Доброго дня! Будь ласка, хто був в Квітка Полонини чи в Кришталевому Джерелі Солочін. Де краще відпочити? Дякую
Творю чудеса• сегодня в 11:29
Квітка. Лише заради території, парку.
Номери у Квітці втомлені, навіть у Сузір´ї.
Лікувальна база, харчування +- однакове.
Влітку в Джерелі відкритий басейн, це класно.
Пополняю_Карму• сегодня в 11:27
В Кришталевому джерелі все компактно в одній будівлі, та і поновіше буде.
Скажений гудзик• сегодня в 15:40
В Квітці величезна гарна територія, є де гуляти. Басейн в приміщенні. Я би туди
Творю чудеса• сегодня в 17:05
В принципі, в Джерелі теж непогана територія, але маленька. А в Квітку можна ходити гуляти. Хоча не дуже зручно: або через непахане поле (брудно) або в обхід вздовж дороги, теж неприємно.
В Джерелі також є і критий басейн. А також римська баня і фінська сауна. В Квітці такого немає.
А яка різниця по ціні?
І ще момент, чи є в Джерелі мінеральна вода в бюветах? В Квітці є точно. А от в Джерелі не знаю. Це якщо вас цікавить не лише відпочинок, а й лікування водичкою.
А яка різниця по ціні?
Ответ дляТворю чудеса
А яка різниця по ціні?
Дуже Вам дякую!