Советчица Года• 04 февраля в 15:08

Сатаністи-педофіли при владі

Те, що раніше здавалося конспірологією та казками, виявляється реальністю. Аннеке Лукас, яка зараз працює з жертвами педофільскої мережі Епштейна, сама колись в дитинстві була іграшкою для сеск-втіх світової еліти ще в далекому 1972 році.
Вона в інтервью розкриває, що світова еліта майже вся пов"язана з сатанінськими окультними ритуалами з участю дітей в якості жертв магічних ритуалів

ЛеньГуглить_правда• 04 февраля в 16:01
А мені що цікаво, чи там є жінки підозрювані, педофілки, людожерки і шо там ще не знаю було?

ТигрЛьвович• 04 февраля в 16:02
Ответ дляНе заздріть тьоті
господи, дайте со светом разобраться
Файли епштейна опубліковано спеціально, щоб українців від світла відволікти
Таааак
Світова змова, а ви як думаєте
Жерица ночи• 04 февраля в 16:06
Ответ дляТоскующая
Надо свет тушить и ипать кого то?
Ні, треба купити козу
Жерица ночи• 04 февраля в 16:07
Ответ дляЛагшмивара
Цікаво, чи є збочення у Стефанчука та Юзіка?
Вони самі - продукт збочення
тогдалия• 04 февраля в 16:13
Ответ дляЖиттє Бентежне
Фактам доведеним. І тому що сама бачу. Почитайте книжку Мендель, що вона раніше про тогож Єрмака писала, суцільні дифірамби, а потім опа! І кувирок через голову
Так вам факты такие же как Мендель и доводят,а что вы видите,вы лично как и я не знакомы с Ермаком и утверждать что-то не можем,а Мендель знакома
Да Щас же• 04 февраля в 16:18
Так Украину и украинцев сейчас так же приносят в жертву, поэтому весь мир и делает вид, что здесь ничего не происходит и нет внутреннего и внешнего геноцида украинцев. Поздно вы поняли, автор
автор Советчица Года • 04 февраля в 16:21
Ответ дляДа Щас же
Гаваах- любимое орудие иллюминатов-сатанистов, то, что с Украиной сечас происходит. Сакральная жертва...
sur_sur• 04 февраля в 16:23
Ответ дляСоветчица Года
це теж пов’язано
Достовірність розповідей Аннеке Лукас (Anneke Lucas) є предметом активних дискусій, оскільки її свідчення ґрунтуються виключно на її власних спогадах і наразі не мають офіційного юридичного підтвердження чи незалежної перевірки фактів.
Ось основні аспекти її історії з погляду перевірки:
Відсутність доказів: Жодне з її конкретних звинувачень проти відомих осіб (наприклад, згадки про Девіда Рокфеллера або П´єра Трюдо) не було підтверджено документально, свідченнями інших жертв або результатами розслідувань.
Зв´язок зі справою Марка Дютру: Лукас стверджує, що в дитинстві її катував один із фігурантів резонансної бельгійської справи Дютру. Однак критики вказують на невідповідність описів зовнішності та віку реальним обвинуваченим у цій справі.
Суперечливі деталі: Деякі дослідники та користувачі мережі звертають увагу на хронологічні неточності в її розповідях, зокрема щодо часу перебування в США та участі в програмах на кшталт MK-Ultra.
Діяльність сьогодні: Попри відсутність доказів її минулого, Аннеке Лукас є визнаною активісткою у сфері боротьби з торгівлею людьми. Вона співпрацювала з американськими законодавцями для впровадження заходів безпеки в готелях і заснувала некомерційну організацію Liberation
Висновок: Її історія сприймається багатьма як важливе свідчення про системне насильство, але через відсутність доказів і зв´язок із теоріями змови вона часто піддається сумніву в академічних та юридичних колах.
автор Советчица Года • 04 февраля в 16:27
Ответ дляsur_sur
Ті, хто в дитинстві став жертвою педофіла, або був під такою загрозою звісно немає доказів. Я дивом врятувалася від педофіла в свої 11 років та нічого б не довела, та навіть не розповіла, якби наруга сталася. Це був друг сім’ї, дуже впливова тоді людина, партнер батька по роботі. Про домагання я змогла тільки розповісти матері, коли мені вже було за 30. Ось так працює дитяча психіка

sur_sur• 04 февраля в 16:35
Ответ дляСоветчица Года
Одинокий випадок - це одне, але система десь би дала збій.
Ніхто нічого не накопав, ні журналісти, ні активісти. А охочих було немало. Ідеальних злочинів не буває.
Я не додивилась, і не розумію, як вона звідти вибралась? Відчувається, що непогано розуміється на психології, має далеко непогану освіту.
Про всяк випадок, я не з тих, хто вважає, що завжди винна жертва.
Бачу_майбутнє• 04 февраля в 17:46
Ответ дляСаджу все зарання
Заметьте, они все используют магию, при этом в общество продвигают т.н нарратив, что в магию верят малограмотные, практически отсталые слои населения.
Именно так. Вопрос только в том, что эта «магия» — и не магия вовсе, а чистая «физика» мироустройства, о которой, естественно, не напишут в учебниках.
А тем, кто хоть что-то понимает и имеет знания, программированная «прогрессивная» толпа пытается повесить ярлык собственной дремучести и малограмотности.
Життє Бентежне• 04 февраля в 18:59
Ответ длятогдалия
Мендель для мене не факт. Бо ще зовсім недавно вона розказувала який він супе-пупер, а як усі його хаяти почали, то і вона як флюгер долучилася.
Не виключено що вона ще кілька разів змінить свої ’’мемуари’’, в залежності звідки вітер подує