Пліткарка• вчера в 23:39

Батл блонд фарбників

Цікавить думка хто знає з свого досвіду або думка перукарів. Яке освітлення менш шкідливе для волосся +-7 рівня, щоб вийти в бонд - пудра чи спецблонд?
Зробіть вибір:
вже голосів: 6
Пудра
Спецблонд
Витворунка• вчера в 23:40
Що таке спец блонд
автор Пліткарка • вчера в 23:40
Ответ дляВитворунка
Що таке спец блонд
Фарба але на вищих оксидах
Вмію заміряти найкраще• вчера в 23:47
Для натурального- спецблонд. Но Вы сможете нанести? От нанесения многое зависит, и первичное осветление отличается, сначала наносят на длину, потом на корни. Желательно в 2 покраски.
автор Пліткарка • вчера в 23:49
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Думаю чи варто після еір тач вийти в майстра в один колір, а потім це робити самостійно. Цікаво- чому майстри техніки не роблять фарбою?
Я в дамках• сегодня в 00:17
Ответ дляПліткарка
Роблять
автор Пліткарка • сегодня в 00:28
Ответ дляЯ в дамках
Роблять
Можливо, але кого не питала- всі на пудрі
Ума Палата• 2 часа назад
Ответ дляПліткарка
Бо пудра краще вибілює. У мена свій колір 4 рівня, то мене спец блонд на 12%не витягнув. Була помаранчева. А коли на пудрі висвітлювали, то були чисті білі пасма. Але після пудри щоразу волосся все гірше було.