Та_шо_ж_таке• Изменено вчера в 18:00
Потрібна порада...
Дівчата, проколола 10 ампул Бліцефа. По морозу. Залишилися два великі синці, самі розумієте, де)) І буквально через пару днів з´явився сильний біль у стегні. Не знаю, чи вдасться розповісти, де саме болить, щоб ви зрозуміли - коротше, по відчуттях - там, де стегно прикріплюється до тазової кістки. І заразом - болять ´язи стегна з внутрішнього боку і позаду. Боляче ходити і згинати ногу. Питання: чи може це бути після антибіотиків? І що краще зробити. Діагностики особливо в нас немає((
Всім вдячна буду за поради. Сил немає вже хворіти, одне за одним, як пороблено((
миссАрфография• вчера в 18:02
Шишки на месте уколов есть? Но от самих антибиотиков нога болит, это вряд ли.
Та_шо_ж_таке
• вчера в 18:04
P.S. зараз лежу на боці, і той м´яз (вся задня сторона стегна) смикається прям. Ну, можливо це через те, що я шкутильгала цілий день, не знаю.
Вчителька з мікрорайону• вчера в 18:31
Укол в сідницю здається простим, ризики ховаються в деталях -від інфекцій до пошкодження нерва. Судячи з опису, у вас і гематоми від потрапляння в судини, і, мабуть, все ж таки заділи сідничний нерв, бо саме така симптоматика цьому притаманна. Для усунення таких болей зазвичай використовують лірику (прегабалін), віт В. Самі антибіотика ні при чому. Зверніться до лікаря обов’язково.
Та_шо_ж_таке
• вчера в 18:31
Ответ дляSo_so
Нужно идти к врачу и не тяните, мало ли какие осложнения могут быть, не дай Бог тромбофлебит какой-нибудь.
Та звісно. Але до кого?
Та_шо_ж_таке
• вчера в 18:32
Ответ длямиссАрфография
Ну... не те, щоб прям шишки, але відчувається.
Та_шо_ж_таке
• вчера в 18:34
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Якщо б заділи, то воно б відразу відчувалось. Хіба через кілька днів може це зявитися?
Вчителька з мікрорайону• вчера в 18:42
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вам до невролога ( не зволікайте), тільки лікар може сказати, що ви робили непрофесійно, роблячи уколи і завдавши собі шкоди.
Та_шо_ж_таке
• вчера в 18:46
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Мені ін´єкції робили професійні медсестри зі стажем і досвідом. Я це робити взагалі не умію. Боляче не було, наскільки може бути не боляче, коли вводять антибіотик і магнезію (враховуючи, що з лідокаїном)