АнтиТроль• сегодня в 13:21
У кого какие породы котиков, покажите фото
Какие особенности и какое здоровье ваших пушистиков. Спасибо
Неначасі• сегодня в 13:25
Шотландець, 11 років, здоров´я - без проблем, не рахуючи кастрацію, до ветеринара ходив тільки на щеплення
Вишня на торті• сегодня в 13:27
Пробнік тігра)))
Завжди відповідає нам «угу», а коли приходжу з роботи ввечері зустрічає, веде у ванну мити лапки-руки і на кухню їсти)))
Фоточки нема• сегодня в 13:31
Ответ дляСмайликівна
Удалено администрацией...
Смайликівна• сегодня в 13:32
Ответ дляФоточки нема
Удалено администрацией...
Фоточки нема• сегодня в 13:32
Ответ дляСмайликівна
Удалено администрацией...
Смайликівна• сегодня в 13:33
Ответ дляФоточки нема
Удалено администрацией...
ЛісАпетная• сегодня в 13:35
Ответ дляparele
Королевская дворянка.
Очень умная местами 😂
Вот, например, позавчера не пожелала в туалет идти на улицу - выгребла на пол землю из цветка, сделала все свои дела, и обеспечила меня уборкой на пару часов.
Горшки не признает, только улицу. А там мороз))
Очень умная местами 😂
она у вас сибиряк
ЛісАпетная• сегодня в 13:36
Ответ дляАноним_1859
В мене звичайний з вулиці, вже майже 8 років
как норковый
Фоточки нема• сегодня в 13:41
Ответ дляСмайликівна
Удалено администрацией...
Соображалочка• сегодня в 13:49
Ответ дляМарс атакует
Первый какой-то обиженный(
Бо я зайняла ліжко
А він вважає, що то ЙОГО ліжко))
ДинамоКит• сегодня в 13:49
Скоттиш фолд. Остеохондродисплазия с 3х месяцев. Типичное для породы заболевание. Неизлечимо. Кошке почти 7 лет - всю жизнь на хондропротекторах.
Если думаете об этой породе - думайте хотя бы о страйтах, они не подвержены охд.
Атятя_тётя• сегодня в 13:49
Дачна принцеса)). Виглядає ніжною красунею, а насправді люта мисливиця. Мені здається, що над нашим участком вже навіть ворони бояться літати)
АнтиТроль
• сегодня в 13:50
Ответ дляДинамоКит
Спасибо. Засматриваюсь на бурму.
Сарафанное радио• сегодня в 13:52
Його величність, любить ритуали. В основному відповідає класичному опису характеру породи. Але, як то кажуть, є нюанс
Перідично веде себе як звичайний помийний, мабуть, зов предків... У кота жодних проблем, проблеми у мене: вичесати те кубло, щоб не вкусив, організувати побут так, щоб не переживав. Боїться сторонніх, ледь не втрачає свідомість при різких звуках, у ветеринарці обов´язково всереться (я вже напоготові), нахлюпує калюжі, сяде там попою, втопить хвіст, але якщо хоч крапля впаде на холку - істерика. Зі здоров´ям жодних проблем. Моментами розумніший і хитріший за нас з чоловіком.
Соображалочка• сегодня в 13:51
Ответ дляАтятя_тётя
Це моя до вас в гості зайшла?)
Атятя_тётя• сегодня в 13:59
Ответ дляСоображалочка
Це моя до вас в гості зайшла?)
Може у нас дачі поряд і вона на 2 сім´ї живе))
Атятя_тётя• сегодня в 14:01
Хоча ні, зараз вдома сидить, бо холодно. Вибігає на 5 хвилин ’по нуждє’ і бігом в хату.