Кракадэ• 05 февраля в 11:04

Дівчата,помер тато. У мене немовля. Буде нормально

Якщо я попрощаюсь тільки вдома,не буду йти на кладовище? Дитина з кумою буде в машині. Потім відразу поїдемо додому. Ковід його добив, мама була з ним, має всі ознаки застуди, тому з дитиною не ризикую бути там. Що порадите? Голова не соображає.
Сіточка• 05 февраля в 11:15
Нормально. Мои соболезнования.
Затишне кубло• 05 февраля в 11:16
Ответ дляТушьмушьнюшь
які забобони
Не просто так такі забобони, їх ніхто не примушує робити, воля ваша.
Тушьмушьнюшь• 05 февраля в 11:16
Ответ дляЗатишне кубло
люди придумають що хочуть
Затишне кубло• 05 февраля в 11:16
Ответ дляТушьмушьнюшь
люди придумають що хочуть
ок
автор Кракадэ • 05 февраля в 11:17
Ответ дляБулку Дай
Дочці було 5 міс коли вмер тато.
Я була весь час від дому до цвинтаря, потім недовго на поминках.
Дитина була на грудному, тому машина була під рукою.
В мене були близькі з батьком і я інакше не могла б.
Аналогічна ситуація. Гадаю як кормити в машині. Зима все таки. Одягу багато
Пописанная парта• 05 февраля в 11:17
Ответ дляКидаю курити
Не смотрите на людей, не спрашивайте чужое мнение - всем насрать, делайте так как считаете нужным. С перспективой жить с этим потом всю жизнь. Если чувствуете, что Вам так норм - делайте и не думайте даже. Это будет правильно.
Особенно нас*рать первой комментаторше! Оно зашло просто самоутвердиться.
ПампушОК• 05 февраля в 11:18
Авторка, це нормально. Дитина зараз в приоритеті. Ви ж попрощаєтесь з батьком. Не має значення де це відбудеться.
парИла я парИла• 05 февраля в 11:20
Отцу главное, чтобы вы его помнили.
На всех остальных пох.
Думайте о себе.
Херсон це Україна• 05 февраля в 11:22
У мене помер тато через кілька днів, як я з пологового виписалася, була дуже слабка і розгублена, сидіти ще не могла, була жахлива погода сувора. Я пішла попрощалася вдома, побула біля нього, на кладовище не їхала. Ми були дуже близькі. Те, що я не пішла тоді, не заважає мені його любити і далі, молитися за нього і згадувати. Але я не з села, у нас нема скажених забобонів і людей, які судять, хто прийшов, хто ні, хто гарно плакав, хто без чорної хустки і тд. Покійному треба ваша молитва, а не ваша жертва.
Щас ухожу• 05 февраля в 11:22
Ответ дляКракадэ
А в чем проблема сцедиться, оставить молоко, куму и ребенка дома, и спокойно заняться делами?
Ласковая_львица• 05 февраля в 11:22
Співчуваю. Нікого не слухайте, робіть як вам потрібно!
Доставучая• 05 февраля в 11:23
Дивлячись в яких ви стосунках були
У мене б не стояло таке питання
А ви прийшли сюди щоб вам написали те, що ви хочете почути
Раз таке питання виникло і мама жива ще є то можете не йти, нам все одно
БезникаЯ• 05 февраля в 11:24
Відверто? тут дивіться на свій стан і обставини, мертві від того не встануть. Мій батько, наприклад, атеїст. у нього з матірʼю були дуже хороші стосунки, вона стала вірянкою вже після 60 років, відповідно, коли померла. священника запрошували. батько у всіх цих процедурах участі не брав, чи поганий він син? ні, він оплачував похорони, він перший приїхав, коли вона раптово померла, він доглядав її могилку, доки саме не зліг (він не єдина дитина), відвідував у її дні народження, у них були хороші стосунки при житті. Чи хтось щось шептав, коли він вийшов з приміщення, коли приїхав священник? – так, але, коли мого свекра ховали, ми всі стояли. але все одно щось шептали, бо у тітоньок свої погляди на те. хто як має стояти, коли хреститися і в що одягнутися. тому забийте
Мандолина Бу• 05 февраля в 11:25
Як на мене, не норма.
Чи ви взагалі з дитиною ніде не ходите в ні з ким не спілкуєтесь ?
І чоловік так само?
Вірус можна злапати де- небудь.
Скажіть , що просто не хочеться, в не прикривайтесь дитиною.
От тобі і діти ростити. Ніхто нікому нічого не винний.
БезникаЯ• 05 февраля в 11:27
Ответ дляМандолина Бу
Як на мене, не норма.
І чоловік так само?
Вірус можна злапати де- небудь.
давайте потягнемо немовля на мороз + до людей з вірусом, а потім ще якась ’розумна сусідка-тітонька’ розкаже. що донька має зливати і витирати руки всім перед поминальним обідом. бо так заведено і поф. що потім через відключення світла їй не буде як самій нормально витерти руки і вона понесе оці всі бактерії малюку
Svitlo_• 05 февраля в 11:28
Якщо вам нормально, то батьку теж нормально. Від того чи ви там будете чи ні, нічого не зміниться. Аби ви потім себе не картали.
Svitlo_• 05 февраля в 11:30
Ответ дляЗатишне кубло
Пораджу вам прощатися дома. Співчуваю, теж втратила батька, у 25 років. Якщо поїдете на кладовище, вдягніть хрестик (якщо християнка), червону нитку чи браслет на ліву руку. Коли будете виходити з кладовища. отрясіть ноги та скажіть ’Мертвому мертве, живому-живе’. Коли повернетеся, душ обов’язково, речі зняти на попрати. Взуття перед входом отрусити, окропити святою водою.
Не всі християни носять хрестик. А все інше, що ви написали. взагалі бісівщина.
Тра Ля Ля• 05 февраля в 11:30
Авторе, співчуваю. Як на мене, краще попрощайтеся вдома, а дитину не возіть під кладовище/на поминки. Навіть відкинувши те, що люди звуть забобонами, такій маленькій дитині не буде на користь лишнє скупчення людей, де на неї можуть лишній раз чхнути чи дихнути якоюсь бацилою.
Svitlo_• 05 февраля в 11:31
Ответ дляЗатишне кубло
Ну диявол придумує, щоб відвести людей від спасіння.
На границе• 05 февраля в 11:32
Ответ дляМандолина Бу
Як на мене, не норма.
І чоловік так само?
Вірус можна злапати де- небудь.
Помнится мне , пару лет назад на Советчице криком кричали , что детей нельзя водить на кладбище , потому что там все пропитано трупным ядом . Я так понимаю , что весь трупный яд резко улетучился ....
Teonaa• 05 февраля в 11:33
Я вважаю абсолютно не будуть обговорювати і тим більше осуджувати. Вони ж не тупі. Якщо знайдеться тупий родич, йому інші і пояснять коротко. Розслабтеся. Холод, вітер, натовп. Прощання і «обряди» це різні речі. Це як віра і релігія. Це як заповідь божа і людський обряд. Речі різні, хоч дурні і думають що це одне. Прощання - справа вас, і батька. О с о б и с т а
БезникаЯ• 05 февраля в 11:35
Ответ дляЗатишне кубло
а стати на перехресті, плюнути через ліве плече і повернутися на одній нозі не треба? Потім ще щось у повню зробити?
Чому ті, хто вважають себе найбільш віруючи в реалі так вірять у магію?

Памʼятаю, як мені розповідали. які жахіття мене чекають, бо незаміжня погодилася охрестити дівчинку, якій ще й дали моє імʼя. Добре. що я не забобонна, але як же сміявся з цих розповідей навіть священник. Якщо що, тій дівчинці вже 20+, я 19 років як заміжня. Треба сходити запитати, коли там отой вєнец безбрачія і вкраденої долі має початися
ХвостПистолетом• 05 февраля в 11:34
Ответ дляБулку Дай
Дочці було 5 міс коли вмер тато.
А в день похорон тоже были такие морозы как сейчас?
На кладбищах всегда ветрено. Если автор возьмёт с собой ребёнка, то есть вероятность что он заболеет.
Біток чи ефір?• 05 февраля в 11:35
Очевидно, что сейчас думать нужно о живых и тех, кто не может о себе позаботиться. Сейчас и без такого сильного стресса грипп разнобродный и всё, что вы запомните - кучу ненужной неудобной возни, крик ребенка, как было тяжело и вообще незаметно то прощание смазанное напоказ. Единственное - у мамы есть какая-то помощь, компания, чтобы она там сама была в состоянии всё вывезти при наличии симптомов заболевания?
Наполеон Бонапарт• 05 февраля в 11:36
Автор, запамʼятайте. Завжди робіть так, як ви вважаєте буде краще для вас і дитини.
Затишне кубло• 05 февраля в 11:36
Ответ дляSvitlo_
Якщо ви не стикалися з проблемами магічного впливу після поховання рідних, не засуджуйте. Я в 25 років не знала простих правил та потім прийшлося не солодко. Юним, дітям, вагітним, тим, хто годує немовлят не рекомендовані візити на кладовище ( в них ще слабкий енергетичний захист), а якщо немає можливості уникнути. то є ось такі як кажуть ’забобони’, ті,хто не в темі. Але якщо ви вважаєте себе невразливою, майже святою, то до вас це не відноиться, ходіть сміливо по кладовищам). До речі, це ж просто народні прикмети, робіть як хочете
Svitlo_• 05 февраля в 11:38
Ответ дляЗатишне кубло
Я вірю в Бога і захист крові Ісуса Христа. А ви можете вірити в будь що. В що вірите - те і маєте.
Оце фіфа• 05 февраля в 11:38
Ответ дляГотова до другої
Вполне нормально

Сейчас и покойника отдельно на одеяле по ступенькам сносят , гроб не проходит.
Или вообще из морга сразу на кладбище без ночёвки дома.
А раньше в городе их тоже не оставляли на ночь, а сразу в морг
Ласую колобками• 05 февраля в 11:39
Соболезную. А почему не оставить ребёнка с кумой и не сходить на кладбище ? Это же ваш отец , а не чужой человек. Для меня странно не пойти на кладбище на похороны к отцу\матери.
Мастер Класс• 05 февраля в 11:44
Ответ дляЗатишне кубло
Зачем обувь кропить святой водой и где ее взять?
Это вы так пошутили сейчас, крестик, чтоб показать , что христианка и нитку от сглаза , может что-то одно?