Кинг-Конгша• Изменено сегодня в 07:50

Відправили дитину сьогодні до школи? Київ

Маю на увазі тих, у кого очний формат.
У класах моїх дітей батьки в п´ятницю писали, що діти з понеділка прийдуть. А сьогодні вранці майже всі залишили дітей вдома.
Цікаво, як у інших.
автор Кинг-Конгша • сегодня в 09:39
Ответ дляМіряно-переміряно
яка це школа ?
Сиреневенькая• сегодня в 09:39
Ответ дляНеновая почта
У нас в школе по классам от 16 до 20 градусов. Не вижу причины оставлять дома
Мене на порадниці запитали, як дитина в мороз дійде до школи?)
Ногами дійде.
В мене роботу не відмінили.

Але бачу, майже всі лишили дітей вдома.
Істеріомама• сегодня в 09:42
Ответ дляВпораюсь зі всим
А чому куртки не можна при +13? На вулиці ходять у куртках за такої температури, а сидіть же ще холодніше...
Вот такая позиция у учителей. Учителя пожилые, говорят что раз они без верхней одежды сидят, то и вы сидите...
Allein74999• сегодня в 09:43
Оставила. Зае…ла школа с нового года, одни болячки, нервы уже на нуле
Поміркована думка• сегодня в 09:43
В школі норм, діти задоволені.
Впораюсь зі всим• сегодня в 09:49
Ответ дляІстеріомама
А батьки зверталися до адміністрації школи за поясненнями? Це ж не є норма. В класах повинно бути не менше +17. А тут мало того, що менше, так забороняють тепло одягнутися? У мене подруга колись так вчилася у технікумі, не було опалення. Хоча і сиділи в куртках, але нирки лікує все життя тепер. А тут навіть одягнутися не дозволяють. Цікаво, як адміністрація обгрунтовує таке самоуправство і чому батьки це дозволяють.
Істеріомама• сегодня в 09:53
Ответ дляВпораюсь зі всим
Там такая директор, что к ней и обратиться невозможно. Дети с родителями ей пытались жаловаться на одну из учителей, у которой похоже не все в порядке с головой и на уроках устраивает буллинг, но бесполезно. Я уже думаю о переводе в другую школу
ДелайКак_Я• сегодня в 09:56
Ответ дляКинг-Конгша
В нашому класі 12, як написала вчителька. Це частина, де 1-4 класи, вона вважається найтеплішою по школі. Там, де вчаться середня і старша школа, скоріш за все ще холодніше.
Світла нема, тому обігрівач не можна ввімкнути.
І адміністрація мовчить.
Я у шоці
У доньки друга зміна, піде на 12.
Залізна тьотя• сегодня в 09:56
Пішов, 7 клас , мене цей тупизм в телефоні дістав, треба вчитися. Нам ще й до школи 30км , але завезли.
Автопортрет нурофена• сегодня в 09:58
Сьогодні вийшло 24 діток із 29.
Язвочка• сегодня в 10:20
Будет дома до четверга пока морозы. В классе из 26 детей 6 сидит. Что в школе с отоплением не знаю, свет есть всегда, генератор.
Мааарковная• сегодня в 10:32
У нас около 20 человек пришли
Вареничніца• сегодня в 10:34
У нас в школе мягко говоря прохладно
Мой ребёнок дома
Днём пойдёт гулять с одноклассниками
Почти все дома остались
Мандолина Бу• сегодня в 10:38
Не по темі - я в садочок відправила, ще й вишиванку на свято випрасувала)). Виявилось, єдина дитина в групі).
В суботу були єдині з 40 дітей з усіх записаних на гуртку)). В неділю - єдині в парку. Де всі діти?
Советничаю тут• сегодня в 10:43
Ладно, школа, мне интересно почему в садик детей не ведут типа из-за холода?? В садике тепло, в -20 дети не гуляют. Не могут в чем логика
АБВГДейка• сегодня в 10:51
Пішов, точніше відвезли, бо школа в центрі, за 10 км від будинку. Тепер жалкую, скаржиться, що холодно, 17 градусів у класах, а сидіти, то ще холодніше відчувається. Завтра не піде до школи.
При тому, що за онлайн лише 3 батьків із 26 проголосували, я теж за онлайн. Всі вирішили йти до школи, а сьогодні привели лише половину.
Тепер переживаю, щоб не захворів(, висидівши до 15.00.
Сегодня не целуюсь• сегодня в 11:05
Ответ дляКинг-Конгша
І адміністрація мовчить.
Я у шоці
Аналогичная ситуация. У нас в классе 10 градусов сегодня.
Сегодня не целуюсь• сегодня в 11:06
Ответ дляКрем для арбуза
Не Київ, зробили сьогодні, завтра-дистанційно.
Розуміють, що діти в холодну школу в таку погоду не підуть.
Хоть где-то есть адекватные люди, понимающие ситуацию.
Сегодня не целуюсь• сегодня в 11:07
Ответ дляВпораюсь зі всим
Потому что учителя не разрешают. Им эстетика не позволяет или отсутствие мозгов.
Сегодня не целуюсь• сегодня в 11:12
Ответ дляАБВГДейка
Так в том то и дело. Вот эти вот голосующие за очное обучение а потом сидящие дома уже задолбали. Они всех сбивают с толку. На них по сути все ориентируются. Потому что если бы написали большинство что дети остаются дома (на онлайн или как угодно), то не пошли бы и остальные. А так пишут что идут в школу, естественно надо идти и тем, кто хотел на онлайн, а потом эти кто громче всех кричали что идут в школу - остаются дома. Если ты не собираешься идти в школу то не пиши что ты идёшь в школу. Вот и все. И тогда остальных оставят на дистанционке в таком случае.
Кров з молоком• 1 час назад
Ответ дляБабка_в_кедах
Ви забулися якою справжня зима має бути? Київ - це не Сибір, не розводьте паніку на пустому місці.
Згодна, задовбали вже
Кров з молоком• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
Залишила, але я сама напевно обличчя обморощила поки дійшла до роботи і поки постояла на зупинці. А діти і трахею можуть обморозить в -23, а лікуватись бещ світла і тепла важко буде, тому я перестразувалась. Плюс мені дуже страшно раптом десь щагубиться, тел сяде, не зможемо щв´язатись.
А в іншу погоду не може телефон сідати?
Кров з молоком• 1 час назад
Ответ дляКрем для арбуза
Підуть
Кров з молоком• 1 час назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Не Київ.
У нас в школі по опитуванням батьків частково класи вийшли, частково на дистанційному. Наш вийшов але я дитину на ці холодні дні залишила вдома.
Хтось вийшов, хтось на дистанційному, а хтось вирішив прикриваючись продлили канікули
Кров з молоком• 1 час назад
Ответ дляAllein74999
А у нас так и не было школы с нового года