Поміркована думка• вчера в 12:27

Менопауза пов´язана зі змінами мозку, подібними до хвороби Альцгеймера

Це результати недавнього британського дослідження. Отже, іноді те, що ми вважаємо необгрунтованим стереотипом, насправді, має під собою грунт. Я про те, що після 50 (в менопаузі) когнітивні можливості жінок, на жаль, знижуються. Всі ми, напевно, після 40 стикаємось із тим, що стаємо забудькуватими - типу зайшла в кімнату, забула, за чим прийшла. Оце "перші дзвіночки". А наскільки погано все буде, напевно, залежить від рівня інтелекту, тренованості пам´яті, вміння концентруватися.....
Там все розмивчато• вчера в 13:34
Ответ дляХарчовий тріль
Что в юности называется девичьей памятью, с возрастом становится старческим маразмом )
Я называю климакс - подростковый возраст, только наоборот, в сторону деградации тела
Там все розмивчато• вчера в 13:35
Ответ дляПоміркована думка
Абсолютно вірно. Мені особисто (а я в менопаузі) не один лікар радив вчити вірші і розгадувати кросворди - це саме просте, що можна робити для уповільнення старіння мозку.
У меня сложная интеллектуальная работа, но, забывчивость никуда не девается. Мне 47, тоже процесс начался активно
Там все розмивчато• вчера в 13:36
Ответ дляПоміркована думка
Ні, на жаль, саме зниження рівню естрогену так негативно впливає на роботу мозку.
Снижение эстрогена влияет на гипоталамус, гипофиз. Отсюда многие прелести климакса, в том числе, приливы
Мандолина Бу• вчера в 13:40
Ответ дляБлиск думки
Деменція - це не завжди обмащування стін власним лайном. Це сильне погіршення пам´яті, аж настільки що людина вийшовши до магазину не може повернутися додому. Це було. Міг подзвонити серед ночі комусь і розповідати ті події яких не було. Ну а поміж цими приступами писав. Наскільки та робота чогось була в варта як наукова я ж не не читала. Але знала від його близького оточення, як він живе і що робить
Особливо погіршення короткострокової пам´яті. Події, які відбувались давно пам´ятають краще.
Деменція і депресія ’ сестри’ багатьох
нервово- дегенеративних хвороб . От хоч би і Паркінсона
Пацака-задирака• вчера в 13:42
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Тут ви не праві. Тренування може уповільнити цей процес. Якщо мозок не працює, він деградуватиме швидше
Надлишок інформації, це стрес для нервової системи, і ці стреси провокують і ураження мозку також
Мандолина Бу• вчера в 13:47
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Означена бабуся була домогосподаркою. В молодості була вчителькою, але ще до війни, а потім як вийшла заміж в 44-му за офіцера, то й не працювала. І не скажу, що вона читала багато книжок. Такий приклад ’сплячого’ інтелекту, який не розвився до якихось досягнень, але одночасно не дав скотится до маразму в похилому віці. Вона почала дуркувати тільки після інсульту в 95 років, і після цього прожила менше року.
Це , думаю, перш за все коректна робота всіх органів і систем, що ми називаєм гарною генетикою. Хто зна, в яких предків ваша бабуся пішла.
От у мене мігрень з аурою буває. Питала ще прабабцю, може вона знає від кого ця ’ радість’ . Ні, нікого не пригадують.
Як міряти?• вчера в 13:49
А не перепутали ли британские ученые причину и следствие?
Мозг изменяется с возрастом, уменьшается его обьем. Формируются новые нейронные связи - у кого-то быстрее, у кого-то наоборот (это о кроссордах :) На это влияют тыщщи процессов. И все они активизируются с возрастом.
И да. А что с мужчинами? У них гормонональная система другая. У них тогда врожденный альцгеймер по причине нехватки эстрогена
Мастер Класс• вчера в 13:50
Ответ дляПоміркована думка
Внизу ж написано, что ЗГТ этот процесс не изменил. Так что...
Заюшка_хозяюшка• вчера в 13:50
Ответ дляМандолина Бу
Вона в принципі була здорова міцна жінка, я ніколи не бачила її хворою, от тільки тиск був в старості високий
Винник• вчера в 13:56
Ответ дляКвітка Миру
Не порівнюйте 43 з 53.
Менопауза у більшості жінок стартує після 50 років.
Тобто про дзвіночки після 40 вам вже прочитати не вдалося від автора ?
Мандолина Бу• вчера в 13:56
Ответ дляБорисфенка
Я якраз в роздумах, може це стати кутюр´є.
Однозначно цікавіше, чим кросворди розгадувати.
А якщо не вийде, завжди є відмазка ’То я від Альцгеймера рятувалася’
А нащо відмазка? Боїтесь , що призовуть до пояснень щодо ваших кутюрних витворів?
Борисфенка• вчера в 13:59
Ответ дляМандолина Бу
Та боюся, що не продадуться. До прибутку, як до неба, довга історія.
А так буде хоббі для профілактики, затратно, проте що ж поробиш, треба спасатися
Мандолина Бу• вчера в 14:02
Ответ дляТам все розмивчато
Може, все - таки треба відпочити?
Навіть навантажкння на мозок п´ятирічної давнини не можна зрівнювати з нинішнім. Інформації стає все більше. От ще і ШІ взявся пару років як у доступі.
Ні за холодну воду• вчера в 14:08
Ответ дляА я нівроку
Не у всіх. У мене Яйцеклітин вже майже не було за віком, а естроген зашкалював настільки, що мені його вбивали на нуль, бо була погроза життю.
А месячные прекратились к тому времени ? Вы выглядели моложе своего возраста паспортного ?
Мандолина Бу• вчера в 14:15
Ответ дляБорисфенка
Я вам допоможу спасатися. Для початку, надихайтесь ідеями .
Ось тільки закінчилась неділя кутюрної моди в Парижі. Образи для чоловіки від Жакмю - це щось (2 посилання)
https://vogue.ua/collections/season/couture-vesna-...

https://vogue.ua/collections/jacquemus-ready-to-we...
Мандолина Бу• вчера в 14:22
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вже , мабуть, гіпертонія була злоякісна, або давно псувала судини, а вона не звертала уваги.
Як кажуть, від чогось та треба помирати, тим, хто не встиг на потяг.
Зате , основне життя прожила щасливо і в здоров´ї, при тому, що основною причиною смерті в старості вважається рак, особливо, здається , колоректальний.
Заюшка_хозяюшка• вчера в 14:24
Ответ дляМандолина Бу
Ну чого не звертала, вона й за тиском слідкувала, і препарати приймала, а так дійсно прожила довге життя в здоров´ї.
автор Поміркована думка • вчера в 14:25
Ответ дляЯк міряти?
Чоловіків захищають чоловічі гормони. До чого тут естроген? І так, більшість просто не доживають до своєї деменції. Тому ми бачимо більше жінок з деменцією, ніж чоловіків.
18 мнеУЖЕ• вчера в 14:36
Ответ дляВинник
43 роки , роблю спеціалізацію з нуля іноземною мовою без привʼязки до дзвіночків

Ті що зі змінами вже прибігли з клоуном
Шкода,що у вас в 43 вже менопауза
Дона Ко Ко• вчера в 14:39
Ответ дляХарчовий тріль
Я читала про те, що у наш вік надлишку інформації, деменція почала молодшати. Типу мозок стає спрацьованим
Так было всегда! Чаще всего деменция наступает у тех, кто работал ’головой’. У тех, кто работал физически, деменция наступает гораздо реже...
Як міряти?• вчера в 14:46
Ответ дляПоміркована думка
Это не доказано - про мужские гормоны. Риск у женщин выше из-за эстрадиола. И если привязывать менопаузу к климаксу, тогда он - как раз спасение от альцгеймера )
Як міряти?• вчера в 14:49
Блин, что я написала: если приязать гормоны к альгеймеру )
Меряю линейкой• вчера в 14:53
Ответ дляПоміркована думка
А лікарі вам не казали, що в когось гарна пам´ять на вірші, а в когось до прикладу на цифри. Кросворди, то взагалі з розряду візуальних картинок у соцмережах ’взнай свою ступінь деменції’
Меряю линейкой• вчера в 15:03
Ответ дляДона Ко Ко
Мама пропрацювала все життя на важкій фізичній роботі. Деменція наздогнала трохи за 65, на фоні важкого стресу. При цьому в неї залишалась феноменальна пам´ять на дати народження, вірші, молитви вчила сторінками і після 65. Але інші прояви деменції мали дуже виражений характер, аж до психіатричної лікарні.
автор Поміркована думка • вчера в 15:11
Ответ дляДона Ко Ко
Навпаки.
автор Поміркована думка • вчера в 15:12
Ответ дляМеряю линейкой
Вони пропонують універсальні методи
Борисфенка• вчера в 15:31
Ответ дляМандолина Бу

Дякую, я також слідкую.
А що поробиш, геніальність і божевілля часто дуже близько.
Синди Кроуфорд• вчера в 15:43
Если все время тренировать мозг, есть жиры, то можно повлиять на этот процесс.
Я тут Живу• вчера в 16:08
Я скажу за своих родителей, маме 87лет, память прекрасная. Отец 86лет, в прошлом году несколько раз падал, начала пюнарушаться память, не прочитал ни единой книги и кроссворда. Я, 49 лет, начала все забывать, мама мне подсказывает. Ну вот как это ? Книги, кроссворды все мимо. Но я стрессовая, а родители нет
Зажуженная Жужжа• вчера в 16:25
Ответ дляРегионщица
Лучше бы придумали что с этим делать…
Уже придумали - ЗГТ