ХаДиДиШь• вчера в 15:08

У кого було, що хронічні болі в спині або шиї реально зменшилися тільки після

зміни роботи чи стилю життя, а не таблеток? Що саме ви поміняли?
Сирожено_пирожено• вчера в 15:12
А по-другому и быть не может
ПАЦАНКА О• вчера в 15:10
Займатися почала на дошці Евмінова. Зараз я не в Україні, а дошка дома, то курсами роблю ці вправи на підлозі.
Даха-сваха• вчера в 15:11
У меня болела шея, из-за сидячей работы ещё и неровно сидела. Прошла курс массажа и все прошло. Правда через пару лет появилась грыжа в пояснице(
На циголках• вчера в 15:12
У мене інше було, інтенсивним лікуванням звела болі до мінімума, потім після сильного стресу все повернулося. то ж всі хвороби від нервів.
Безсовісна кума• вчера в 15:17
спине очень помог спортзал. прям крутяк!
правда потом я перестаралась и убила колено(((
Червона ікорка• вчера в 15:20
У меня. Не могла носок с пола поднять. Помогла зарядка, рекомендую.
МУСЯкомарова• вчера в 15:23
Систематичний спорт
Ну ниче се• вчера в 15:29
Хронічний біль прибирається, коли знаєш від чого він. Але таблетки - то не вихід
Ковбой Хагис• вчера в 15:32
Ответ дляМУСЯкомарова
Систематичний спорт
Погоджуюся, тільки спорт, масажі дорого і ефективно лише на пару тижнів, потім болі повертаються.
Не обижаюсь• вчера в 15:37
Роблю, як лікар сказав. Масаж курсами раз в півроку, вправи на розтяжку вдома щодня, або через день. Ще вправи для шиї щодня. Приймаю глюкозамін (Сінарта). Курсами уколи Мільгама ( віт.групи В ). Поки що все ок, а було таке, що ходити не могла.