Конфиденциальность• вчера в 18:03

Чи може від нольпази бути затримка?

В когось таке було? Чи іншого препарату пантопразолу? Пʼю 3 тижні, сьогодні вже 42 д. ц, затримка 13 днів, вагітності нема
На паровозе• вчера в 18:05
В мене не було
ДолькиКабана• вчера в 18:07
По сути нет. Это препарат от ЖКТ, связи особо нет

У меня не было задержки когда принимала
тянитолкайка• вчера в 18:09
У меня не было
годовасик• вчера в 18:16
Ні
Начальник Анонимов• вчера в 18:16
Ні. це препарат для шлунку
КликОЛЬКА• вчера в 18:26
Нет
Бачу_майбутнє• вчера в 18:28
Нет
Трохи злякана• вчера в 18:32
И у меня задержка. 6 дней .
Из новых препаратов только железо
ЯяяКакаджамбо• вчера в 18:52
Нет
Ваша прЭлесть• вчера в 18:52
у малої була молочниця, полікували, для закріплення ефекту купила їй Candida support і давала кожен день капсулу.
через пару місяців почались затримки по 2 місяці з функціональними кістами. раз пролікували, другий. потім я сіла і почала думать з чим може бути пов´язане, що змінилось. взяла ці капсули, прочитала етикетку, перевірила кожен компонент в гуглі. виявилось що в складі материнка, яку дітям і підліткам взагалі не можна. заховала баночку подалі і не даю більше. через тиждень пішли місячні, чекаю як підуть наступні.
В курсі діла• вчера в 19:44
Да він навіть вагітність прискорює Замість 9 міс за три можна встигнути!
Луковая• вчера в 19:50
принимаю нольпазу уже 6 месяцев плюс еще 8 наименований. в декабре была задержка, пошли аж в январе по графику. не связываю это с нольпазой, так как куча других таблеток, + куча других факторов

46 лет.