Ліна-7961• сегодня в 14:33

Подруга перестала відповідати.

В мене є найкраща подруга, вона виїхала закордон, знаю її характер вона може пропасти на 2 - 3 місяці потім зявитись як ні в чому не бувало без пояснень.. Два тижні тому спілкувались та все було добре, тут пишу вже тиждень не відповідає ні на смс ні на дзвінки, думала щось сталось але побачила що вона подивилась моє сторіс в інстаграмі... Я до зараз не можу зрозуміти поведінку дорослої жінки, то напиши що поки не можу спілкуватись...Якби ви відреагували на таку поведінку? чи продовжували б спілкуватись?
Santander• сегодня в 14:34
В мене теж така подруга була
Ставлюся нормально
Але перевела її в статус знайомої
gizzaGinora• сегодня в 14:34
Ну може депресія в неї
Тут тема була сьогодні про таке
Irishashchira• сегодня в 14:35
Не спілкуюсь з виїхавшими подругами, вже нема спільних тем навіть, хоч і дружили з дитинства .
Honda-• сегодня в 14:36
Может ей плохо, не хочет грузить. Или хорошо, боится сглаза или не хочет хвастать.
автор Ліна-7961 • сегодня в 14:40
Ответ дляgizzaGinora
Ну може депресія в неї
Тут тема була сьогодні про таке
можливо, але спілкуватись типу все норм і тут на наступний день пропасти... можна ж просто написати що поки не можу спілкуватись сама напишу.
автор Ліна-7961 • сегодня в 14:42
Ответ дляHonda-
может, но я ей во многом помагала она может явится типа передай мне посылку и я трачу день что б все купить поехать в 6.00 утра на вокзал и отправить.... это сверхнеуважения конечно я виновата,это ведь я позволяю с собой так поступать....
автор Ліна-7961 • сегодня в 14:44
Ответ дляSantander
В мене теж така подруга була
Ставлюся нормально
Але перевела її в статус знайомої
тож токсична людина....напевно і я так зроблю...
ole4kakissa• сегодня в 14:49
Занятные темы у автора
Я б на месте подруги тоже б максимально держала дистанцию
ole4kakissa• сегодня в 14:49
Ответ дляЛіна-7961
Вы очень правильно себя охарактеризовали
Ваше Высочество• сегодня в 15:03
Забейте и зеркальте
Ваше Высочество• сегодня в 15:04
Ответ дляЛіна-7961
Морозьтесь в следующий раз так же как и она