Не стесняюсь• вчера в 17:48
Кухня та коридори - обов´язково плитка?
Прорахували роботу по вкладанню плитки в 2 санвузлах, кухні та коридорах. Тільки робота виходить 4500 доларів. Почитала тут, що плитка без підогріву - це жах, але тільки кабель 28т грн, тепер думаю, може ну його, покласти ламінат скрізь, крім санвузлів? Що порадите з власного досвіду?
Трейдер кріпти• вчера в 17:51
У нас в квартире был ламинат везде, включая коридор и кухню - норм, нравилось
В доме сделали микроцемент кроме санузлов
Однозначная• вчера в 17:56
У меня паркет везде, кроме санузла. А в санузле плитка везде... и на потолке..... Не знаю, кто посоветовал такое сделать, хозяйка была женщина, видимо хорошо ей лпши навещали, а может и ее выбор был, сложно сказать. Я эту квартиру купила.
Електрохарчування• вчера в 18:00
Ответ дляТрейдер кріпти
Вам подобається мікро цемент? Можна фото?
Прикуси Язика• вчера в 18:01
Я особистов звикла ходити у кімнатному взутті. Мені так гігієнічніше, ніякі крихти до носків або ніг не чіпляються. Тому вкладатися у теплу підлогу не бачу великого сенсу в моєму випадку. До того ж в мене зараз в Харкові в будинку зливають воду, всі в кого водяна тепла підлога мають бути присутніми, відкрити доступ в квартиру. А я цього фізично зробити не можу. Тому на випадок таких моментів врахуйте ще й це.
По квартирі в мене буде якісний ламінат, 33 клас, водостійкий. Ванна, окремий санвузол, коридор - плитка.
Кухня буде велика, важка, тому під нею буде плитка 50-55 см, щоб не було усадки ламінату.
Не стесняюсь
• вчера в 18:01
Ответ дляТрейдер кріпти
як давно лежить ламінат? чи нема проблем з ним?
Не стесняюсь
• вчера в 18:03
Ответ дляГоловний кошак
У мене ламінат всюди окрім ванної кімнати- там плитка.
Бритоножка• вчера в 18:09
В нас на старій квартирі паркетна дошка була , крім зони під самими кухонними меблями і було все ок
Зараз кухня плитка, в коридорі плитка лише вхідна група. Але підлога тепла ( водяна)
Не кую, не мелю• вчера в 18:13
У меня везде ламинат, кроме пятачка кухни и санузлов. Думаем собаку заводить, а где ей пеленки стелить - негде🤷🏻♀️
Но без этого - нормально все было, у меня теплый пол под плиткой - это божественно, но света ж нет, теплого пола соответственно тоже, и без тапочек не зайдешь на плитку, такое в гостинной не хотела бы
Трейдер кріпти• вчера в 18:17
Ответ дляЕлектрохарчування
На днях закончили, мы еще не живем. Муж в восторге) Мне тоже нравится
Это я скрины сделала, в реале выглядит намного красивее
Мій не такий• вчера в 18:23
У меня ламинат на кухне
У меня даже рабочая область на кухне -стена без плитки. Панель возле плиты
Я очень довольная
На кухне нет плитки вообще
Я очень довольная
На кухне нет плитки вообще
Руда ліса• вчера в 18:35
Ламинат боится влаги. Любой ламинат.
У меня был ламинат в 2 квартирах. Сейчас ламинат+ плитка. А нравилась мне квартира, которая вся была в линолеуме.
Руда ліса• вчера в 18:36
Ответ дляТрейдер кріпти
Это правда красиво. Но наверное как стяжка заливается?
Трейдер кріпти• вчера в 18:40
Ответ дляРуда ліса
Там много слоев, всей технологии не знаю. Долго и дорого.
Плитка нам не нравится, ламинат под теплый пол нельзя, мы хотели однотонное покрытие без швов, поэтому остановились на микроцементе
Електрохарчування• вчера в 18:41
Ответ дляТрейдер кріпти
Так, дуже гарно, цікаво як він в експлуатації буде
Руда ліса• вчера в 18:41
Ответ дляТрейдер кріпти
Поняла. Я сразу подумала что наливное, только при первичном ремонте можно сделать.
Трейдер кріпти• вчера в 18:47
Ответ дляЕлектрохарчування
Не знаем) Надеемся, что не разочаруемся
Сарафанное радио• вчера в 19:03
Ответ дляВ рот не ложи
У мене плитка, без підігріву, мені нормально, взимку в шкарпетках
І в нас плитка на півквартири без підігріву, ми в капцях, нам нормально. Я б і зараз не робила теплі поли. Верніше зробила в одному з санвузлів, але включила один раз і зрозуміла що мені воно не потрібно.
Xвостокрутелка• вчера в 19:08
Ответ дляСосиска_Втесте
У нас лінолеум всюди, крім санвузлів. Зручно.
аналогічно, якійсний і дорогий, 25 років - все ок. І не б´ється на кухні нічого, з плиткою жила якось на морі - та ну ні
220В• вчера в 19:19
Ответ дляXвостокрутелка
і в кімнатах?
Головний кошак• вчера в 19:26
Ответ дляНе стесняюсь
Це ми щев ковід ремонт робили..більше 5років . Обирали водостійкий.