Кава з адреналіном• 04 февраля в 13:04

Про опалення та електроенергію

Нещодавно було розпорядження Зеленського, щоб за можливості тим будинкам, де немає опалення, не вимикали світло. Я зараз зацікавлена, але така ідея у мене виникала ще до того, як у мене стало холодно. Це ж логічно і так має бути. У вас так?
Опитування для киян, у кого немає опалення. Я знаю, що й в інших містах багато проблем, зараз не про це. Справа в тому, що я створила звернення, але на нього не реагують, виходить, що на розпорядження не зважають? Або пан президент його скасував?
Результат:
вже голосів: 69
39 (56.52%) Подивитися результат
19 (27.54%) Немає тепла, є графіки
11 (15.94%) Немає тепла, є світло
Альдебаран• 04 февраля в 13:31
Ответ дляСеменівни сусідка
А коли повісять військового злочинця вбивцю путіна?
І цього виродка повісить. Але я живу в Україні і головний ворог цієї країни, який привів війну і знищує народ - це зелене кодло.

Работать надо• 04 февраля в 13:31
Как говорит моя знакомая, щас под шумок сделают электроэнергию по 11 грн. за кило, и люди еще будут благодарить, что у них свет есть хотя бы половину суток. Скажут деньги пойдут на воостановление и бла-бла-бла, бо сумки миндича уже не вернешь, всё украдено до нас...
Мальчижка• 04 февраля в 13:34
Ответ дляСеменівни сусідка
Не хочете дивитися як хуйло ріжуть? Ще б сво шників щоб по кругу пустили
Вам ещё раз повторить, я с вами свои желания не собираюсь обсуждать, найдите себе собеседницу ’по интересам’ и это точно буду не я. Мне до хуйла и чужой страны, ,вообще нет дела, меня интересуют те, кто моего мужа ,в этой насильно закрыл и поэтому мы её не можем покинуть полным составом семьи.
Железобетон• 04 февраля в 13:34
Його розпорядження?
Це він у рудого пса хуйла списав таке розпорядження?
Семенівни сусідка• 04 февраля в 13:35
Ответ дляАльдебаран
проснись, війна з 2014
автор Кава з адреналіном • 04 февраля в 13:35
Ответ дляРозвідка Маші
Інфу про такі будинки мали подати жек, осбб чи керуючі компанії.
Питання, чи зробили ваші це?
Бо то ще ті ледацюги, тільки й заглядають, як за все урвати копійку
Наш ЖЕК має відремонтувати труби в підвалі. Виявляється, вони тиждень не знали, що у нас немає опалення (хоч люди щодня зверталися), коли дізнались, приїхали підключати, але знову ж не знали, що воду не злили, труби прорвало. Кожного дня вони кажуть, що проблема вирішиться о 14:00.
Рівно о 14 вони приходять і бахкають по трубам, в пʼятницю десь годину, в понеділок годину, вчора 5 хвилин. То приїдьте на цілий день і зробіть, ні, ніби спеціально знущаються.
Не знаю, що вони подавали чи ні, я вчора сама подала, сьогодні світла 5 годин на добу, по 2,5 години зранку та ввечері, за цей час навіть електрикою обігріти неможливо.
Ждун с Нибиру• 04 февраля в 13:37
Ответ дляРаботать надо
💯% я тоже так думаю ’це ж вже було’(с)

Семенівни сусідка• 04 февраля в 13:37
Ответ дляМальчижка
Чужа страна якою ви не цікавитесь напала на Україну тому ваш чоловік і воює захищає вашу сімʼю
Значит надо• 04 февраля в 13:38
Думаю, что пора уже издать книгу БАСНИ ЗЕЛЕНСКОГО. А по делу, то у нас целый микрорайон , где все дома автономки, а значит нет электричества, то и нет отопления. И что? А ничего. Каждый день графики отключения по 18 час/сутки. Винница
Железобетон• 04 февраля в 13:38
Ответ дляSvitlo_
Хто буде їздити і робити, щоб будинок мав окрему лінію? Як це зробити технічно?
Це ж з тої серії, коли це зелене кричало на Європу, Закрийте небо, маючи по периметру три фронти. Як зробити це технічно, він би вам подумати, коли звертав своїми злочинними наказами виготовлення у нас зброї і оснащення.
Семенівни сусідка• 04 февраля в 13:39
Ответ дляЖелезобетон
Закрити небо це малося на увазі літаки і пво, боже який народ тупий..
Железобетон• 04 февраля в 13:39
Ответ дляМоль Моллівна
Так, логічно. Дуже легко видавати распорядження, зробити на практиці трохи складніше. У моєму будинку сьогодні було 270 вольт, це результат цього розпорядження, я так розумію
А 50 йому на Банкову сьогодні не додали
Мальчижка• 04 февраля в 13:41
Ответ дляСеменівни сусідка
Мой, слава Богу, не воюет, и очень надеюсь, не будет. Меня он защитит, если только удастся выбраться из этой страны, и забыть не только сюда дорогу, а и как она называется и вообще, о её существовании). Надеюсь, диалог исчерпан. мне он с вами не интересен.
Железобетон• 04 февраля в 13:42
Ответ дляСеменівни сусідка
Ви принцип розміщення і використання такої техніки розумієте? Врядчи. Бо він так теж думав.
Кричав і думав, що народ тупий.
Борода• 04 февраля в 13:44
Ответ дляДюйм оф о4ка
Это фигня для прессы.
Ні, не фігня, нас дуже підтримало це, але відчитуватися тут не буду, про де, коли, скільки. Менше знають - краще сплять.
Мадам Тю-лю-лю• 04 февраля в 13:45
В нас так. Нема опалення, світло не вимикають.Спочатку вимикали як всім, з 9.01.Ми скаржились, дзвонили, писали, фотографували. Приїхало ДТЕК, і пермкнуло наші півдома де нема опалення на другу лінію. В нас на одній половині є опалення, а на другій аварія, яку неможливо поки усунути.
Дюйм оф о4ка• 04 февраля в 13:47
Ответ дляБорода
Вам просто повезло, вы попали в графу показательного объекта. Остальные, увы, это только прочли в новостях.
Шеллар• 04 февраля в 13:48
Ответ дляРаботать надо
Згідна, поки наша ціна не зрівняється із тією, яку продають закордон, світло не з´явиться.
Окремий привіт Молдові, як виявилось це така ж критична інфраструктура як і київський метрополітен.
Почемучка• 04 февраля в 13:48
Ответ дляSvitlo_
я тоже не понимаю как это технически сделать
свистеть не мешки ворочать
этот недопан президент надоел как горькая редька своим грусавым

Сизоока бестія• 04 февраля в 13:50
Ответ дляАльдебаран
Вы еще верите этому брехуну-фашисту? Эта мразина по миру ездит бабло себе и миндичам выпрашивает.
100% а как его прописочила лидер партии из Германии в парламенте. Истинная правда, кому интересно, гугл в помощь.
Сизоока бестія• 04 февраля в 13:51
Ответ дляніколи такого не було
Цілком згодна, їм головне щоб завдяки пресі в основному партнери бачили, що вони щось ніби роблять для людей, а на справді не роблять нічого
+++++ и многое скрывать начали, про жертвы, разрушения и тд.
Сизоока бестія• 04 февраля в 13:52
Ответ дляМальчижка
И то, мне кажется, что расстрел для них, слишком лёгкая и быстрая смерть. Должна быть, долгая и мучительная, и желательно, ’в прямом эфире’, чтобы все могли на это смотреть под бокал шампанского.
++++++
Мадам Тю-лю-лю• 04 февраля в 13:53
Ответ дляSvitlo_
Якщо захотіти і є можливість, то можна. Нас перепідключили в трансформаторній. Тепер ми на одній лінії зі школою і Сіріусом. В Сіріуса пульти охорони біля нашого будинку, їх не вимикають.
Сизоока бестія• 04 февраля в 13:54
Ответ дляСеменівни сусідка
Так я б подивилась як путіна і його шайку ріжуть по кускам
шайка в Украине туда лямы передаёт и тонны золота.
автор Кава з адреналіном • 04 февраля в 14:26
Ответ дляПочемучка
свистеть не мешки ворочать
Але це можливо. Минулого тижня у нас так було, он вже 5 людей проголосували, що не вимикають.
ПростоБелка• 04 февраля в 14:27
Проголосувала - немає тепла, є графіки. А здебільшого, немає тепла, води, електрики кожен тиждень по 3 доби підряд, після обстрілів або локальних аварій, таких як загоряння трансформатора в сусідньому будинку чи порив тепломережі👌🫠 В такому режимі живемо з 9 січня. Шевченківський район м. Києва.
автор Кава з адреналіном • 04 февраля в 18:05
Ответ дляПростоБелка
Це трошки інше, є будинки, де немає тепла взагалі. У мене з 20-го січня, у інших з 9-го. Якщо кілька днів немає, а потім є - це теж жахливо, але трохи менш критично. І ви знаєте, що немає, але буде. А ми нічого не знаємо