Всіх підсаджую• вчера в 23:04
Хто реально полюбив театр уже в дорослому віці?
Як це сталося? випадкова вистава, компанія затягнула?
Коко Шанель• вчера в 23:05
Я з дитинства балетоманка, шалена фанатка балету. А до опери доросла аж в 35. Тепер однаково люблю і оперу, і балет. Драмтеатр так і не полюбила. Кричать сильно.
постою_послушаю• вчера в 23:10
Ответ дляКоко Шанель
А я как раз драму люблю. В городе моего детства был ТЮЗ, такой прям настоящий театр- большое здание с колоннами, огромные нарядные фойе, лестницы как во дворце.. и этот запах
Я там все свои карманные копеечки спускала начиная с начальной школы
А балет и оперу уже будучи взрослой полюбила. Как выше писали- пошла, понравилось и полюбила
Брехушечка• вчера в 23:13
Так)
В школі, може, і була один раз.
Але якось всі знайомі у років 20+ ходили.
Золота молодь.
І я почала з ними. Сподобалося.
Потім уже і сама ходила.
Досі люблю театр і при нагоді завжди хожу))
В школі, може, і була один раз.
Золота молодь.
І я почала з ними. Сподобалося.
Потім уже і сама ходила.
Коко Шанель• вчера в 23:13
Ответ дляпостою_послушаю
Я навіть кращих з кращих у драмі - я про франківський драмтеатр - не сприймаю. Надрив, істеричність, крики. А опера і балет - ти дивишся на мега-талановитих людей, котрі десятиліттями відточували свою майстерність, виконуючи твори мега-талановитих авторів. Там win-win ситуація.
Я давала драмі багато шансів, востаннє у квітні. Більше не дам, таки не моє.
Коко Шанель• вчера в 23:16
і особливий кайф - у поїздках ходити в театр. Я була у Сан-Карло в Неаполі, в операх Мадрида, Клагенфурта, Галле, Праги, Тріра. У мюнхенській і франкфуртській опері - по два рази, тричі у Дортмунді, по 4 рази у Ризі і Єревані, у стамбульському AKM - разів з 10. У далекому минулому житті в нульових було ще багато большого і маріїнського, але хай вони там згинуть на болотах з своїми театрами.