Экспертиза• вчера в 22:29

Скажіть що це співпадіння

В мене БУЛА подруга .
Останні роки в неї в житті одні негаразди . Залізла в борги великі . В особистому житті нехороші історії . Весь час жалілась на все . Я максимум намагалась її підтримати . Бо дійсно було шкода , що в неї все якось так складається . Останній час нашого спілкування казала , що погрузилась в депресію. на те , що не вистачає енергії , немає ресурсу , всередині пустота . Зі мною була на зв’язку постійно , з самого ранку дзвонила і розмовляли годинами .
А це якось проговорилась, випадково , що вона почала їздити до якоїсь ворожки і та пообіцяла їй допомогти від всього позбутись . Ну ок . Її справа . Аби тільки допомогло .
Але . Вона сама стала мене уникати . Спілкування зійшло на нуль . І саме цікаве , на днях я склала пазл , що якісь мої негаразди почались тоді , як вона сказала що їздить до ворожки . Навіть борг (що для мене неприпустимо в мене зʼявився) , пропав внутрішній спокій , я не можу пояснити що щі мною , але життя яке я проживаю останні місяці ніби не моє . Ще згадала що саме в той час вона намагалась постійно потрапити до мене додому і чимось мене пригостити , хоча щедрість то далеко не її . І зараз морально я відчуваю себе точно так , як вона про себе розповідала . Хоча сама по собі я до депресій не схильна . Навпаки максимально стійка , була .
А вона максимально розцвіла , в крайній розмові розповідала як в неї змінилось круто життя в кращу сторону .
Леди_в_ночи• вчера в 22:33
Дорогая редакция СПИД Инфо, пишу тебе и вот, по какому делу. Была у меня подруга…
ВільнаНазавжди• вчера в 22:40
Не находили дома фигни какой-нибудь?
Сиреневая цапля• вчера в 22:42
А может вы ее вампирили, а как она отдалилась, вам стало плохо?
Луноходик_Ик• вчера в 22:44
Ответ дляВільнаНазавжди
Не находили дома фигни какой-нибудь?
Це типу голок під дверима чи жмутка волосся зі сміттям? Чула що так дехто може робити ’переклад’ своїх проблем.
автор Экспертиза • вчера в 22:45
Ответ дляВільнаНазавжди
Не находили дома фигни какой-нибудь?
Та ніби ні . Але вона зачастила мені возити то якісь фрукти , то ще щось . Хоча раніше такого ніколи не було . Можливо то я себе накрутила і це все співпадіння
Инстагра_мерша• вчера в 22:46
Вы как моя сестра, честное слово. У неё за всю жизнь была одна подруга и это чудо, потому что сестру никто нигде не любит, такой характер.
И пока сестра на её фоне была королева, ещё было ничего, спасала её от мужа пьяницы, давала ценные советы, а потом я уже не знаю, что у той подруги произошло, но муж пить перестал и пошло всё на улучшение, подруга с ней общаться перестала.
И сестра никак понять не может почему, она ей добра хотела и всё, теперь каждую проблему свою списывает на бывшую подруга, она виновата.
автор Экспертиза • вчера в 22:47
Ответ дляСиреневая цапля
Я іі ? Я чуть не оглохла бо весь час в ірподсах була , щоб їй час приділити . Навіть коли казала , що перетелефоную , вона дзвонила і писала 10 разів і питала чи я вже вільна .
Ділась вона сама не пойми як і куди . Я ще перше трохи образилась . Думаю наладилось життя і я більше не потрібна .
НЛОша• вчера в 22:49
Это совпадение
автор Экспертиза • вчера в 22:52
Ответ дляИнстагра_мерша
В мене подруг слава Богу вистачає . Є і ті з якими я 20 років товаришую .
Луковая• вчера в 22:53
все может быть. У моей мамы тоже была подруга со странностями - вечно ходила по бабкам и каким-то экстрасенсам. Была таким для мамы энергетическим вампиром - вываливала бесконечно ей все свои проблемы. Ну у нее и кукуха была не очень, возможно - муж повесился дома в молодости еще и ребенок пришел со школы и увидел это
Замурмишка• вчера в 22:57
Похоже что она вами пользовалась долго и нудно, вампирила вашу энергию и время, забивала вашу голову своей чепухой, нытьем и проблемами, а как ей от сраки отлегло, так она вас забыла и упорхала жить свою белую полосу в жизни без вас. То что вы думаете что она там что-то нашаманила это ваша попытка понять что случилось, но если подумать рационально, что на самом деле случилось это то, что очень много вашего внутреннего ресурса ушло на неё, а люди в таком состоянии, когда внутреннего ресурса нет, они выбиты из колеи и их эмоции неурегулированы, часто совершают ошибки, в том числе и финансовые, и не характерные им в нормальном состоянии. Нет смысла себя накручивать и воображать себе магические козни. Вам нужно заботится о себе, о своем здоровье, отдохнуть, отоспаться, попросить помощи у близких и т. д. А та ’подруга’ вам скорее всего не подруга вообще. Это не совпадение и не магия, это распространенный и закономерный эффект токсичных псевдо-друзей.
Білка в колесі• вчера в 23:00
Ответ дляЭкспертиза
Ну если вам это пришло в голову, значит не просто так. У меня тоже подруга была, угощала меня, я потом в течение года каждую неделю в церковь на службу ходила, еле выкарабкалась. У подруги жизнь слегка через задницу, трое детей от разных мужчин и все не складывается
Мerida• вчера в 23:00
Удобно вину своих неудач и проблем приписывать другим людям.
Замурмишка• вчера в 23:05
Ответ дляБілка в колесі
Зачем люди с такими ’подругами’ вообще общаются? Мозгом может не понимают что именно, но интуиция подаёт сигналы что с что-то сильно не так с человеком, что есть чего бояться. Организм вполне физически реагирует на токсиков и энергетических вампиров.
автор Экспертиза • вчера в 23:13
Ответ дляБілка в колесі
Мені це в голову прийшло через пів року . Якось стала аналізувати , думати .
Хоча чесно , сподіваюсь то самонакрут і співпадіння . Але те , що люди скидають свої проблеми чула не раз. І тут якось так вийшло . В неї їх не стало , а в мене зʼявились .
автор Экспертиза • вчера в 23:15
Ответ дляЗамурмишка
Так , ви праві , в мене були передчуття що ця «дружба» нічого хорошого мені не несе . Я навіть якось з нею говорила про те , що в мене дурне відчуття через все що відбувається . І вона дійсно як уникати мене стала
Почемучка• вчера в 23:16
Ответ дляЭкспертиза
Есть очень токсичные люди, от которых становится плохо по необъяснимым причинам.

Вы же не будете тоже идти в ведьме ??
жінка незаміжня• вчера в 23:17
Ответ дляЭкспертиза
Тряпку дарувала вам вона? Якщо так, спаліть. Сіль у відро з водою і вимити всю підлогу в хаті.
Білка в колесі• вчера в 23:20
Ответ дляЭкспертиза
Вымойте пол сначала с уксусом, потом со святой водой, только правой рукой наливайте в ведро все. Поищите иголки и булавки в доме, только руками не трогайте, уберите все и сожгите, свечку за её здравие поставьте несколько раз в церкви.
Коко На Страже• вчера в 23:21
Ответ дляЭкспертиза
Могла ещё и из дома у вас что-то взять, чтоб дать ворожке. Жесть конечно. Не бывает таких совпадений
автор Экспертиза • вчера в 23:24
Ответ дляПочемучка

Вы же не будете тоже идти в ведьме ??
Піду в церкву
Деловитая• вчера в 23:25
Ответ дляЭкспертиза
І що думаєте? Як тепер жити будете?) все пропало чи таки ще не все??
автор Экспертиза • вчера в 23:26
Ответ дляКоко На Страже
Ото ж і я над цим задумалась . Ну не просто так воно все . Хоча з іншої сторони теж не хочеться вірити , що ця людина здатна на таке . Тим більше я старалась завжди її підтримати
Деловитая• вчера в 23:26
Ответ дляЭкспертиза
Піду в церкву
Тільки підлогу святою водою не мийте, бо то гріх)))
Деловитая• вчера в 23:27
Ответ дляЭкспертиза
Ну то зробила вона вам. У вас усе погано, але ж ви їй не можете нічого зробити, наприклад. От ви як лох тепер сидите.
І що тепер будете робити? Все пропало?)
Алина-1240• вчера в 23:30
Правда
Алина-1240• вчера в 23:31
Ответ дляЭкспертиза
Піду в церкву
Там еще больше таких как подруга))) и еще хуже станет
автор Экспертиза • вчера в 23:31
Ответ дляжінка незаміжня
Та не дарувала ніби . Не памʼятаю . Я й про фрукти ось тільки сьогодні згадала . Все вона хотіла їх мені дати . Якісь рази я відмовлялась . Бо до прикладу груші геть не їм .але яблука , персики вона мені привозила . І саме після того як проговорилась , що до ворожки їздить .
автор Экспертиза • вчера в 23:33
Ответ дляАлина-1240
То що робити ? 😅
Алина-1240• вчера в 23:33
Ответ дляЭкспертиза
То що робити ? 😅
Не контактировать с убогими и несчастными