Стервочка• 03 февраля в 15:14
Витерта шерсть на суглобах у кота
Сьогодні помітила, що в кота на задніх лапах витерта шерсть на суглобах (фото). Чому таке може відбуватись? Із того, що змінилось останнього місяця: сидимо на дачі і він цілий день ганяє по сходах вверх-вниз. Ще сидить на батареях, але не часто. Харчування не мінялось. Води достатньо п´є. Більше ніде шкіра не облисіла.
Може хтось з таким стикався?
Стервочка
• 03 февраля в 15:22
Ответ дляПартизанка
то якийсь грибок, це не норма
Не бачу там нічого... чиста шкіра. І може він був би ще десь. А це симетрично на задніх лапах
Телепузик• 03 февраля в 15:25
Ответ дляСтервочка
Так
Спасибо, а можна фото кота пожалуйста.
А как они по здоровью?
Партизанка• 03 февраля в 15:26
Ответ дляСтервочка
у моєї таке на вухах було, і шкіра була чиста, то водили до лікаря він зішкріб брав, якусь пшикалку назначав.
Стервочка
• 03 февраля в 15:33
Ответ дляПартизанка
Теж симетрично? А що стало причиною? Де вона той грибок знайшла?
Я вже думаю, може стрес через те, що на дачу виїхали? І імунітет ослаб.
Але ми вже їздили на дачу на тиждень-два. Він наче нормально реагує...
Стервочка
• 03 февраля в 15:36
Ответ дляТелепузик
Спасибо, а можна фото кота пожалуйста.
А как они по здоровью?
По здоров´ю - ганяє, як кінь)) Єдине, з чим зіткнулись, це синдром сухого носа (кірочки біля носика). Але ця проблема майже в усіх проходить до 1-2 років.
Телепузик• 03 февраля в 15:45
Ответ дляСтервочка
Дякую вам, Хай росте здоровий
Телепузик• 03 февраля в 15:45
Ответ дляСтервочка
Дорогий? По грошах
Стервочка
• 03 февраля в 15:50
Ответ дляТелепузик
Дорогий? По грошах
Утримання? Корм десь біля 1000 грн на місяць. Силікагель десь до 800 грн. Вкусняхи до 200 грн. Це те, що щомісяця.
Свекруня• 03 февраля в 15:56
Ответ дляСтервочка
Красотун! Глазищи - прелесть просто)
Телепузик• 03 февраля в 16:03
Ответ дляСтервочка
Маю на увазі, яка ціна такого котика
Стервочка
• 03 февраля в 16:59
Ответ дляТелепузик
Маю на увазі, яка ціна такого котика
Та ціни різні. В Києві були від 12000 аж до 30000. Ми брали в Черкаській області, то заплатили 10000. Дорогувато, але син ’закохався’))
Можна і дешевше знайти, але там питання до походження. Хоча, у випадку з нашим сніжним окрасом важко щось намутити з батьками і видати за бенгала.
Стервочка
• 03 февраля в 17:01
Ответ дляАлина-1240
Опорные точки, твердый пол, стесалась. +кот малой шерстистости
Так, шерсть коротка, підпушка мало. Я б не сказала, що підлога на дачі твердіша за наш ламінат вдома. Хоча хз...
Замрійлива• 04 февраля в 19:19
Вроде, не породное для них заболевание. Но я б сходила на консультацию к ортопеду. При остеохондродисплазии именно в этих местах образуются экзостозы и может стираться шерсть.
Сиджу тихенько• 05 февраля в 23:20
Ответ дляСтервочка
В мене 2 бенгала, теж на задніх лапах такі залисини все життя у них. Все ок)
Стервочка
• 10 февраля в 17:07
Ответ дляЗамрійлива
Ну, ми були рік тому на рентгені (підозра на перелом), то питань до суглобів не було. Але за рік могла і змінитись ситуація. Приїдемо додому, проконсультуємось. Наче екзостози я не відчуваю при пальпації. І по сходах він ганяє, як коняка. Тобто, болю немає...
Стервочка
• 10 февраля в 17:08
Ответ дляСиджу тихенько
Обнадійливо)) єдине - у нашого їх не було, а тут з´явились...
Сиджу тихенько• 10 февраля в 18:39
Ответ дляСтервочка
Ось гпт чат що пише на ваше фото😉
Стервочка
• 11 февраля в 19:40
Ответ дляСиджу тихенько
Ось гпт чат що пише на ваше фото😉
Так, він не лиже. Шкіра суха, без кірочок.
Хлопчик спортивний, рухливий. Зараз більше лежить на м´якенькому (знайшов собі улюблену локацію), але може і на батареї полежати, хоч і не довго. Раніше не лежав, бо в нас вдома вони вужчі. То може й справді пересушився трохи
Стервочка
• 11 февраля в 19:41
Ответ дляСиджу тихенько
Вони вам хату не розносять?))