Найщасливіша• 04 февраля в 12:50
Хочу купить родителям станцию зарядную. Небольшую. Посоветуйте, пожалуйста.
Девочки, родители в Харькове. Хочу как-то помочь, купить станцию зарядную. Но доя меня это дорогая покупка, большую купить не могу. Посоветуйте, что-то до 20000 грв. Чтоб заряжалась относительно быстро. Всем ответившим спасибо
Всех в сад• 04 февраля в 12:53
Які прилади вони будуть в станцію вмикати?
якщо холодильни, та ще і звичайний компресорний, то це від 2000вт потужності треба, і там ціна ого-го.
Якщо котел і зарядити телефон - то 600вт вистачить приблизно на 4 години.
До 20тис. це станції до 0,8 кВт потужністю.
Г@Л@В@ломка• 04 февраля в 12:56
Ответ дляВсех в сад
1, 6
Жена миллионера• 04 февраля в 12:56
Автор , я тоже задавалась этим вопросом , в итоге все равно уткнулась в экофлоу
Найщасливіша
• 04 февраля в 12:57
Ответ дляВсех в сад
Дякую.Я не знаю, не могу ничего от них добиться. Говорят ничего им не надо, всё есть. У них котёл газовый, это точно и вечно отключен из-за отсутствия электричества.
Найщасливіша
• 04 февраля в 12:57
Ответ дляЖена миллионера
А какой? Подскажите, пожалуйста модель. Я вообще в этом не сильна и мужика нет, чтоб посоветовал
ЗавЛабСнаб• 04 февраля в 13:00
Ответ дляНайщасливіша
Як не сумно, але до 20 тис їм вистачатиме лише на найнеобхідніше.
Мінімум 1 квт.
З власного досвіду порекомендую Фоззібот і Анкер.
Можете подивитись таку
На неї є допзнижка по коду TECHNOZON
Мінімум 1 квт.
Можете подивитись таку
На неї є допзнижка по коду TECHNOZON
ТАЗератти• 04 февраля в 13:03
Ответ дляНайщасливіша
Якщо газовий котьол то він же від газу працює, не від електрики . Чому він у них відключений?
Бува і таке• 04 февраля в 13:05
Ответ дляТАЗератти
У котлов тоже электрические платы и электроподжег.
Жена аллигатора• 04 февраля в 13:05
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мінімум 1 квт.
Можете подивитись таку
На неї є допзнижка по коду TECHNOZON
Мінімум 1 квт.
Можете подивитись таку
На неї є допзнижка по коду TECHNOZON
Фосибот хорошие станции. И по цене гораздо приятней чем экофлоу.
ЗавЛабСнаб• 04 февраля в 13:06
Ответ дляТАЗератти
До котлів ще може бути нанос, який качає воду по системі опалення, а він електричний
ТАЗератти• 04 февраля в 13:07
Ответ дляБува і таке
У моїх батьків газовий котьол,старенький правда бо купували давно, це єдине що працює постійно, бо води і світла не має подовгу.
Захекалася читать• 04 февраля в 13:07
Ответ дляНайщасливіша
Надо знать мощность прибора , который подключите, продавец всегда даст консультацию. В вашем случае мне кажется 20000грн не помогут.
Всех в сад• 04 февраля в 13:08
Ответ дляТАЗератти
тому що в сучасних газових котлах є циркуляційний насс, для рооти якого потрібна електрика.
тому більша частина тих людей у кого є сучасний котел опалення газовий вимушені ще ’щось думати’ як заживити його електрикою.
без елекрики газові конвектори чи більш примітивні або старі моделі котлів.
Бува і таке• 04 февраля в 13:08
Ответ дляТАЗератти
В старых делали специальную разводку труб под наклоном и бочку на чердаке, иначе вода не будет течь. В новых стоит насос, что бы толкать воду, он на электричестве
Давно без алко• 04 февраля в 13:09
Автор , щоб вистачало на мінімум беріть шось 2.5 квт.
По моделі не підкажу, бо ми купували окремо акумулятор і інвертор.
Коли світло пографікам то вистачає на модем , холодилтник, два насоси до котла і ще й телевіщор дивимось і всі лампочки в заті вмикаємо вільно не економимо. коли світла двоє суток не було, то вде не вистачало, заряжали генератором, то зараз ще один акум хочемо докупити на заміну в разі тривалих вимкнень.
Але щараз вартість тільки акума 500уе, та ще плюс інвертор (
На меншу потужність не раджу нічого ьрати, це баловство, якого ні на що не вистачить, то вде краще якийсь павербанк для телефона та й по всьому.
ТАЗератти• 04 февраля в 13:10
Ответ дляВсех в сад
В нас тоже є цей насос циркуляційний, і ним користуємося коли є світло, дім тоді швидко прогрівається, але коли не має електрики воно також топить і жевріє, але будинок 100 квадратів прогріває , не сильно тепло але все одно жевріє те тепло і пара з рота не йде в хаті
Найщасливіша
• 04 февраля в 13:18
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мінімум 1 квт.
Можете подивитись таку
На неї є допзнижка по коду TECHNOZON
Мінімум 1 квт.
Можете подивитись таку
На неї є допзнижка по коду TECHNOZON
Дякую!
Найщасливіша
• 04 февраля в 13:18
Ответ дляТАЗератти
Он же ж всё равно на електрических ’мозгах’
Найщасливіша
• 04 февраля в 13:19
Ответ дляЖена аллигатора
Спасибо большое, гляну
короткопамятна• 04 февраля в 13:19
Я б рекомендовала что-то до 800 кВт. Исключительно из-за веса. Т.к. с высокого этажа пожилому человеку ее будет сложно спустить, если дома не будет длительно свет и надо будет зарядить где-то.
Мы столкнулись с этим, когда сидели без света больше 12 часов, и муж мотался на работу ее заряжать. А мы на 9 этаже, в темноте без лифта. После этого, правда, взяли вторую в резерв.
Найщасливіша
• 04 февраля в 13:21
Ответ длякороткопамятна
Спасибо большое за совет
Одні думки• 04 февраля в 13:32
Ответ дляДавно без алко
А якої потужності у вас інвертор і ємність акума?
Попихтю та й годі• 04 февраля в 13:36
Не берите такой вариант инвертора с аккумулятором. Нужно быть очень внимательным, чтобы все правильно подключить и потом это ставить на зарядку и заряжается очень медленно. И аккумулятор очень тяжёлый. С такими графиками его нереально зарядить. Лучше переносная станция на этот объем
Захекалася читать• 04 февраля в 13:36
Ответ дляНайщасливіша
Да не все модели, к счастью у меня без мозгов стоит, я молодец простой поставила.
неДодекаэдр• 04 февраля в 13:41
Ответ дляБува і таке
І насос...
Аноним_1859• 04 февраля в 13:47
Ответ дляНайщасливіша
котлу треба 60-100 Вт в годину. В мене фероллі, двуконтурний десь так тягне. Тобто кіловатної станції вистачить на 9-10 год (бо вона ще на себе споживає). В мене Екофло на 1 кВт, заряджається за 40 хв
Забрызжу ядом• 04 февраля в 13:51
Ответ дляБува і таке
Не у всех
Таракашечка• 04 февраля в 13:52
Ми купували у грудні батькам якраз для газового котла, який не працює без електрики, ось такий пристрій
Чоловік купував в Епіцентрі за 28999 грн., зараз потрібно, звісно, дивитись, які ціни.
Основна перевага- швидко заряджається за 1,5 години. Можна ще і спеціальні сонячні панелі для зарядки докупити.
Вистачає до 6 годин роботи котла і залишається 20 % заряду.
У батьків якраз електрику дають на 2 години, 7 немає. Встигають і зарядитись, і щоб котел працював, бо приватний будинок холоне швидко, тим паче при мінус 25, 27 на Чернігівщині.
Але ще потрібно враховувати і потужність котла, на скільки вистачить потужності зарядної станції.
Звісно, можна купити ще більш потужніші, це буде краще, але вони і коштують 50-60 тис. грн.
Меншу потужність зарядної станції, ніж 1000, точно брати не потрібно, при довготривалих відключеннях не вистачить.
Акумулятор з інвертором для літніх людей не підійдуть, вони дуже тяжкі, не передвинуть, і заряджаються набагато довше. Моїм батькам 68-72 роки, дуже хворіють, то не справляться.
Якщо електрику дають на 2-3 години, потрібно вибирати той пристрій, який швидко можна зарядити. І не дуже тяжкий.
Забрызжу ядом• 04 февраля в 13:53
Ответ дляНайщасливіша
Не все
Забрызжу ядом• 04 февраля в 13:55
Ответ дляЗахекалася читать
Если ставили недавно, то какой именно?