Губи з філером• Изменено 25 января в 11:06

Чому нас намагаються знеструмити тільки на 4 рік війни?

Під кінець 4 року війни нас намагаються позбавити світла, тепла і всіх радощів життя і ми бачимо, що виходить
Чому не сконцентрували ці сили в перший рік і не досягнули цього, а робили перерви, то трошки обстрілювали, то рік ні.
Чому!? Думаєте у них не вистачало сил/ракет/можливостей для цього?
Басноплетка• 25 января в 22:02
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Можно убрать путьку. Ещё лучше. Трампону же это как два пальца
Почему вы решили, что убрать надо путьку, а не зельку? Именно американцам? С кем им выгодно с тем они водятся, может вы думаете что как в сказке добро побеждает зло? А кто знает где добро, а где зло?
НашлаПерепискуМужа• вчера в 00:15
Ответ дляБасноплетка
Ок. Убрать всех. Согласна
Болтушка Му• вчера в 08:16
Ответ дляБасноплетка
А хто ходив і забирав все? Росіяни, чи може тодішні ,,тцкашники,, А зараз хто людей лове? Росіяни? А гроші розкрадає, росіяни?
Комуністи, які прийшли до влади виключно завдяки російським військрвим силам. Точно як в Криму, лнр, днр.
Басноплетка• вчера в 08:30
Ответ дляБолтушка Му
Удалено администрацией...
Болтушка Му• вчера в 08:56
Ответ дляБасноплетка
Удалено администрацией...
Болтушка Му• вчера в 08:58
Ответ дляБасноплетка
Удалено администрацией...
Басноплетка• вчера в 19:14
Ответ дляБолтушка Му
Удалено администрацией...
Чудова відповідь, коли нема шо сказать на питання. Незгвалтована ви наша.
Басноплетка• вчера в 19:19
Ответ дляБолтушка Му
Удалено администрацией...
І шо як був янукович ви погано жили, зараз краще? Яке речення вмістити в голові, це ви про себе пишете, що не можете вмістити мої питання? Тцк теж росіяни продвигають, чи неудобні питання? Крім тсн щось ще читаєте, слухаєте, дивитесь? Та зрозуміло, що ви і не зможете відповісти бо мізків зовсім нема