Хто там мене звинувачує у пропаганді. Я ніколи не була очарована Україною. Крім всього іншого, завжди дивувало: ми добровільно ріжемо літаки, танки, віддаємо яо і все одно упираємось в національну гордість так, ніби маємо якісь невичерпні запаси прочності перед росією, яка всюди інтегрує своїх агентів, отримує млрд від Європи і не скриває свої амбіції. Я не знаю на підставі чого ці всі роки ми прагнемо в нато не маючи нічого буквально за плечима, коли взриваються склади зі зброєю, нато верне носа, а росія наполегливо просуває свій наратив.
Даже сама тупа жінка яка хоче піти від чоловіка абюзера або збирає собі якусь подушку безпеки, або має якийсь надійний тил, або старається зглажувать, якшо нема ні того, ні іншого.
На шо розраховано було у нас? Якесь загнаціональне безумство і фанаберія. Яке почав роздувати Ющенко, продовжив порошенко і так далі. Бачачи що європа не те що слабка, вона просто хоче в дьосна цілуватися з росіянами і їй в принципі плювати на нас. Європа підігріває це все у нас ніби готова воювати за нас... хіба шо словами підтримки. Короче, як і завжди у нас багато безумства і завзяття але ноль стратегічного мислення і довготривалого планування.
А о ситуации в Корсуне читали? Началось все з заголовков газет ’При затриманні небезпечного вбивці загинуло 4 поліцейських’.
І лиш на наступний день виявилось, що ’вбивця’ виявився учасником бойових дій, який закусився з місцевим депутатішкой і той натравлював на нього поліціянтів.
Ото така петрушка
Ответ дляlisulya
Ото така петрушка
Я вже давно пишу - Україна це феодально олігархічна модель з місцевими князьями феодалами які даже центру не підчиняються. У кожного своя силова група і даже армія може бути. Місцеві феодали самі хочуть доїти своїх овець
Путін просто це не поняв, як тут все працює. Зеленський з усім зсу з цим не зможе нічого зробити. І трамп це теж не розуміє
Ответ дляlisulya
Ото така петрушка
Пал в неравном бою. Интересно он теперь герой?
frumoasa17• вчера в 12:50
Ответ дляlilul990
Європейці тоже загнали себе в пастку зі своїми цінностями. Вони забули сказати шо ці цінності тіки для них. А вы там з кацапами самі їб-ться як хочете. Нам треба тіки дешевий газ.
А вони щось винні? Самі написали, що різали літаки, списували військове майно, як надлишкове, на армію виділялися копійки, склади не охоронялися, не розвивали власне впк. І тут купа боргів висувають. Це вони винуваті, що наприклад після розпаду совку отримали 900 гелікоптерів різних типів, а на початку 2022 року було в наявності десятки?
Все своїми руками.
Ответ дляlilul990
А що не так? Вони не зобов´язанні впрягатися і відповідати за чужі ідіотичні вчинки. Дешевий газ всім потрібен, то тільки в нас гріються патріотизмом і потужністю
Ответ дляfrumoasa17
Все своїми руками.
Більшість гелікоптерів є в експлуатації, але дуже давно ... Не в Україні.
Киев_Елена• вчера в 13:25
Ответ дляАнна_Бель
+1, конечно всем нужен дешевый газ)))
Ответ дляlisulya
Ото така петрушка
Депутат той великий поклонник Путлера.Фоток обох повно.Ветерана дуже шкода.Не дали жити.
Ответ дляlilul990
Хто розвалив нам всб оборонку?Європейці?
Ющ чи Порох?
Дякуйте сонцесяйному Зеленському за все що отримали.
Ющ чи Порох?
Ответ дляlilul990
Які ’ цінності’, особливо після файлів Епштейна. Отак
Там в европейці і монарші особи.
frumoasa17• вчера в 22:31
Ответ дляok1904
Продавали, різали, просто залишали гнити...