Кумася• сегодня в 16:48
И Канеман теж в у файлах Епштейна
Не знаю, чи робив він щось там зі злочинів, але згадок декілька сотень у листуванні.
Деніел Канеман нобелівський лауреат, психолог.
Я пані прохана...• 2 часа назад
Ответ дляКумася
Ви всі 400 записів переглянули?
там уже на сторінці 3 чи 4 починається пошук його контактів і обговорення його, тобто до того вони ще не знайомі. Ха, таки згадки не в хронологічній послідовності, кароч.. треба пізніе чекнути, бо книги його я читала, трохи затягнутоЮ але толково