Можу брикнути• Изменено вчера в 18:54
Цікаво виходить- коли я чоловіку казала щоб схуднути- треба правильно харчуватис
А він їв багато , +алкоголь та солодке але займався спортом то не міг багато скинути
А коли прийшла його мама і те саме розказала і він почав худнути(бо не їв солодке і не пив алкоголь- їжу я ту саму готую) - то тепер це заслуга тільки мами, тепер вона всім розказує яка вона молодець
Жінка всралася
Ваша прЭлесть• вчера в 18:55
Я так понимаю ваша свекровь и ее сыночка уж сильно грешили в прошлой жизни, что в этой им вселенная отправила в вас в лице невестки и жены.
Карамелька• вчера в 18:59
Ну якщо вона донесла якісно інфо про алко та солодке і це допомогло чоловіку, то так, її заслуга.
Советчица Года• вчера в 18:58
А что не так? Послушал же он маму, а не вас, значит ее заслуга
ГейТуда• вчера в 19:01
А он сам по ходу вообще ничего не решает?)
Проблема только в том кого он послушался в этот раз?)
Забобонний фрукт• вчера в 19:05
А я автора понимаю, странно что так много накинулись
Всегда хочется быть более авторитетным для партнера, чем родитель, это и про признание и про уважение
Конечно ей обидно
У меня правда муж вообще никого не слушает, сам молодец, ко всему додумался он красавчик и все
Конечно ей обидно
freedom_2015• вчера в 19:07
Ответ дляЗабобонний фрукт
Конечно ей обидно
коли людина чогось досягла роблячи роботу над собою,то це саме її досягнення ,а не мами чи дружини
Забобонний фрукт• вчера в 19:09
Ответ дляfreedom_2015
Ок, но он может прислушиваться только к маме например, это про авторитет
У меня подруга хотела детей, муж ни в какую, как мама запела песню про внуков, так все - готовы
Єдина Країна• вчера в 19:09
Ответ дляfreedom_2015
Але чомусь мама пишається цим, як своїм досягненням))
Корсет_на_шурупах• вчера в 19:10
Ответ дляЗабобонний фрукт
Конечно ей обидно
Вы бы прислушались к человеку, который так разговаривает? Я себе представляю женщину с 3 классами образования.
Стопясят раз обсуждала• вчера в 19:16
я он теж чоловіка переконала. а тепер сама почала їсти солодке і люблю часом келих вина до вечері. Певно, у світі має бути рівновага, тому мені та порція перепала. Авторко, радійте, порція вашого чоловіка піде свекрусі, а ви залишитеся стрункою
freedom_2015• вчера в 19:16
Ответ дляЄдина Країна
нехай пишається ,це її право
Идеальная оптимистка• вчера в 19:17
дурна ви баба, авторко.
я б таку свекруху у кожне вікно нахвалювала. і так би нахвалила, що вона б і мені страви ПП готувала,,🤣