Та_все_ок_будет• 03 февраля в 16:13
Чи може через низький рівень цукру в крові бути спутана свідомість, галюцинації
Агресія?
Алина-1240• 03 февраля в 16:14
Да. И при высоком инсулине и относительно норм глюкозе тоже, там она не усваивается в клетки
ПесиКот• 03 февраля в 16:17
На счёт галюцинаций не знаю, но когда он резко падает это всегда ощутимо. У меня сразу темнеет в глазах, дрожу вся, не могу долго стоять на ногах пока не поем
Швидкоруч• 03 февраля в 16:24
Так, можете навіть в обморок впасти ´треба викинути якусь цукерку чи солодкий чай
Пишу з калідору• 03 февраля в 17:17
У мене під час хвороби орві антирекорд 3.9. мене трусило, серце колотало, в голові страх. Після солодкого чаю все нормалізувалось.
Меня много• 03 февраля в 17:25
Ответ дляПишу з калідору
У мене без ОРВІ був 3,5.
Я ще і значення цьому не надала, хоча самопочуття було не ок.