Поміркована думка• 01 февраля в 12:27

Менопауза пов´язана зі змінами мозку, подібними до хвороби Альцгеймера

Це результати недавнього британського дослідження. Отже, іноді те, що ми вважаємо необгрунтованим стереотипом, насправді, має під собою грунт. Я про те, що після 50 (в менопаузі) когнітивні можливості жінок, на жаль, знижуються. Всі ми, напевно, після 40 стикаємось із тим, що стаємо забудькуватими - типу зайшла в кімнату, забула, за чим прийшла. Оце "перші дзвіночки". А наскільки погано все буде, напевно, залежить від рівня інтелекту, тренованості пам´яті, вміння концентруватися.....
Зажуженная Жужжа• 01 февраля в 16:28
Ответ дляХарчовий тріль
Я читала про те, що у наш вік надлишку інформації, деменція почала молодшати. Типу мозок стає спрацьованим
Це не може бути правдою, тому що переважна більшість населення використовує свій мозок не більше, ніж на 10%. Тому ’спрацюватись’ він в принципі не може))
І навпаки, якщо ви подивитесь на високо интеллектуальных людей, чий мозок працює більш інтенсивно, то побачите, що вони працездатні і в 70

автор Поміркована думка • 01 февраля в 16:49
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Уже придумали - ЗГТ
ЗГТ не впливає, як показало дослідження.
Цвірінь• 01 февраля в 17:33
Я помню как диплом писала, было 20 лет и меня так глючило, что я как-то забыла, что мы моем руки мылом. Стою, мужу показываю и мычу, что дай мне вот это вот, ну ту штуку которой руки того. Жесть была. И когда родила, забыла где живу, потерялась как с рынка шла... стресс. Пока в свои 46 я не заметила ничего прямо очень отличающеггся от того что уже было. Язык вот новый освоила, работаю на нем, перевожу когда с мамой по врачам хожу... посмотрим
А я нівроку• 01 февраля в 18:13
Ответ дляНі за холодну воду
А месячные прекратились к тому времени ? Вы выглядели моложе своего возраста паспортного ?
Ні місячні були, вони були кровотечою з анемією важкого ступеня. І так, я виглядала набагато молодше паспортного віку, на 5-10 років. 5 років після медикаментозного клімаксу і я виглядаю на 5 років старшою за паспорт. За 5 фізичних років я постаріла на 15 років.
А я нівроку• 01 февраля в 18:19
Ответ дляПоміркована думка
Навпаки.
Ви помиляєтесь. Фізична активність найкращі ліки від деменції, бо активність підтримує рівень естрогену. Ті хто працює головою , вони мають менше фізичної активності і навіть гіподинамію,також у них більше стресів, що прискорює проблеми з пам`яттю.
Мусик Пусик• 01 февраля в 19:12
Ответ дляВічний двигун
Та сколько не тренуй, якщо прийшло вони прийшло і це не тільки у жінок у чоловіків також.
Да нет, у более интеллектуальных людей чаще всего все ок.
Ну що ви, мамо!• 01 февраля в 19:33
що там з емоційністю. бо мої емоції щось погано контрольовані
є пряма кореляція між менопаузою, емоціями, памяттю і соображаловкою?
автор Поміркована думка • 01 февраля в 19:52
Ответ дляА я нівроку
Медикаментозний клімакс у зв´язку з діагнозом?
автор Поміркована думка • 01 февраля в 19:54
Ответ дляНу що ви, мамо!
Звісно є. Багатьом жінкам доводиться приймати антидепресанти, щоб якось тримати емоції під контролем.

Ну що ви, мамо!• 01 февраля в 19:55
Ответ дляПоміркована думка
я по життю дуже емоційна. це означає, що емоції притупляться чи посиляться?
автор Поміркована думка • 01 февраля в 20:02
Ответ дляНу що ви, мамо!
Просто стануть більш рівні. Те, що дратувало, не дратуватиме.
Ряженка• 01 февраля в 20:09
Ответ дляВинник
Прості речі важко зрозуміти вам , що читання книг , вивчення мов не шкодить , а листайте Тік ток і бережіть мозок
Останні 4 роки вчу 2 мови, різні курси, інтенсиви, стала багато чого забувати,неуважна. Коли просто ходила в спортзал то була більш зібрана і уважна. Тренуйте тіло і м´язи, багато гуляйте,подорожуйте,а не сидіть над мовами і книжками.
Кто крайний?• 01 февраля в 21:04
Ответ дляТам все розмивчато
Снижение эстрогена влияет на гипоталамус, гипофиз. Отсюда многие прелести климакса, в том числе, приливы
Согласно статье - ГЗТ не помогла, значит дело не в чистом эстрогене.
Страхованная• 01 февраля в 21:25
Ответ дляСундучок с каникулами
А мужчин того же возраста она исследовали? Думаю, это связано с возрастом, а не менопаузой.
А чоловіків такого віку і старше назначають президентами)
Зажуженная Жужжа• 01 февраля в 22:12
Ответ дляПоміркована думка
Не правда.
Де це воно показало, покажіть?
Зажуженная Жужжа• 01 февраля в 22:13
Ответ дляПоміркована думка
Тут не яйцеклітини мають значення, а рівень естрогену.
Ви взагалі далекі від анатомії і фізіології))
Плекаю думи• 01 февраля в 22:18
Не всё мы после 40 сталкиваемся с когнитивными проблемами и забывчивостью. У многих мозг нормально функцирнирует и после 40 и после 50.
автор Поміркована думка • 01 февраля в 22:26
Ответ дляКто крайний?
А ГЗТ - це не чистий естроген.
автор Поміркована думка • 01 февраля в 22:27
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Не правда.
Де це воно показало, покажіть?
Читайте текст стартовий уважно.

автор Поміркована думка • 01 февраля в 22:30
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Це ви далекі. Естроген також продукується жировим прошарком і наднирниками. Навіть коли яйцеклітин немає, естроген все одно не на нулі.
Кручу хвости• 01 февраля в 22:43
Ответ дляА я нівроку
У подружки бабуся прожила 102 роки в селі , при своїй пам´яті , до 100 років ще на городі працювала, до 95 років вишивала
А я нівроку• 02 февраля в 00:52
Ответ дляПоміркована думка
У зв´язку з анемією, викликаною кровотечею що не припинялася 3 місяці. Естроген зашкалював і викликав багато проблем. Пам´ять погіршилась через 3 роки, після повної зупинки.
А я нівроку• 02 февраля в 01:10
Ответ дляКручу хвости
Так, старі люди поки пораються в огороді, то в них деменція відступає. Як тільки зима і вдома сидять, то починають чудити, з нав´язливими станами, і бурхливой фантазією. Моїм під 80, та 80+.
Зажуженная Жужжа• 02 февраля в 15:27
Ответ дляПоміркована думка
Це так, але це компенсаторний механізм, який не спроможний перекрити дефіцит естрогену при згасанні фукції яєчників.
А тому зниження функціїї яєчників все одно веде до клімаксу
автор Поміркована думка • 02 февраля в 15:29
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я і не кажу, що спроможний.
Зажуженная Жужжа• 02 февраля в 15:30
Ответ дляПоміркована думка
Я і не кажу, що спроможний.
Та ви ж там писали, що рівень естрогену залежить не від яєчників і яйцеклітин))
автор Поміркована думка • 02 февраля в 15:57
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Не тільки від яєчників. Також від ваги, харчування.
Запароленое одеяло• 06 февраля в 11:59
Ответ дляПоміркована думка
Абсолютно вірно. Мені особисто (а я в менопаузі) не один лікар радив вчити вірші і розгадувати кросворди - це саме просте, що можна робити для уповільнення старіння мозку.
Так, це корисно. Але на прикладі моїх знайомих бабусь,які до 80 зберігали ясний розум, деменція наздогнала через сильний стрес. Тобто організм захищається таким чином
В однієї це смерть сина, в другої перелом шийки бедра, в третьої і четвертої-війна .