ШобВам_КакНам• 05 февраля в 15:03
Як краще робити дітей?
Вітаю всіх. Мені 27 років, хлопець нещодавно освідчився, тому плануемо одружитись протягом року. Він працює, є бронь, є де жити -від бабусі в мене є невелика квартира.
От як би ви зробили при таких умовах: зразу один за одним народили 2 або 3 дітей - різниця у віці буде 2-3 роки.
Або народили спершу одного, а потім через 5-10 років іншого?
Якщо не важко - пояснить свій вибір з практичної сторони.
Хто має погодок - розкажить чі важко вам було з ними на початку?
Зробіть вибір:
вже голосів:
- краще народити зразу
- краще народити через 5-10 р.
ніколи такого не було• 05 февраля в 15:07
Не народжувала б у цій країні, поки війна не скінчиться. За межами можливо. Автор, я вас не лякаю але діти іноді хворіють. Ви ще не завагітніли. Навіть незаміжня.
ШобВам_КакНам
• 05 февраля в 15:06
Ответ дляСмурфик
Вы сначала одного родите. Потом не факт, что захотите второго
Якщо буде важко - через декілька років взагалі не зможу....але мрію про двох дітей, хлопець - про 3
Пліткарка• 05 февраля в 15:07
Вы сначала 1 родите, а потом точно будете знать ответ на этот вопрос
И парень то парень, но какой он будет в роли мужа, отца и добытчика узнаете позже
ШобВам_КакНам
• 05 февраля в 15:07
Ответ дляНевгамовна сила
Удалено администрацией...
Що саме дратує?
Флюорография гуся• 05 февраля в 15:07
найголовніше_ НЕ ПРОДАВАЙТЕ ДОШЛЮБНУ КВАРТИРУ під приводом-купимо більшу, докладемо , навіть пізніше,якщо заробите грошей. Ваше це ваше. Бо лишитесь на цідилці.
Смурфик• 05 февраля в 15:07
Ответ дляШобВам_КакНам
Из опыта - муж мечтал о троих, сейчас сократил до 2. Я хотела двоих, теперь остановлюсь на одном
Невгамовна сила• 05 февраля в 15:08
Ответ дляШобВам_КакНам
Що саме дратує?
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам
• 05 февраля в 15:08
Ответ дляМerida
Вы детей в первую брачную ночь зачать решили?
Таке буває, але я вирішала робити дітей свідомо. За планом
Гола з конопель• 05 февраля в 15:08
Це неможливо спланувати. Ви хоч одного народіть, та не розлучіться в перший рік))
Колдунья-вещунья• 05 февраля в 15:08
Родить одного и смотреть на мужа, вдруг оговнеет муж, тогда такому больше не рожать. Смотреть на его поступки, а не на обещания
А я нівроку• 05 февраля в 15:08
Ті,хто проходить вагітність в такі важкі часи,герої.Спробуйте для початку,питання дивне,одне за одним?Поміч є,чи ви думаєте діти всі спокійні і будете на релаксі)
Ви хоч трохи маєте уяву скільки грошей на 1 дитину треба…
ШобВам_КакНам
• 05 февраля в 15:08
Ответ дляФлюорография гуся
Дякую, я розумію це
Флюорография гуся• 05 февраля в 15:08
Ответ дляШобВам_КакНам
він може мріяти і про 10. все, як правило, лягає на жінку.
ШобВам_КакНам
• 05 февраля в 15:09
Ответ дляСмурфик
А ви хотіли погодок, чі через час, щоб водити до школи і нянчати молодшого?
Непогодка• 05 февраля в 15:09
Ответ дляШобВам_КакНам
Мені треба хоч на щось оріентуватися
Ориентируйтесь на бессонные ночи, бесконечные срачки болячки в течение года. На сколько вас хватит без поддержки вы же сами знаете свой потенциал.
Мюллерная• 05 февраля в 15:09
Ответ дляДваДваВісім
Вы для начала попробуйте хоть одного зачать. Просто зачать.
там роблять, а не зачинають
ніколи такого не було• 05 февраля в 15:09
Ответ дляДваДваВісім
Спочатку треба спробувати одружитись.
Полюю на дрони• 05 февраля в 15:09
Ответ дляШобВам_КакНам
Вы хоть пару лет вместе поживите сначала.