The best offer• сегодня в 19:36

Это война, детка! Надо терпеть!

❗️Транзит російської нафти через Україну триватиме, ми не будемо розривати договір, який діє до 2029 року, — міністр енергетики Шмигаль

📍Україна у 2025 році транспортувала південною гілкою нафтопроводу "Дружба" близько 9,73 млн т російської нафти.

Мы им транзит нефти , они нам выносят ТЭЦ.
Как вам такое?
автор The best offer • сегодня в 19:37
Тем временем Индия идет в отказ от раша нефти, неся огромные убытки.
❗️Індія більше не буде купувати російську нафту, це дозволить закінчити війну в Україні, яка відбувається зараз, коли тисячі людей гинуть кожного тижня, — Трамп
АдляВасЯникто• сегодня в 19:37

Ясно
Шеллар• сегодня в 19:38
Ви не путайте гроші у їх власний карман із інтересами пересічного українця.
автор The best offer • сегодня в 19:39
Так кто там на нашу работает?
И кого нет никогда в Киеве в жуткие обстрелы?
автор The best offer • сегодня в 19:38
Ответ дляШеллар
Ото ж. Твари
автор The best offer • сегодня в 19:42
Заряжайтесь, раша за продажу нефти, через Украину наклепала ракет. Власть позаботилась о народе, предупредила!
❗️До масованого комбінованого удару ворог може задіяти наступні сили:

📍До 10х бортів Ту-95МС.
📍До 3х борти Ту-160.
📍До 6х бортів МіГ-31К.
📍До 20х крилатих ракет морського базування типу «Калібр» з 3х ракетоносіїв з акваторії Чорного моря.

Заряджайте гаджети, якщо є світло!
Coffee is Love• сегодня в 19:54
Так а хіба не припинявся з 1 січня минулого року транзит?

І хіба Пташки Мадяра ту трубу не розхреначили?
катерина12009• сегодня в 19:58
Анекдот😅, жаль що про нас і на нашій крові
Caramel-932d• сегодня в 19:58
Звісно , партнери не ідіоти щоб залишитися без російських ресурсів, це тільки ми розмінна монета
Кава з перцем• сегодня в 20:05
Зелені боти зараз вам напишуть ’это другое’ А по факту це не війна, а цинічний геноцид українців руками раши та їх зелених посіпак з їх регулярними ’двушечками на москву’ та транзитом нафти на рашу. Зелені вилупки цим лицемірно спонсорують рашу, а нам на голови ракети.
Кава з перцем• сегодня в 20:11
Ответ дляCaramel-932d
Ну по факту це транзит на Угорщину та Словаччину. ’Поганий’ Трамп, якого всі поливають брудом неодноразово наголошував відмовитися від нафти рашистської та НЕ спонсорувати війну. Але наш Потужник не готовий до такого, він лише язиком ляпає для лохів наших зомбованих незламну потужність, вилупок криворізьский. На фото Потужник міцно стискає путіноїду Орбану руцю
Flower Girl23• 2 часа назад
Ответ дляКава з перцем
По факту мы у них покупаем электрику... Или, лично Вам, она уже не нужна?
’Украина импортирует электроэнергию преимущественно из стран ЕС, чтобы покрыть дефицит из-за обстрелов. Основными поставщиками являются Венгрия (51%), Польша (22%), Словакия, Румыния и Молдова. В отдельные периоды импорт может увеличиваться в разы, а максимальная мощность поставок из ЕС была увеличена до \(2,1\) ГВт.’
Солнышко-93c6• 2 часа назад
Ответ дляКава з перцем
Вспомните его слова про Украину в Юрмале.
автор The best offer • 2 часа назад
Ответ дляFlower Girl23
У нас же 3 атомки и нет дефицита ЭЭ, проблема с ее распределение из-за разбитых рашей ТЭЦ. Поэтому это всё манипуляции
Flower Girl23• 2 часа назад
Ответ дляThe best offer
Если ТЭЦ разбиты, особенно киевская ТЭЦ-6, то видимо атомки не особо помогают...
Кава з перцем• 2 часа назад
Ответ дляFlower Girl23
Софі Федина вчергове волає до зелених смердюг, які разом з ОПЗЖ працюють на ворога України
ФБ ’Верховна Рада України зобов’язана нарешті законодавчо заборонити транзит московської нафти. І саме зараз — після того, як держава-агресор сама вдарила по нафтопроводу «Дружба».
Москва вперше атакувала інфраструктуру маршруту, яким її ж нафта досі транспортується через територію України до Угорщини та Словаччини. «Нафтогаз» підтвердив ураження об’єкта в західному регіоні, удари по району Бродів на Львівщині зафіксували місцева влада та Центр протидії дезінформації.
Це — точка неповернення. Країна, яка веде проти нас повномасштабну війну, одночасно користується українською інфраструктурою і знищує її ракетами.
На жаль саме за каденції Володимира Зеленського ( 3 грудня 2019 р), було парафовано та оформлено додаткову угоду між АТ «Укртранснафта» і російською «Транснефтью». Цією угодою продовжено дію контракту на транзит російської нафти на 10 років — з 1 січня 2020 до 1 січня 2030 року.
Завдяки цьому контраку держава-агресор щороку отримує понад 7 мільярдів доларів.
Це гроші, якими фінансуються ракети, дрони й артилерія. Це гроші, якими вбивають українських військових і цивільних.
Продовження транзиту в цих умовах — це вже не про «економіку» і не про «міжнародні зобов’язання».
Це — співучасть у фінансуванні війни проти власної держави.
Рішення існує. Законопроєкт №12380, поданий «Європейською Солідарністю», понад рік лежить у Верховній Раді. Його не розглянув профільний комітет. Про винесення в зал — навіть не йдеться.
Так більше бути не може.
Удар по нафтопроводу «Дружба» має стати останньою краплею в дискусіях про транзит московської нафти.
Вимагаємо негайного розгляду та ухвалення законопроєкту №12380.
Без «але». Без відтермінувань. Без гри на користь ворога. ❗️❗️❗️’
Кава з перцем• 2 часа назад
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
Chris25• 2 часа назад
Ответ дляКава з перцем
Удалено администрацией...
игра и шапито
Metelitsa• 2 часа назад
Ответ дляThe best offer

📍До 10х бортів Ту-95МС.
📍До 3х борти Ту-160.
📍До 6х бортів МіГ-31К.

Заряджайте гаджети, якщо є світло!
Вони нам крилаті та балістичні ракети, а ми їм потужні двушечки на мацкву.
Flower Girl23• 2 часа назад
Ответ дляКава з перцем
Удалено администрацией...
Видимо второе....