом додому в останній, а ми потім там це діло 2 дні нюхали. Я себе втішала, що це екологічно чистий запах.
Але це ніщо порівняно з тим, як з іншого боку села відкрили птахоферму. Нам ще пощастило, бо ми далеко, і чуємо той сморід лише коли вітер в нашу сторону.
Кривая спроса• сегодня в 12:08
Ответ дляБяки-козяки
А паталргоанатом ок?
Ой, ну там все спокійніше. Це як курку з магазину обробити.
Невидимка Майя• сегодня в 12:09
Уявляєте, не противна. Живу в обласному центрі. У нас гінеколог приватний є, черга на місяць. Причому запис починається з 8.00 в один день. О 9.00 місць вже немає. Вона і оперуючий гінеколог. Я в тому році 3 місяці не могла до неї записатися. Ця жінка ще їздить на різноманітні форуми, за кордон у т.ч.
Мати тріля• сегодня в 12:14
А моя ще й без маски працює на профоглядах! А коли ту палицю з каналу виймає, нюхає її!!
Щаслива Я• сегодня в 13:03
Ответ дляЗадираю носа
Меня поражает из небрезгливость
А_мій_самий_самий• сегодня в 13:11
Ответ дляЗадираю носа
Это кстати интересно, в детстве хотела в лаборатории работать)
Вам телефонограмма• сегодня в 13:23
Ответ дляЗадираю носа
Я пахала на заводе, на конвейере, так по сравнению с этим, рассматривание говна - это цветочки ))) тем более если деньги платят.
Блакитна устриця• сегодня в 13:53
Ответ дляБяки-козяки
А паталргоанатом ок?
Эти профессии довольно неплохо оплачиваются
Мальовнича даль• сегодня в 14:00
Если бы вы поели бутерброды во время вскрытия трупа, у вас бы сразу пропала вся брезгливость.
оксюморон• сегодня в 15:09
Ответ дляСамавиховуюКота
Ті, хто думає як ви, медіком не працює.
В медиків інше бачення світу чи інші очі?
оксюморон• сегодня в 15:10
Ответ дляКривая спроса
От порівняли