АнтиТроль• вчера в 13:21

У кого какие породы котиков, покажите фото

Какие особенности и какое здоровье ваших пушистиков. Спасибо
БеллаДонна• вчера в 14:02
Ответ дляСоображалочка
Бо я зайняла ліжко
А він вважає, що то ЙОГО ліжко))
У меня для Вас плохие новости... Вы, в принципе, живёте в ЕГО квартире, а не просто спите на его кровати.
Безпорадна Кроко• вчера в 14:02
Ответ дляАтятя_тётя
Дачна принцеса)). Виглядає ніжною красунею, а насправді люта мисливиця. Мені здається, що над нашим участком вже навіть ворони бояться літати)
Ох, і гарна ❤️
автор АнтиТроль • вчера в 14:07
Ответ дляСарафанное радио
Його величність, любить ритуали. В основному відповідає класичному опису характеру породи. Але, як то кажуть, є нюанс Перідично веде себе як звичайний помийний, мабуть, зов предків... У кота жодних проблем, проблеми у мене: вичесати те кубло, щоб не вкусив, організувати побут так, щоб не переживав. Боїться сторонніх, ледь не втрачає свідомість при різких звуках, у ветеринарці обов´язково всереться (я вже напоготові), нахлюпує калюжі, сяде там попою, втопить хвіст, але якщо хоч крапля впаде на холку - істерика. Зі здоров´ям жодних проблем. Моментами розумніший і хитріший за нас з чоловіком.
Майн Кун. Він не кусючий?
Сарафанное радио• вчера в 14:14
Ответ дляАнтиТроль
Майн Кун. Він не кусючий?
Ні, наш кусається виключно з метою самооборони і тільки в одній ситуації- коли я лізу до нього вичесати штани чи пузо. Все інше стогне і терпить: як вуха чищу, то складаю вухо вдвоє, пів пальця влазить, і зуби чистила, і кігті зрізати без проблем, вітаміни запхати в рот)))
Дама с собачкой• вчера в 14:16
У меня две девицы, одна экзот-британец, вторая красивая.)) Между собой категорически не дружат.
автор АнтиТроль • вчера в 14:24
Ответ дляСарафанное радио
Дякую, який вік
ЯблокоРаздора• вчера в 14:27
Девон рекс, не хворіє, як собака носить іграшки і не злазить з рук. Іноді дуже багато розмовляє))
автор АнтиТроль • вчера в 14:27
Ответ дляЯблокоРаздора
Гарний
Сарафанное радио• вчера в 14:28
Ответ дляАнтиТроль
Дякую, який вік
Трохи більше двох років зараз. Вважається, що дорослими вони стають після трьох років, а до того і масу набирають, і ведуть себе як кошенята з корекцією на габарити. Ну десь так і є, дуркує пацан регулярно...
Lytichka• вчера в 15:33
Наш ласковый, умный и дружелюбный малыш
Женщинас• вчера в 15:39
Помесь шоколадного перса и золотой шиншилы. Никаких проблем со здоровьем, кроме полного отсутствия зубов к 10 годам. Сыпаться начали лет с 4.
Интересная особенность - не линяет. Совсем. Всю свою шерсть держит при себе и даже вычесывая раз в неделю, на щетке остаётся всего несколько шерстинок.
автор АнтиТроль • вчера в 15:44
Ответ дляЖенщинас
Красавчик
автор АнтиТроль • вчера в 15:44
Ответ дляLytichka
Наш ласковый, умный и дружелюбный малыш
Какая порода такого принца
Lytichka• вчера в 19:58
Ответ дляАнтиТроль
Какая порода такого принца
Рэгдолл, в семье обращаемся к нему ’Ваше котейшество’ 😁 Очень жмякательный друг