ЯяяКакаджамбо• вчера в 19:09
Девочки, кто ехал из Германии в Украину?
Нам нужно в Харьков. Вариант доехать автобусом до Перемышля, а потом поезд Перемышль-харьков. Такой вариант нормальный? Там от автобуса до поезда далеко? Или подскажите как ехали
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 20:01
Ответ дляНеробименінерви
Мій маршрут завжди був Халле- Перемишль Фліксом - о 12 г на місці + потяг на 17 до Дніпра. Жодного разу не було проблем.
5 годин різниці?
Борисфенка• вчера в 20:02
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я тільки не розумію який це час? Я ж купую білети з Харкова
В сенсі? Час станції відправлення, з Перемишля, європейський, 9-25
У Харкові прибуття час плюс 1 година, вони так і пишуть
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 20:02
Ответ дляБорисфенка
А квиток за 63 євро у вас є? Там зараз у ДойчеБана купа акцій. Щось FlixBus недешевий у вас.
Я не знаю, це я сину купую, він в Германії
Борисфенка• вчера в 20:03
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ясно. На квитках час дивіться, неважливо, звідки платите.
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 20:03
Ответ дляБорисфенка
А флікс бус теж европейський? Так? Дякую
Борисфенка• вчера в 20:03
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так, європейський час.
Неробименінерви• вчера в 20:04
Ответ дляЯяяКакаджамбо
5 годин різниці?
Так, я завжди брала запас. Інший потяг на 13 х чимось. Це дуже стрьомно на мій погляд, бо Флікс буває гарненько запізнюється.
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 20:05
Ответ дляБорисфенка
Зрозуміла. Я просто останній раз за кордоном була до війни і то завжди літаком. Тому для мене все це темний ліс
Борисфенка• вчера в 20:05
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А сину скільки років? Назад виїде потім?
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 20:06
Ответ дляНеробименінерви
Ого, я не знала, казали що навпаки автобуси не запізнюються
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 20:06
Ответ дляБорисфенка
Ні
Борисфенка• вчера в 20:07
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Все запізнюється - і автобусу, і поїзди. Краще підстрахуватися
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 20:07
Ответ дляБорисфенка
Виходить година 30 хв різниці
Неробименінерви• вчера в 20:08
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ситуації бувають різні. Наприклад, аварії чи ремонтні роботи в дорозі. Частіше світлофори. Або, наприклад, завезти водіїв і замінити їх. Це вхагалі бісить. Я так не один раз запізнилась на потяг назад.
Борисфенка• вчера в 20:09
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Виходить година 30 хв різниці
Теоретично нормально. А на практиці буде десь корок на трасі, взимку це запросто, і може не встигнути.
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 20:10
Ответ дляБорисфенка
А на наступний можна буде білет поміняти?
Борисфенка• вчера в 20:12
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ні. Треба купувати новий білет.
Це з поїздами можна просити заміну, якщо з їх вини затримка. І навіть потяги чекають. А з автобусами ніяк, вони нікому нічого не винні.
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 20:18
Ответ дляБорисфенка
Ні. Треба купувати новий білет.
Я маю на увазі протяг перемишль Харків. Ви на ньому їздите зазвичай? Вибачте що багато питань.
Борисфенка• вчера в 20:23
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я їжджу на Перемишль-Київ, але це не принципово.
У поляків з українцями для залізниць є домовленості, якщо запізнюються поїзди, можуть почекати і пересадять всіх пасажирів.
Можна вимагати квиток на наступний поїзд, його також надають.
А от через запізнення автобуса залізниця відповідальності не несе.
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 21:35
Ответ дляБорисфенка
Дякую
Борисфенка• вчера в 22:19
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую
Будь ласка. Моя вам добра порада - самі б до сина поїхали, а не його в Харків везли.
Прибираю щодня• вчера в 22:34
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Можна й так. А яким перевізником?
Перевізників дуже багато. Забийте в Гугл Лейпциг- Львів і обирайте по часу і ціні.
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 22:45
Ответ дляБорисфенка
Так він не хоче там бути, ми всі тут, не виїзжали. Поїхав на 3 місяці на роботу, вже дні рахує- хоче додому.