Голубая фишка• вчера в 18:04

Море початок червня

Болгарія щ 8-10 червня чи з 14-18? Різниця в ціні за тур до 10 тисяч. Чи холодно буде?
Я Головна• вчера в 18:06
Краще с 30 червня, раніше дубарь
120-120-120 (не худею)• вчера в 18:06
Будет холодно, лучше июль-середина августа
Я Вас не боюся• вчера в 18:06
Дуже холодно.
Минулого року в кінці липня вода була не більше 22
Крошечка-хаврошечка• вчера в 18:15
Ответ дляЯ Вас не боюся
Дуже холодно.
Дитина їздила в середині липня, вода була тепла. Минулого року я зимою купила путівку їй. У цьому - нічого не планую😢. Вибачте за непрохану пораду, я б краще взяла простіші апартаменти, але щоб тепленьке море, якщо Вам це важливо.
Ангелок з ріжками• вчера в 18:58
Море будет прохладное. Но зато пустые пляжи
Ангелок з ріжками• вчера в 18:59
1 июня море было 16 градусов . Ребенок купался , я нет .
Ангелок з ріжками• вчера в 19:11
Ответ для120-120-120 (не худею)
С конца июля начнутся шторма
автор Голубая фишка • вчера в 19:12
По ціні ідеально підходить тур з 8 червня, от думаю
Вкаблучках• вчера в 19:14
Ответ дляГолубая фишка
Потому и дешевле , что скорее всего море будет холодное.
Mariia_touragent• вчера в 19:21
Піски минулого року чисел з 3-5 вода була вже біля 19-20. Але це не правило, а лиш погода конкретного сезону. Як буде в цьому році - подивимось. Звісно, надійніше і тепліше по морю друга половина червня, але і по ціні є про що подумати. І залежно від вашого відчуття комфорту- якщо вам потрібна тепла, добре прогріта вода, перша декада- навряд, тільки якщо, знову ж таки, погода не здивує...
жінка незаміжня• вчера в 20:08
Були в Сонячному березі з 8 по 28 червня. Перший тиждень вода була прохолодна. Я таку люблю, але для мерзляків не підійде. Другий тиждень ідеальна, тепла, чиста. На третій тиждень зʼявились водорості, були кілька днів хвилі, шторм, потім весь берег зелений