Василина Семеніч• вчера в 09:08
Відказався син від мене. Єдиний
Я його теж бачити не хочу.Має дуже погані залежності.Мені 50 +.Старість на носі,болячки,а я одна.І ніхто стакана води не подасть.Порадьте хоть щось.Розрадьте.Є сестра двоюрідна у сусідній області,але я їй не потрібна,в неї свої біди у родині
Козачка• вчера в 12:52
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую за розуміння.Боюсь просто злягти.І фінансово в мене скромно...
Ви ще 15 років будете працювати, як молоток. За цей час вчіться откладати, а там хтось за квартиру догляне
Кусман Сиру• вчера в 13:10
Ответ дляОля_с_киркою
Разные люди в разное время задумываются о старости. Комменты дно.
Автор, вы верующая? Вы можете обратиться к евангелистам в своём городе. Там можно найти общение и поддержку, как минимум.
А за квартиру они её досмотрят в старости
талый снег• вчера в 13:16
Ответ дляКозачка
Я вірю мені 49! Задумуюсь
Мне 53 и я не верю. Работаю вовсю, какая старость?!
талый снег• вчера в 13:18
Ответ дляНе любовница
Боже, мені в цьому році 50. Це через 2 роки я буду стара і безпорадна шукати стакан води???
Нет, конечно :)
Брюлик в стразах• вчера в 13:31
Ответ дляГолубая фишка
в 50 лет так не пишут
А как в 50 лет пишут? Вот так?
Отречеся сын мой от мене, единородный.
И аз его видети не хощу.
Ибо одержим есть злыми страстьми и пагубными зависимостями.
Пятьдесят лет имам и паче того;
старость приближися, немощи множатся, и аз едина пребываю.
И несть никтоже, иже подаст ми чашу воды.
Научите мя, что сотворити.
Утешите мя словом.
Есть у мене сестра двоюродная в иной области живущая, но не потребна есмь ей:
понеже и та имать своя скорби и беды в доме своем.
Отречеся сын мой от мене, единородный.
И аз его видети не хощу.
Пятьдесят лет имам и паче того;
Научите мя, что сотворити.
Утешите мя словом.
Козачка• вчера в 14:29
Ответ дляталый снег
Я работаю с трудом на физической работе
Не любовница• вчера в 15:47
Ответ дляВасилина Семеніч
Якби ще здоров´я було.А так-безвихідь.Раніше серце боліло ,чому у інших нормальні діти,а в мене такий син
Якого виховали.
Не любовница• вчера в 15:50
Ответ дляталый снег
Нет, конечно :)
Дякую, заспокоїли. Я на всяк випадок поставила пляшку мініралки поруч