Упругая попка• вчера в 18:34

Дуже сподобалася піжама

Ви б купули собі піжаму з усіма знижками за 4300? Дуже сподобалася, але ніяк не наважуся
МЕСТО_Встречи• вчера в 18:50
Ответ дляУпругая попка
Бренд Chantelle, склад бавовна, модал, еластан. Дуже приємна на дотик і сіла мене ідеально
Я себе в gap похожую за 1500 взяла на скидках
Якось так і живу• вчера в 18:50
Ответ дляГрушки-яблочки
Що ?
В мене, наприклад, чоловік палить, парламент пачка в день/170 грн, підстригається в барбера кожні 2-3 тижні, має хоббі на 5-10 тисяч щомісяця. Дитині кишенькових даємо чимало, + донатимо в ігри. І тут я така на фоні всього цього жлоблюсь собі на труси шовкові? Або манік? Або піжаму? Фіг там!!! Ніхто не оцінить!
Доктор Хаос• вчера в 18:50
Ответ дляУпругая попка
мне шантель нравится
такую пижаму не купила бы, потому что на черном все будет видно и дизайн не особо современный
интимиссимо нравятся больше
а вообще если у вас красивый дом/квартира, то купила бы домашний костюм за 4300
автор Упругая попка • вчера в 18:51
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У вас грудь какого размера. Эта пижама смотрится нормально если грудь маленькая. А если размер с и больше, то это будет черти что. В бюстгалтере же спать не будешь
D, але ця піжама чудово сіла. Тканина схожа на віскозу, дуже гарно лягає
Пургену мне• вчера в 18:52
Ответ дляУпругая попка
я в них бюстик взяла за 2000, дуже класний. Хотіла саме без кісточок і щоб чашку D тримав. Ні в кого не знайшла, тільки в них
Питань немає, бренд хороший, якісний, європейський, відомий. Але, чесно, я не розумію ваших роздумів. Ви ж для себе річ купуєте і за свої гроші - тут лише з самою собою розмову треба вести а не з іншими.
Грушки-яблочки• вчера в 18:52
Ответ дляЯкось так і живу
Що ?
Так у вас семья достаточно обеспеченная.
Для Украины даже со средней зарплатой это чрезмерная стоимость пижамы. Если автор во Франции, она почему-то не отвечает на этот вопрос, то это другое дело.
МЕСТО_Встречи• вчера в 18:52
Ответ дляУпругая попка
И тоже вискоза. Как по мне, ваша пижама того не стоит, вискоза долго не проживет в первоначальном виде.
So_so• вчера в 18:52
Если бы очень захотела, вот что-то такое меня зацепившее, то купила.
Якось так і живу• вчера в 18:53
Зараз постільна білизна комплект за 4000 це досить бюджетно. Чого простирадла можуть коштувати 4000, а піжама ні? Вже батон хліба 40 грн.
Встидаюся запитать• вчера в 18:54
Ответ дляУпругая попка
Та ну, яке Чібо. Я її вживу міряла. Чібо і поряд не стоїть
Я ж вас не отговариваю.
Ну у меня такая была именно Чибо, они постоянно чтото делают с кружевом. Сейчас очень простая, а пару лет назад была с кружевом на всю спину. Состав как вы написали, он недолговечный, впрочем я пижамы не берегу и часто заменяю.
осень харашо• вчера в 18:54
Для мене це дорого. Але в кого які можливості. Це те що часто в стірці, на якість треба дивитись
автор Упругая попка • вчера в 18:56
Ответ дляВстидаюся запитать
Я ж вас не отговариваю.
Прикольна доречі, а який склад?
Встидаюся запитать• вчера в 18:56
Ответ дляГрушки-яблочки
Вы в пижаме и спите, и по дому ходите полдня?
Да. У меня такой образ жизни.
В пижаме и халате сатиновом. Или более теплом по погоде.
Не будь КакСвета• вчера в 18:57
Ответ дляУпругая попка
Просто мрак
Встидаюся запитать• вчера в 18:57
Ответ дляУпругая попка
Прикольна доречі, а який склад?
Найдите по фото,вроде вискоза. Но это совсем дешевая, там получше варианты есть.
Якось так і живу• вчера в 18:58
Ответ дляГрушки-яблочки
Та неважливо який дохід. Наші жінки чомусь завжди на собі економлять. За чоловіками такого не спостерігаю, навіть маргінали на пиво кожного дня знаходять.
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 18:58
Ответ дляУпругая попка
Ну да, если на бюстгальтер одеть. Вы в этой пижаме планируете и спать? Без бюста грудь обвисть будет и пижама будет просвечиваться сверху на груди. А если носить по дому на бюст, то нормально
Не будь КакСвета• вчера в 18:58
Ответ дляЯкось так і живу
Заказываю в Англии постельное за 15- 20 фунтов ,отличное качество
ДеньгиНеСдаю• вчера в 19:00
Ответ дляУпругая попка
Та начебто і можу собі дозволити. Але, скажімо, якби то були джинси чи светр, то не вагалася б. От саме для піжами якось кусається. По суті в ній в люди не підеш
Ну я купую річ не від того в люди я в ній піду чи ні. Навіть не знаю як пояснити )
Але піжами я купую часто, часто викидаю. Не витрачаюсь дуже багато на них
Незламна• вчера в 19:03
Ответ дляЯкось так і живу
В мене постільна білизна служить по 7-8 років. Піжама стільки не витримає однозначно.
А взагалі дивують люди... коли кажеш ’купіть зарядну станцію нормальну’, то це дорого, а піжаму за 100$, то нормально виявляється))) чого ж не купити
КокошинЭль• вчера в 19:04
Ответ дляЯкось так і живу
Що ?
Щас парламент стоит 170 грн? Ничего себе. До войны покупала его по 70.
Дайте згадаю• вчера в 19:12
Ответ дляУпругая попка
И сколько у сам на человека?
Скокмоно - стокнуно• вчера в 19:25
Ответ дляУпругая попка
ого накрутка. автор, любая швея скажет, чтт это не стоит таких денег.
Зупка_цем• вчера в 19:43
Ответ дляУпругая попка
По внешнему виду обыкновенный Чибо, ну серьезно
Небоброїдка• вчера в 21:57
Ответ дляУпругая попка
У меня белье есть этой марки. Покупала по огромной скидке. Я не в восторге. Если бы купила за полную цену, то расстроилась бы
автор Упругая попка • вчера в 22:00
Ответ дляНебоброїдка
Саме білизна? не піжама?
Кукарикуууууу• сегодня в 02:03
Ні.
Небоброїдка• сегодня в 08:47
Ответ дляУпругая попка
Саме білизна? не піжама?
Да. Саме білизна