trickywicky• сегодня в 15:43

Що за план? Хто зрозумів?

Chris25• сегодня в 15:44
Удалено администрацией...
Kolesniza• сегодня в 15:45
План ради плана
mavka.cy• сегодня в 15:51
«Сделаем їх разом»?
Teonaa• сегодня в 15:56
А це як коли ти пишеш дипломну. Замість викладення суті на 20-30 сторінок, ти пишеш план, зміст, вступ, ну і список використаних джерел. І мудохаєшся над цим, і папір витрачаєш
iroman• сегодня в 16:04
Боюсь, мы этого так и не узнаем.
Манула• сегодня в 16:05
’Какая разница’ що там за план. У потужного усіляких планів вагон та маленький візок. А по сути нас просто знищують поки воно царює. І головне немає ніякої надії на зміну ситуації((
Солнышко-93c6• сегодня в 16:11
Ответ дляKolesniza
План ради плана
Зеленский принял новый план — звучит неоднозначно
cheryl• сегодня в 17:48
Як завжди від зєлі: Чонгар - розмінувати, бордюри в Покровське - пофарбувати, фламінгоФФ - відпустити, в маскві - блекаут.

Звичайний зе3,14здьож.