Наполеон Бонапарт• Изменено 05 февраля в 00:27

Девочки, посоветуйте павербанк, который быстро сам заряжается.

Может быть интересовались или слышали, либо пользуетесь, кто-то советовал.... подскажите Павер не за все деньги мира, но, чтоб быстро можно было его зарядить, не 6-8 часов. Спасибо большое!!!
Борщик• 05 февраля в 00:32
Я забыла, там какой-то прикол есть, то ли ячейка на вход и выход определенная, блин, недавно мальчик объяснял, ну вот, п2, может навеет что-то. https://www.vodafone.ua/shop/ru/blog/kak-vybrat-po...
Тільки не про гроші• 05 февраля в 00:53
...сам заряжается....
А мозги, тоже?
Швидка Настя• 05 февраля в 01:10
Ответ дляТільки не про гроші
...сам заряжается....
А мозги, тоже?
нормально все з питанням: людина шукає павер який не тільки телефон може швидко зарядити, але й сам теж швидко від мережі заряджається, 1-2 години, а не 4-5.

не соромилися б
Швидка Настя• 05 февраля в 01:11
Днями робила пост про дешеві павербанки, все, що написали, має купу поганих відгуків, на жаль, лотерея.
Анкер - дорого, але вони того варті, краще один раз купити хороше
Теща дочки• 05 февраля в 03:02
Ответ дляШвидка Настя
.
Теща дочки• 05 февраля в 03:05
Ответ дляШвидка Настя
Знаєте за базеус тут були хороші відгуки. Купила я два; собі і сину. В сина працює, а в мене через три тижні перестав заражатися( от лиш подумала чого я тоді не звернулася в магазин по гарантії, але факт, що непрацездатним став дуже в короткий термін)
автор Наполеон Бонапарт • 05 февраля в 04:58
Ответ дляТільки не про гроші
...сам заряжается....
А мозги, тоже?
Сам заряжается быстро, а не быстро заряжает телефон.
Тот вариант, когда лучше промолчать)
Xвостокрутелка• 05 февраля в 08:13
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тот вариант, когда лучше промолчать)
якби у Вашому питанні не було слова ’сам’,то не було б питання про мізки(. вчіться будувать речення.
Швидка Настя• 05 февраля в 14:59
Ответ дляТеща дочки
та я от так вечір провела в тих відгуках, згадала свої два сяомі по 50 баксів... і не стала грати в лотерейку
Швидка Настя• 05 февраля в 15:01
Ответ дляXвостокрутелка
вчиться читати те, що написано, а не що, що мозок пропонує для полегшення розуміння, докладайте зусиль. Слово сам - дуже важливе, тому що не всі павери мають швидкі протоколи в обидві боки.
Xвостокрутелка• 05 февраля в 16:05
Ответ дляШвидка Настя
Ваше ’сам’ означає,що він лежить,собі,на столі чи в сумці і починає сам заряджаться,без всякого джерела електрики.