Тримаю свічку• вчера в 14:33

Промивка мигдаликів ЛОР Київ

Порадниці підкажіть будь ласка де у Києві можна зробити разово таку процедуру дорослій людині? Направлення немає, готова оплатити. Просто хочеться знайти більш-менш адекватну ціну, а якщо і лікар буде норм - то взагалі бінго.
хутряна володарка• вчера в 14:51
в приватній клініці біля вас, у лора
автор Тримаю свічку • вчера в 14:53
Ответ дляхутряна володарка
в приватній клініці біля вас, у лора
возле меня только медиком. у них дорого. и консультация оплачивается, а мне конс не нужна , только промывка
хутряна володарка• вчера в 14:53
Ответ дляТримаю свічку
тоді спробуйте до найближчого лор відділення у держ лікарні
автор Тримаю свічку • вчера в 14:54
Ответ дляхутряна володарка
дякую.
може хтось напише свого лікаря до кого вже зверталися і можуть порадити
Морожена_курка• вчера в 15:03
А ви самі вирішили, що вам потрібна ця процедура, чи лікар призначив?
автор Тримаю свічку • вчера в 15:08
Ответ дляМорожена_курка
саме зараз я «вирішила». Бо поїла горішків на свою голову і мигдаликі (точніше 1 мигдалик навіть) забились. Сама чистити їх не буду. Процесу гострого немає, тому не проблема це зробити. Знати б де. Я раніше у Дніпрі жила то знала до кого звернутися а у Києві не знаю:( тому запитала