Поміркована думка• вчера в 12:27
Менопауза пов´язана зі змінами мозку, подібними до хвороби Альцгеймера
Це результати недавнього британського дослідження. Отже, іноді те, що ми вважаємо необгрунтованим стереотипом, насправді, має під собою грунт. Я про те, що після 50 (в менопаузі) когнітивні можливості жінок, на жаль, знижуються. Всі ми, напевно, після 40 стикаємось із тим, що стаємо забудькуватими - типу зайшла в кімнату, забула, за чим прийшла. Оце "перші дзвіночки". А наскільки погано все буде, напевно, залежить від рівня інтелекту, тренованості пам´яті, вміння концентруватися.....
Поміркована думка
• вчера в 12:42
Ответ дляВинник
Сучасне покоління - покоління коротких відео якому не вдається прочитати сторінку книги щоб не відволіктися
Так, на жаль, концентрація в них дуже страждає.
Ні за холодну воду• вчера в 12:42
Ответ дляПоміркована думка
Ні, на жаль, саме зниження рівню естрогену так негативно впливає на роботу мозку.
У мужчин Айсцгеймера нет ?
Винник• вчера в 12:43
Ответ дляХарчовий тріль
Ну так не всіх, як вас аж настільки цікавила інста з самого початку.
Ще 10 років тому далеко не у всіх були смартфони, навіть на порадниці переважна більшість сиділа зі стаціонарного компу. Що обмежувало безкінечний скролінг інтернету.
Логіка типова
Рогнеда Карповна• вчера в 12:44
Ответ дляВинник
43 роки , роблю спеціалізацію з нуля іноземною мовою без привʼязки до дзвіночків
Ті що зі змінами вже прибігли з клоуном
Я в 50 вчуся на магістра+спеціалізація теж іноземною. Порахувала-півжиття вчуся😊Мозок можна і треба тренувати цілий час
Поміркована думка
• вчера в 12:44
Ответ дляВинник
Клоуни прилетіли
В моєму колективі працюють люди яким близько 65 років ( праця розумова )- нічого не забувають і дадуть фору всім тим хто тут на форумі мозок береже
Так, в тому числі розумова праця до самого похилого віку сповільнює старіння мозку.
Заюшка_хозяюшка• вчера в 12:44
Ответ дляВинник
Клоуни прилетіли
Ну то ж вони працюють? Звісно, що їх когнитивні здібності вище ніж в тих, хто не працює.
Винник• вчера в 12:45
Ответ дляРогнеда Карповна
Чекайте на клоунів
Не пью, не курю• вчера в 12:45
Ответ дляВинник
Прості речі важко зрозуміти вам , що читання книг , вивчення мов не шкодить , а листайте Тік ток і бережіть мозок
Ваш мозг уже необратимо поражён, или это врождённое?
Жалкое зрелище, когда дураки изображают умных.
Ні за холодну воду• вчера в 12:45
Ответ дляВинник
За себе переживайте
Вже половина резидентури за мною без ваших оцінок
Вы отгавкиваетесь значит боитесь этого и зацепила .
Ещё бы умели вписывать « умные слова» к месту
Винник• вчера в 12:45
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Чому ж звісно ?
Якщо вище пропонують мозок не пере втомлювати ?
Заюшка_хозяюшка• вчера в 12:46
Ответ дляВинник
Чому ж звісно ?
Хто пропонує
Ні за холодну воду• вчера в 12:46
Ответ дляРогнеда Карповна
Не поможет если по судьбе
Не пью, не курю• вчера в 12:48
Ответ дляВинник
Идите прочитайте, вместо того, чтобы вываливать сюда свои диагнозы, и приплетать их другим.
Винник• вчера в 12:46
Ответ дляНе пью, не курю
Винник• вчера в 12:47
Ответ дляНі за холодну воду
Бережіть залишки свого мозку
Заюшка_хозяюшка• вчера в 12:47
Ответ дляВинник
Воно ж на роботі тут. Хіба не бачите
Рогнеда Карповна• вчера в 12:48
Ответ дляНі за холодну воду
Не поможет если по судьбе
Згідна, від Альцгеймера ніхто не застрахований. Але сидіти і нічого не робити, не вчитися, не цікавитися нічим?
Винник• вчера в 12:48
Ответ дляНі за холодну воду
Не поможет если по судьбе
Удалено администрацией...
Поміркована думка
• вчера в 12:49
Ответ дляНі за холодну воду
Не поможет если по судьбе
Тут ще спадковість має значення.
Ні за холодну воду• вчера в 12:49
Ответ дляНе пью, не курю
Она всем гавкает . Видимо страх Бабулин подхватить Альцгеймер силен
Вічний двигун• вчера в 12:50
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Тут ви не праві. Тренування може уповільнити цей процес. Якщо мозок не працює, він деградуватиме швидше
У меня на руках за 70 лет и я вижу что уже ничего не помагает. Если оно пошло это уже не остановить. Врач говорит, что обычно растет с прогрессией и лучше не будет. Грамотный человек и натренированный ум был всю жизнь, человек при должности, приходилось принимать быстрые решения
А я нівроку• вчера в 12:50
А не з тим що запрограмовано природою? Кількість яйцеклітин фіксована. Нема яйцеклітин дорівнює клімакс. Не всі в клімаксі із зниженними когнитивними здібностями. В ранньому клімаксі інтелект дуже високий.
Винник• вчера в 12:50
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ви про тролів?
В , ну так
Розумним і так ясно , що шкоди в книгах , нових мовах і вміннях немає
Ні за холодну воду• вчера в 12:50
Ответ дляРогнеда Карповна
Это от характера зависит
Заюшка_хозяюшка• вчера в 12:51
Ответ дляВинник
В , ну так
То хіба треба зважати на писульки недолугих особин, розумові здібності яких дозволяють їм мати тільки таку ганебну роботу.
Ні за холодну воду• вчера в 12:51
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
А где вы хамство увидели ? Если у вас настолько болезненная реакция на безобидные реплики это значит ваш страх говорит