Сіточка• 1 час назад

Давно мучаюсь безсонням

Не можу заснути сама, очі хочуть спати, а мозок не "вимикається" майже до ранку, так і лежу. Це вже більше 2-х років, приймала антидепресанти, виписані неврологом, то проблема не рішилась.
Недавно була у психотерапевта. Написала препарати на вибір, нижче фото. Пробувати, дивитись що буде діяти. Може ви щось приймали зі списку при безсонні, як діяло, побічні ефекти були?
So_so• 1 час назад
Тразодон
автор Сіточка • 1 час назад
Може ще щось від безсоння порадите (магній не бере)
автор Сіточка • 1 час назад
Ответ дляSo_so
Тразодон
На ранок голова не ватна?
So_so• 1 час назад
Селофен тоже супер, врач хороший
So_so• 1 час назад
Ответ дляСіточка
На ранок голова не ватна?
От дозы зависит, потом проходит. От селофена супер, но там 10 табл идёт, это курс. Тразадон можно постоянно пить, а Селлфен нет (я не врач, но имею такую проблему давно).
Вы правильно пошли к врачу, сейчас это усё решаемо, зачем мучиться.
So_so• 1 час назад
Селофен чем хорош, он не просто помогает заснуть, он идёт как лечение, есть везунчие кому он помогает избавиться от бессонницы.
Глас_Народа• 1 час назад
мне прописали кветиапин,
а обычные давно не помогают
автор Сіточка • 1 час назад
Ответ дляSo_so
Дякую. Ще вона радила спочатку пропити або Кроксен або Магнікум адаптоген (типу бади, легші). Але не знаю чи варто на них тратити гроші
So_so• 1 час назад
Ответ дляСіточка
Если Вы 2 года не спите, то какие бады. Я бы пробовала Тразодон, может Вы на нем вернёте способность спать. Селофен супер как препарат, но он эпизодически принимается, его нельзя просто взять и пить, пить.
ДолькиКабана• 1 час назад
Автор, по лекарствам не подскажу, но очень многим с такой проблемой помогает ASMR. На ютубе вводите ’АСМР для сна’. Уже есть много украинских авторов, если вам это важно. Могу рекомендовать ASMR Mental peace, ASMR mania. Важно найти своего автора.
Включайте перед сном, поможет отвлечься и лекарства подействуют. Удачи вам❄️
Идууу--уууу блин• 1 час назад
Тразодон, він же Тріттіко 4 міс, потім Атаракс ситуативно.
Сестрі лікар призначав Міасер.
автор Сіточка • 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
Пробувала слухати і шуми різні, і лекції, аудіокниги - не допомагає
автор Сіточка • 1 час назад
Ответ дляSo_so
Дякую вам . Так, про Селофен так і казала лікар, він типу як разово - тут і зараз
Оябунчик• 1 час назад
Мені дуже допоміг кетилепт 25 мг (кветіапін). М´яке засинання і м´яке пробудження. Нема важкої голови на ранок.
175см55кг19лет (она)• 1 час назад
Співчуваю, в мене було те ж саме. Багато ліків поміняли, поки щось подіяло. В мене вже був нервовий зрив і глюкоза піднялася від цього.
Допоміг Міртазапін, але від нього почала набирати вагу. Зараз приймаю Кветіапін в маленькій дозі, Магнію гліцинат 300 мг і l теанін

Дуже важливо сильно не тривожитися і не впадати в паніку, якщо не спиться. Краще встати, походити по квартирі, випити травяного чаю, помасажувати шию і тоді знову пробувати лягати. Або почитати книжку, але не в ліжку, а сидячи.
Тримаю свічку• 59 минут назад
Ответ дляСіточка
Селофен не сочетаем с тразодоном, уточните у врача это сочетание.

Единственное адекватное назначение в этом списке это тразодон. Все остальное фуфломицины, кроме селофена. Уточняйте сочетание этих двух препаратов.
Укр_жіночка• 55 минут назад
Розумію вас як ніхто, у мене все життя дуже чутливий сон, а останнім часом я взагалі стала спати по 2-4 години. Зараз лікар виписав АД і Кветіапін для сну. Вже п´ю пару днів, перший раз нормально так прибило - дрімала 14 годин, а на другий день прокинулась через 4 години... Не знаю...
Укр_жіночка• 53 минуты назад
Ответ для175см55кг19лет (она)

А в якій дозі Кветіапін п´єте?
автор Сіточка • 42 минуты назад
Ответ дляТримаю свічку

Це препарати вибору, звісно не все разом приймати. Вона писала окремо в призначенні: або... або... і схеми
Art.em• 41 минуту назад
Звичайний мелатонін пробували? Мене особисто від нього прям вирубає, і коштує він не дорого
автор Сіточка • 38 минут назад
Ответ дляУкр_жіночка
Оце я таку кількість за добу сплю, і чутливо
автор Сіточка • 36 минут назад
Ответ для175см55кг19лет (она)

Так читала, що треба встати походити, почитати. Але ж лежу, бо думаю може ось-ось засну, а так зовсім розбуркаюсь. І все одно ж не засинаю
Тримаю свічку• 31 минуту назад
Ответ дляСіточка
Если так, то тразодон лучшее, что вам назначили на выбор. Селофен, вообще не про бессонницу.
Гуляю босоніж• 29 минут назад
Ответ дляSo_so
Селофен тоже супер, врач хороший
,рецепты выписывать не умеет
Гуляю босоніж• 26 минут назад
Ответ дляТримаю свічку
В смысле, селофен на про бессоницу.
Вы с чем-то его путаете.
Кондуктор трамвая• 19 минут назад
Ответ дляSo_so
Селофен тоже супер, врач хороший
Местный суд.мед.експерт пришла и рассудила
Укр_жіночка• 19 минут назад
Ответ дляСіточка
А скільки часу ви так вже спите? Як ви функціонуєте? Бо, за моїми відчуттями, неможливо нічого нормально робити.
Кондуктор трамвая• 8 минут назад
Ответ дляТримаю свічку
селофен - как раз таки, самое классическое снотворное